Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 10 10, 13:27)
šiaip aš vakar po meeto nemiegojau iki 3 nakties.. g.gif
galvojau nemiga kankina..  rolleyes.gif  nors niekada taip ilgai nesedėdavau tamsiam kambaryje.. blush2.gif


Tau tiesiog per didelis krūvis buvo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 10, 14:29)
Tau tiesiog per didelis krūvis buvo.


Tuk-tuk-tuk... kas namelyje gyvena, cia as varlyte soklyte... bigsmile.gif ar isileisti mane vidun? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2007 10 10, 16:23)
Tuk-tuk-tuk... kas namelyje gyvena, cia as varlyte soklyte... bigsmile.gif ar isileisti mane vidun?  ax.gif


Aš pirma noriu tai varlytei šoklytei plačiai duris atidaryti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 10, 15:29)
Tau tiesiog per didelis krūvis buvo.


Aš irgi jaučiausi "pakrauta", bet labai teigiamai smile.gif Tiek daug darbų dar grįžus padariau..
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2007 10 02, 12:37)
g.gif Kur cia ? Sudominai  lotuliukas.gif

Nu va,ir pas ja buvou.Man nelabei,duog sneka ko nereike ir ne i tema.Doug kortu o informacijos mazei.
Ir cia venintelis zmogus kuris per visa bendravima taip ir nesuprato kad as rusi doh.gif Ir labei man skaudeju galva po jos blink.gif

Tai man gal dougijou tiko Vanda.
Papildyta:
Cia as apie Danute is Krėvės pr. tel. 771132
Atsakyti
o prie ko bendrasielių, bendraminčių susitikimai ir būrėjų adresai ir jų aptarimas? ax.gif Pritariu - tema ne apie jūsų susitikimus. Lygiai taip pat, jeigu mes su Zinule nuolat kalbėtume apie tai, kaip susitikusios gėrėme kavą. smile.gif Ar kam nors tai būtų įdomu? 4u.gif Kažkaip keistai okupuota tema... 4u.gif



Cudo, o kas ta Vanda? kur ji?
Atsakyti
QUOTE(Aaukse @ 2007 10 11, 17:22)
o prie ko bendrasielių, bendraminčių susitikimai ir būrėjų adresai ir jų aptarimas?  ax.gif  Pritariu - tema ne apie jūsų susitikimus. Lygiai taip pat, jeigu mes su Zinule nuolat kalbėtume apie tai, kaip susitikusios gėrėme kavą.  smile.gif Ar kam nors tai būtų įdomu?  4u.gif Kažkaip keistai okupuota tema...  4u.gif
Cudo, o kas ta Vanda? kur ji?

Aukse,jeigu jus su Zinule prisijungtumete prie susitikimu,lygiai taip pat pasidziaugtumete tuo...ir nematytumete nieko neleistino tame,kad tema,nors ir neturedama tokio tikslo,sujunge bureli bendrasieliu,bendraminciu,tavo zodziais tariant. smile.gif Niekas,manau, nesikesina i tema,joje viskam uztenka vietos...O jeigu kazkas is besidominciu sia tema aptars savo kavos gerima,visos tik pasidziaugs,kad tema padejo susirasti bendraminciu draugu...
Atsakyti
Chiromante - thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
na va, ilgai dvejojus ir atideliojus pagaliau šiandien keliauju pas Vidą. Traukia mane, nors bandžiau perlipt per save ir neit g.gif
Atsakyti
O jums neatrodo, kad tos kurios piktinasi sukelia didesnę diskusiją ir nereikalingų plepalų NE Į TEMĄ?????????????????????????????????Bla bla bla:)))))Ko labiausiai nenorėjot tą ir gaunat......bumerango principas.........
Burėjų adresai aptarti visose V temose (kiek dar galima apie tą patį), o kadangi aprimo šneka apie burėjas, tai turbūt tik į gera, reiškias pakankamai ramiai gyvenam:))))))


Papildyta:
QUOTE(Simply @ 2007 10 12, 10:34)
Sveikos merginos  4u.gif
na va, ilgai dvejojus ir atideliojus pagaliau šiandien keliauju pas Vidą. Traukia mane, nors bandžiau perlipt per save ir neit g.gif



Būtinai pasidalink savo įspūdžiais, nes norėčiau ją rekomenduoti savo draugei....
Atsakyti
Būtinai pasidalink savo įspūdžiais, nes norėčiau ją rekomenduoti savo draugei....
[/quote]

Na va, pargrįžau iš Vidos smile.gif Nereali ji man thumbup.gif Tokia gera psichologė, miela bendraut su ja, viską paaiškins, visas dėmesys tik tau. Prabuvau beveik 2 valandas pas ja smile.gif Bet taip man visus taškus ant i sudėliojo, kad dabar super jaučiuosiu, pilna ryžto, noro, optimizmo. Labai padėjo susivokti pačiai savyje, pačiai suvokti, ko man reikia ir kaip turiu elgtis vienoj ar kitoj situacijoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gerai surinksiu draugei visus atsiliepimus apie Vidą, gal galų gale apsispręs, nes jei teigiamai nuteikia tai SUPER, jai kaip tik to reikia...
Atsakyti
biggrin.gif Sveiki.

Klausineja manes tai parasisiu biske kas man tiko (is keliu)

Vanga is Kaunu gyveno prie muz.teatru -- dabar net nezinou ar dar gyva g.gif labei thumbup.gif doug pildasi. Zinaida is Kaunu (adresa nerandu) panasei 90% du iveikei issepilde. Irina is Kaunu nu mazduog 70% Neries krantas. O paskutine schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif mazei informacijos.Kortu duog no tik vokrug i okala doh.gif neko nepasake, tai Danute is Kreves pr. ir inei doug klausineja apie vira ir algas,apie ta ko jai nereike zinout blush2.gif
Atsakyti