Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

Sveikos, na mane Jūs (buvusios pas Vidą) irgi suintrigavot, mano taškai nuo i pradėjo kristi verysad.gif reikės ir man nueit, tik kad aš labai ilgai sirpstu.......

Na o į meet'us iš Kauno tikrai nėr kas atvažiuoti 1 h ir viskas, labai laukiam drinks_cheers.gif , vaško nusipirksiu biggrin.gif bet tik to kuris su dagtim, kad paissedejimas smagesnis būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 15, 10:26)
Jau taip tą Vidą giriat, kad ir aš užsimaniau papramogauti  bigsmile.gif

blink.gif Nagi,nagi.... lotuliukas.gif man irgi jau knieti doh.gif ... Ar jau uzsirasei? g.gif
Papildyta:
QUOTE(nightingale @ 2007 10 15, 11:44)
Sveikos, na mane Jūs (buvusios pas Vidą) irgi  suintrigavot, mano taškai nuo i pradėjo kristi verysad.gif  reikės ir man nueit, tik kad aš labai ilgai sirpstu.......

Na o į meet'us iš Kauno tikrai nėr kas atvažiuoti 1 h ir viskas, labai laukiam drinks_cheers.gif , vaško nusipirksiu biggrin.gif bet tik to kuris su dagtim, kad paissedejimas smagesnis būtų lotuliukas.gif

blink.gif Nu va,kodel gi tie taskai pradejo kristi...? g.gif
blush2.gif Gaila,kad tik su dagtim.... o as jau norejau paklaust ,gal su referensu dirbi ... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Beje,pas mane tikriausiai amnezija... doh.gif is meetuko nauju veidu prisimenu tiktai Sagan ir dar moteriske ,kuri sedejo priesais mane ir neprisistate.... blush2.gif doh.gif
O kuri gi buvo Zydroji svajone.... g.gif
schmoll.gif Daugiau jokiu meetu su vaikais.... schmoll.gif schmoll.gif (tiesiog pravalas buvo man doh.gif ) Tiek daug negirdejau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 15, 11:26)
Jau taip tą Vidą giriat, kad ir aš užsimaniau papramogauti  bigsmile.gif

jeigu kartais apsilankytumei rolleyes.gif ,buk gera,parasyk savo atsiliepima mirksiukas.gif man labai svarbi tavo nuomone 4u.gif
Atsakyti
Nesupratau, tiek prirašiau ir viskas ESC

Žydrosios svajonės nematei nes ji daug vėliau atvažiavo.......


O man kas nežinau, ar čia po užpraeitos savaitės draugių guodimo (nes pas visas kažkaip viskas juodom spalvom nusidažė) verysad.gif ar rudeninė depresija užpuolė verysad.gif Ir dabar nelabai orentuojuosi esamoje situacijoje, tai dabar ir galvoju ar viską palikti tekėti sava vaga, ar jau reikia ir man pas būrėją........
Atsakyti
Man amnezija- priminkit: Vida buria ar yra chiromantė? Tingiu atgal atsiversti, o be to, reiki ir temą greičiau priplepėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 15, 15:47)
Man amnezija- priminkit: Vida buria ar yra chiromantė? Tingiu atgal atsiversti, o be to, reiki ir temą greičiau priplepėti  lotuliukas.gif

Primenu: Vida yra tarologė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 15, 16:44)
Primenu: Vida yra tarologė. smile.gif


Hmmm...O gal užsirašyti kitai savaitei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 15, 10:09)
Del Malinausko,-manau,kad mazai kam reiketu rekomenduoti pas ji eiti...Jis,kaip koks gyvaciu patiekalas biggrin.gif retai kam suprantamas ir megstamas.

Geras palyginimas. lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, merginos:)
noreciau pabandyti is rankos, kad papasakotu.gal yra zinanciu, kad tai daro vilniuj.
ar teisybe pasake, kas pabande?
Atsakyti
QUOTE(raganiuxs @ 2007 10 15, 17:56)
sveikos, merginos:)
noreciau pabandyti is rankos, kad papasakotu.gal yra zinanciu, kad tai daro vilniuj.
ar teisybe pasake, kas pabande?


Tai apie Vidą ir šnekama. mirksiukas.gif Va svarstau- skambinti ar neskambinti? Kuriuo laiku jai geriausiai skambinti? Gytare, pastumk mane, plyyyz...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 15, 19:58)
Va svarstau- skambinti ar neskambinti? Kuriuo laiku jai geriausiai skambinti? Gytare, pastumk mane, plyyyz...

Galiu už Tave paskambinti. mirksiukas.gif
Aš skambinau iš ryto, nes viską mėgstu daryti ryte. smile.gif
Atsakyti
As praeita savaite buvau pas Vida, ji man pasirode geresne psichologe, nei bureja. Ka as zinau 2 valandas prasedejau, pasikalbejau, o ar ka suzinojau...tai nelabai, va taip...niu prisake ji man daug, bus matyt ar pildysis.
Atsakyti