Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(kibirkstele* @ 2007 10 12, 18:03)
Cia is tikruju Vanga ar norejai parasyti Vanda?  blush2.gif  kazkokia Vanda yra urmo bazeje...  ax.gif

Gal ir Vanda g.gif buvou pas ja 15 metu atgal. O baze kuri dirba kiek jai metu g.gif Gal cia ta pati bigsmile.gif tada varicijou.

Aaukse -- gal kada kartu i Raganu puota nuvaritom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 10 13, 19:06)

Aaukse -- gal kada kartu i Raganu puota nuvaritom  mirksiukas.gif


biggrin.gif bet nusidepiliuot prieš tai reiktų, kad pincetu nenugnaibytų niekas biggrin.gif

klausimas visai ne į temą biggrin.gif - o nėščioms nieko tokio pas būrėjas eiti? g.gif
Atsakyti
Kaip man patiko Chiromantės mintis - išties, manau, šios ar kt. (nesvarbu) temos pasiekimas - tai bendraminčių ratelio subūrimas drinks_cheers.gif O ir tema pasiūlyta thumbup.gif . Na, o Vaižgantė,kaip visada trumpai, aiškiai ir elegantiškai baigia mintį ir padeda tašką - na tai ir plepėkim daugiau ir greičiau drinks_cheers.gif

Aaukse, kiek girdėjau iš Narajanos, labai šaunios moterytės, tai nėščioji negali nei burtis, nei kitiems burti (jei turi tokią dovaną, aišku).
Atsakyti
Kadangi nėščiosios negalit burtis, atkeliaukit pas mane- masažuotis. (Reklamą sau darausi.)
Atsakyti
Masažai yra gerai thumbup.gif pagalvosim biggrin.gif

Vat ir klausiau ,nes pati esu girdėjusi, kad nestuke.gif negerai. Tiesiog šiaip, įdomu buvo, kokia yra to motyvacija, nes paties poreikio jokio nėr - toks ramybės ir pilnatvės jausmas thumbup.gif ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aaukse: 14 spalio 2007 - 09:45
QUOTE(dopke @ 2007 10 12, 20:12)
labukas

labai noreciau paklausti kokos geros burejos kaune reiketu, nes sioje temoja tai kaip suprantu adresu ir tel nera tai gal galetume parasyti kokios ir "geros " buciau labai dekinga  rolleyes.gif

tai man niekas negali padeti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dopke @ 2007 10 14, 19:52)
tai man niekas negali padeti  verysad.gif

Aš buvau pas Vidą..nenusivyliau.. 4u.gif
žiūrėsim kaip pildysis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2007 10 13, 20:11)
biggrin.gif  bet nusidepiliuot prieš tai reiktų, kad pincetu nenugnaibytų niekas  biggrin.gif

klausimas visai ne į temą  biggrin.gif  - o nėščioms nieko tokio pas būrėjas eiti? g.gif

butinai prisijunkit...as be musu tikrai turiningu,reikalingu,reiksmingu,naudingu,protingu pokalbiu iziureciau diziule svietejiska nauda merginoms,megstancioms vaikscioti pas burejas.
Papildyta:
QUOTE(dopke @ 2007 10 14, 19:52)
tai man niekas negali padeti  verysad.gif

Mieloji Dopke,Kauno bureju adresu,daugiau negu daug...o gera...kiekvienam savo...labai daug sarlatanu sitoj srity.As tau siulyciau atvaziuoti i Vilniu pas Vida.Manau,kad verta butu...jei nori profesionalios konsultacijos
Atsakyti
QUOTE(dopke @ 2007 10 14, 21:52)
tai man niekas negali padeti  verysad.gif

Anksčiau L.Malinaukas vieną kartą per savaitę burdavo Kaune. Gal ir dabar buria.

QUOTE(Chiromante @ 2007 10 15, 03:11)

Chiromante, kodėl naktimis nemiegi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 15, 05:38)
Anksčiau L.Malinaukas vieną kartą per savaitę burdavo Kaune. Gal ir dabar buria.
Chiromante, kodėl naktimis nemiegi? g.gif

Och kokia tu pastabi biggrin.gif ,as net pati nemaciau,kiek valandu...o siaip tai tuo metu is darbo gryzau. Del Malinausko,-manau,kad mazai kam reiketu rekomenduoti pas ji eiti...Jis,kaip koks gyvaciu patiekalas biggrin.gif retai kam suprantamas ir megstamas.Na cia tik as taip manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dopke @ 2007 10 12, 20:12)
labukas

labai noreciau paklausti kokos geros burejos kaune reiketu, nes sioje temoja tai kaip suprantu adresu ir tel nera tai gal galetume parasyti kokios ir "geros " buciau labai dekinga  rolleyes.gif

Giria Zinaidą, nežinau, nes pati nebuvau. Tel 868452521
Atsakyti
Jau taip tą Vidą giriat, kad ir aš užsimaniau papramogauti bigsmile.gif
Atsakyti