Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(LIKA30 @ 2007 10 16, 13:16)
labukas  blush2.gif
labai aciu visom uz sukaupta informacija  bigsmile.gif  labai padejote, ir prapletete akirati. Zadu apsilankyti Kaune pas burejas


Ir pas ką planuoji eiti, jei ne paslaptis? ax.gif

Aš tai apie Zinaidą vis pagalvoju. cudo sakė, kad ji trumpam laikotarpiui kortas meta. Bet vis neprisiruošiu.
Atsakyti
Užsirašiau pas Vidą penktadieniui. Iš balso man patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2007 10 16, 13:31)
Ir pas ką planuoji eiti, jei ne paslaptis? ax.gif

Aš tai apie Zinaidą vis pagalvoju. cudo sakė, kad ji trumpam laikotarpiui kortas meta. Bet vis neprisiruošiu.


as apie Zinaida dar nieko neradau???? o buvau pas Genute Rotuses aikstei.
Atsakyti
Nu va vienas mano draugas, ekstrasensas, paprašė manęs sumontuoti filmą, jis atsivežė antrą laida apie ekstrasensų kovą iš Maskvos. Ten iš tūkstančio buvo atrinkti 8 ekstrasensai (tiksliau aiškiaregiai) kurie kovoja dėl geriausio aiškiaregio titulo. Tas mano draugas trečioje laidoje bus. O čia tai du tokie kieti susirinko, nerealiai. Viena moteriškė tai kiaurai visus mato. Tam, kad teisingai atsakyti jai užtenka minutės.
Nu va pas tokią papuolus tai jau įdomu būtu...dar tas draugas aoie ją pasakojo, kad ji praeitį ir ateitį mato vienodai, kaip ir dabartį, tiesiog mato labai aiškų vaizdą.
O kitas tai mato taip pat vaizdus, bet juos reikia sudėlioti lyg mozaiką iš gabaliukų...
Na va jau kokį 40 kartą vis tenka žiūrėti laidą, nes montuojant vis kas nors nutinka. Nu labai įdomu...
o šiaip tai dauguma ekstrasensų ar "aiškiaregių" tai apgraibom viską "mato", klysta žymiai dažniau, nei būna teisūs...
O va du, tai man padarė iš tiesų įspūdį...


Tiesa dar sakė, kad greičiausiai bus atranka ir Lietuvoje, po kurios stipriausi papuls į finalą Maskvoje. Vat įdomu bus pažiūrėti ką gi mūsų aiškiaregiai gali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Narajana: 16 spalio 2007 - 15:34
QUOTE(LIKA30 @ 2007 10 16, 16:31)
as apie Zinaida dar nieko neradau???? o buvau pas Genute Rotuses aikstei.


Ir kaip tau ji? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2007 10 16, 16:32)
Ir kaip tau ji? biggrin.gif

Na nezinau. Gal jei nors kas issipildys tai parasysiu. blush2.gif Apie vyra pasake viska ciki. Manau kad pas ja su sveikatos problemom daugiau reikia kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(Narajana @ 2007 10 16, 16:32)
Nu va vienas mano draugas, ekstrasensas, paprašė manęs sumontuoti filmą, jis atsivežė antrą laida apie ekstrasensų kovą iš Maskvos. Ten iš tūkstančio buvo atrinkti 8 ekstrasensai  (tiksliau aiškiaregiai) kurie kovoja dėl geriausio aiškiaregio titulo.  Tas mano draugas trečioje laidoje bus. O čia tai du tokie kieti susirinko, nerealiai. Viena moteriškė tai kiaurai visus mato. Tam, kad teisingai atsakyti jai užtenka minutės.
Nu va pas tokią papuolus tai jau įdomu būtu...dar tas draugas aoie ją pasakojo, kad ji praeitį ir ateitį mato vienodai, kaip ir dabartį, tiesiog mato labai aiškų vaizdą.
O kitas tai mato taip pat vaizdus, bet juos reikia sudėlioti lyg mozaiką iš gabaliukų...
Na va jau kokį 40 kartą vis tenka žiūrėti laidą, nes montuojant vis kas nors nutinka. Nu labai įdomu...
o šiaip tai dauguma ekstrasensų ar "aiškiaregių" tai apgraibom viską "mato", klysta žymiai dažniau, nei būna teisūs...
O va du, tai man padarė iš tiesų įspūdį...
Tiesa dar sakė, kad greičiausiai bus atranka ir Lietuvoje, po kurios stipriausi papuls į finalą Maskvoje. Vat įdomu bus pažiūrėti ką gi mūsų aiškiaregiai  gali.


O koks tokių konkursų tikslas? blush2.gif

Kažkur internete skaičiau apie tokį projektą, rengiamą skeptikų. Reikia paranormalias galias pademonstruoti ir už tai gali pinigėlių užsidirbti. Ten tam tikri testai buvo daromi. Norinčių nedaug atsirado ir tie patys susimovė.

Narajana, jei sužinosi, informuok, kurie čia Lietuvoj stipriausi. Labai įdomu būtų ax.gif
Atsakyti
gal kas galit apie bureja Kaune Kreves pr. koki atsiliepima parasyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Narajana @ 2007 10 16, 16:32)
Nu va vienas mano draugas, ekstrasensas, paprašė manęs sumontuoti filmą, jis atsivežė antrą laida apie ekstrasensų kovą iš Maskvos. Ten iš tūkstančio buvo atrinkti 8 ekstrasensai  (tiksliau aiškiaregiai) kurie kovoja dėl geriausio aiškiaregio titulo.  Tas mano draugas trečioje laidoje bus. O čia tai du tokie kieti susirinko, nerealiai. Viena moteriškė tai kiaurai visus mato. Tam, kad teisingai atsakyti jai užtenka minutės.
Nu va pas tokią papuolus tai jau įdomu būtu...dar tas draugas aoie ją pasakojo, kad ji praeitį ir ateitį mato vienodai, kaip ir dabartį, tiesiog mato labai aiškų vaizdą.
O kitas tai mato taip pat vaizdus, bet juos reikia sudėlioti lyg mozaiką iš gabaliukų...
Na va jau kokį 40 kartą vis tenka žiūrėti laidą, nes montuojant vis kas nors nutinka. Nu labai įdomu...
o šiaip tai dauguma ekstrasensų ar "aiškiaregių" tai apgraibom viską "mato", klysta žymiai dažniau, nei būna teisūs...
O va du, tai man padarė iš tiesų įspūdį...
Tiesa dar sakė, kad greičiausiai bus atranka ir Lietuvoje, po kurios stipriausi papuls į finalą Maskvoje. Vat įdomu bus pažiūrėti ką gi mūsų aiškiaregiai  gali.

kaip idomu, gaila,kad pas mus nerodo tokio pobudzio laidu, kai ka galima pamatyti per rusijos kanalus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LIKA30 @ 2007 10 16, 15:47)
gal kas galit apie bureja Kaune Kreves pr. koki atsiliepima parasyt? g.gif


Tai kad buvo keli tie atsiliepimai ir tokie prieštaringi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 16, 14:43)
Užsirašiau pas Vidą penktadieniui. Iš balso man patiko  ax.gif

lauksime atsiliepimu, sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 10 16, 16:06)
lauksime atsiliepimu, sekmes 4u.gif


Nugi prišnekinot mane...Įkvėpėt...Nuo vieno asmens jau barti gavau...
Atsakyti