Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(cudo @ 2007 10 12, 15:51)
biggrin.gif Sveiki.

Klausineja manes tai parasisiu biske kas man tiko (is keliu)

Vanga is Kaunu gyveno prie muz.teatru -- dabar net nezinou ar dar gyva  g.gif labei  thumbup.gif doug pildasi.  Zinaida is Kaunu (adresa nerandu) panasei 90% du iveikei issepilde. Irina is Kaunu nu mazduog 70%  Neries krantas. O paskutine  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif mazei informacijos.Kortu duog no tik vokrug i okala  doh.gif neko nepasake, tai Danute is Kreves pr. ir inei doug klausineja apie vira ir algas,apie ta ko jai nereike zinout  blush2.gif

Cia is tikruju Vanga ar norejai parasyti Vanda? blush2.gif kazkokia Vanda yra urmo bazeje... ax.gif
Atsakyti
[quote=Simply,2007 10 12, 14:56]
Būtinai pasidalink savo įspūdžiais, nes norėčiau ją rekomenduoti savo draugei....
[/quote]

Na va, pargrįžau iš Vidos smile.gif Nereali ji man thumbup.gif Tokia gera psichologė, miela bendraut su ja, viską paaiškins, visas dėmesys tik tau. Prabuvau beveik 2 valandas pas ja smile.gif Bet taip man visus taškus ant i sudėliojo, kad dabar super jaučiuosiu, pilna ryžto, noro, optimizmo. Labai padėjo susivokti pačiai savyje, pačiai suvokti, ko man reikia ir kaip turiu elgtis vienoj ar kitoj situacijoj mirksiukas.gif
[/quote]

smile.gif Sveikute.Kaip tau gerai,kad taip isejo visus taskus ant i susidelioti.O man tai,vis dar yra neaiskumu,ir burejos nepadeda rolleyes.gif Kelios burejos kaip susitarusios kartojo man ,apie kazkoki nematoma zmoguti tipo salia manes, bet taip ir lieka "nematomu" biggrin.gif ,kazkokia mistika cool.gif Matau tik savo seima realiam gyvenime,ir tai retai.
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2007 10 12, 16:44)
Tai gerai surinksiu draugei visus atsiliepimus apie Vidą, gal galų gale apsispręs, nes jei teigiamai nuteikia tai SUPER, jai kaip tik to reikia...

Tikrai labai teigiamai nuteikia. 4u.gif
Atsakyti
labukas

labai noreciau paklausti kokos geros burejos kaune reiketu, nes sioje temoja tai kaip suprantu adresu ir tel nera tai gal galetume parasyti kokios ir "geros " buciau labai dekinga rolleyes.gif
Atsakyti
Cudo, dėkui už nuomonę 4u.gif

Chiromante, jeigu būčiau Vilniuje, tikrai mielai prie jūsų šaunaus būrelio prisijungčiau, pati nuolat darau tai Kaune su labai mielais žmonėmis iš SM. wub.gif Tačiau šiame skyrelyje lankosi nemažai tokių, kurios ten nedalyvauja. Tai nereiškia, kad jos nesupranta ar nesidžiaugia dėl jūsų bendravimo, tik norėta atkreipti dėmesį, kad tema yra ne apie tai 4u.gif
Nightingale, supratau. smile.gif Kitokia nuomonė vadinama pasipiktinimu, diskusija ne į temą ir bla bla bla smile.gif
o iš tikrųjų tai kalbėkit nors ir apie plaukų šalinimo būdus - negi gaila? smile.gif
Atsakyti
Gal žinot kuri būrėją, kuri depiliacija užsiima mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kadangi mano vienas is darbu grozio salonas, tai moku ir depilacijas daryti:))))))aukse gera tema uzvede biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 12, 22:08)
Gal žinot kuri būrėją, kuri depiliacija užsiima  mirksiukas.gif

biggrin.gif na tu kaip visada,-saunuole,bet cia reikia skaityt tarp eiluciu... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aaukse @ 2007 10 12, 21:55)
Cudo, dėkui už nuomonę  4u.gif

Chiromante, jeigu būčiau Vilniuje, tikrai mielai prie jūsų šaunaus būrelio prisijungčiau, pati nuolat darau tai Kaune su labai mielais žmonėmis iš SM. wub.gif  Tačiau šiame skyrelyje lankosi nemažai tokių, kurios ten nedalyvauja. Tai nereiškia, kad jos nesupranta ar nesidžiaugia dėl jūsų bendravimo, tik norėta atkreipti dėmesį, kad tema yra ne apie tai  4u.gif
Nightingale, supratau.  smile.gif Kitokia nuomonė vadinama pasipiktinimu, diskusija ne į temą ir bla bla bla  smile.gif
o iš tikrųjų tai kalbėkit nors ir apie plaukų šalinimo būdus - negi gaila?  smile.gif

karta i menesi galima atvaziuoti ir is Kauno ir is Utenos ir is kur nori,kad tik noras butu... smile.gif vakar paradejau lankyti TARO kursus,tai mergina is Utenos tvrkingai vazines kas savaite ir jokiu problemu,taip kad...Ir siaip,manau,kad jeigu tema sugebejo suburti bendraminciu bureli,kurioms malonu ir gera prleisti laika kartu,tai didziausias pasiekimas,ko galetu tiketis tema.O apie burejas cia gaus informacijos kiekviena,kuriai tik reikes...ir pakankamai profesionalia konsultacija.Tik kad merginos iprastu klausti ne tik "ar pildosi ar ne". VAIKSCIOTI PAS BUREJAS REIKIA MOKETI...Gal reiketu pakeisti pavadinima "mokykimes vaikscioti pas burejas" biggrin.gif
Atsakyti
Tavo pasiūlymas puikus. Siūlau kuo greičiau praplepėti iki 50 psl ir skelbti naują temą.
Atsakyti
Galiu padeti...wink.gif
Atsakyti
Puiku, LinguLingu. Tu gi irgi tinki į mūsų šaunią raganaičių kompaniją smile.gif
Atsakyti
[quote=Ugnė,2007 10 12, 19:22]
Na va, pargrįžau iš Vidos smile.gif Nereali ji man thumbup.gif Tokia gera psichologė, miela bendraut su ja, viską paaiškins, visas dėmesys tik tau. Prabuvau beveik 2 valandas pas ja smile.gif Bet taip man visus taškus ant i sudėliojo, kad dabar super jaučiuosiu, pilna ryžto, noro, optimizmo. Labai padėjo susivokti pačiai savyje, pačiai suvokti, ko man reikia ir kaip turiu elgtis vienoj ar kitoj situacijoj mirksiukas.gif
[/quote]

smile.gif Sveikute.Kaip tau gerai,kad taip isejo visus taskus ant i susidelioti.O man tai,vis dar yra neaiskumu,ir burejos nepadeda rolleyes.gif Kelios burejos kaip susitarusios kartojo man ,apie kazkoki nematoma zmoguti tipo salia manes, bet taip ir lieka "nematomu" biggrin.gif ,kazkokia mistika cool.gif Matau tik savo seima realiam gyvenime,ir tai retai.
[/quote]

Žinai, manau, kad reikia laiko, jog galiausiai pavyktų viską susidėlioti. Ir tubūt pirmiausia tai turi padarytii savo viduje. Kai susigeveni ir susitari su savimi pačia - viskas tampa daug aiškiau ir paprasčiau smile.gif
Atsakyti