Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(ugnyte @ 2007 10 15, 18:16)
As praeita savaite buvau pas Vida, ji man pasirode geresne psichologe, nei bureja. Ka as zinau 2 valandas prasedejau, pasikalbejau, o ar ka suzinojau...tai nelabai, va taip...niu prisake ji man daug, bus matyt ar pildysis.


Būtent dabar man tokios ir reikia...Gi viską žinau, bet reikia protingo pasišnekėjimo...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 15, 03:11)
As tau siulyciau atvaziuoti i Vilniu pas Vida.Manau,kad verta butu...jei nori profesionalios konsultacijos

Chiromante, ar Tau pildosi?
Atsakyti
as irgi dabar galvoju skambinti ar neskambinti.
jeipasakys teisybe apie praeiti tai tikrai bus galima bent jau svarstyti ar pildysis ateitis
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 15, 19:02)
Chiromante, ar Tau pildosi?

smile.gif jeigu atsakyti butent pildosi ar ne,tai tektu atsakyti TAIP...turbut,bet kadangi kortos yra interpretaciju mokslas(Vida,beje,viena is tu kuri netik iterpretuoja,o ir prisijungia prie "visatos informacinio katilo"),tai as truputi kitu rakursu ziuriu i pranasystes smile.gif
Atsakyti
Man tai įdomu, kas mano delnuose įdėta...Ateitį aš daugmaž žinau...
Atsakyti
QUOTE(raganiuxs @ 2007 10 15, 19:27)
as irgi dabar galvoju skambinti ar neskambinti.
jeipasakys teisybe apie praeiti tai tikrai bus galima bent jau svarstyti ar pildysis ateitis

manyciau-nevisai teisingas "priejimas" prie sito reikalo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 15, 20:15)
Man tai įdomu, kas mano delnuose įdėta...Ateitį aš daugmaž žinau...

cia jau butu kurkas rimciau... smile.gif kortos tegu paporina trim metam i prieki-ta ka tu ir pati zinai smile.gif ,o delnai papasakos apie visa gyvenimeli...ir netik smile.gif
Atsakyti
Vida ir yra baigusi psichologiją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2007 10 15, 20:27)
Vida ir yra baigusi psichologiją mirksiukas.gif

...ir dirbusi vadovaujanti darba smile.gif na ir kas...? intelektualiai prieina prie reikalo smile.gif
Atsakyti
Žiūrėkit, ką radau http://www.supermama...?...p=12366320
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 15, 20:39)

ir as pakvieciau raganas pas mus.gal sukursim visai rimta alternatyvu raganu kluba smile.gif
Atsakyti
Chiromante, relax biggrin.gif Tiesiog pateikiau informacija tongue.gif
Atsakyti
labukas blush2.gif
labai aciu visom uz sukaupta informacija bigsmile.gif labai padejote, ir prapletete akirati. Zadu apsilankyti Kaune pas burejas
Atsakyti