Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(Wiolla @ 2007 08 14, 01:49)
O vat man ta Janina pasakė ( na tada kai buvau pas ja maždaug prieš gerus metus), kad vaiko dar neturiu, bet tuoj turėsiu. Kad mašinos neturiu, bet turėsiu, kad savus  namus turėsiu, bet dabar neturiu. Nors visa šita jau turėjau.... Todėl po tokių kalbų toliau mandagiai prasėdėjau, susimokėjau 20 Lt ir išėjau.  smile.gif  smile.gif

Tiesa pabandžiau pasakyti, kad namus turiu, tai pradėjo vartaliotis tai gal jie ne tavo. Na galima įžvelgt tame tiesos- esmė ta aš turiu savo buta, bet jame gyvena mama, o aš gyvenu mamos bute. Tai išeina jog aš visvien turiu namus. na cia dar tiek to išsivartaliojo, bet kai pasakė, kad vaiko neturiu ir tuoj turėsiu, tada jau pradėjau tylėt ir nieko nebeaiškint.
O dėl klausinėjimo tai tikrai nieko neklausinėja, bet mano atveju ir nusigrybavo... blink.gif  blink.gif  blink.gif

tai, cia kur Jonavoje? o kokiom kortom buria, paprastom ar taro?
na, pasakysiu, buvau Vievyje pas Valentina. taip tikejausi ko nors naujo, o pasake viska taip kaip pries keleta metu, kai buvau rolleyes.gif ,reiskia toks jau mano likimas, ir nieko cia nepakeisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 08 14, 07:00)
tai, cia kur Jonavoje? o kokiom kortom buria, paprastom ar taro?
na, pasakysiu, buvau Vievyje pas Valentina. taip tikejausi ko nors naujo, o pasake viska taip kaip pries keleta metu, kai buvau  rolleyes.gif ,reiskia toks jau mano likimas, ir nieko cia nepakeisi  lotuliukas.gif



Na cia Jonavoje. Na tokiam penkiaaukšty ji gyvena ir ten buria t.y. namuose. kažkaip adreso nebepamenu, nes mane nuvežė ir parodė kur nueit. Bet telefonas tai šitas 867784411 ir vardas Janina ( pati skambinaus registracijai, tai numerį turiu). Nors čia forume ji buvo išgirta labai. Matyt toks mano likimas smile.gif
Atsakyti
kazin kur dingo "Bureju adresai IV" ten kazkas buvo idejes onlaino burimus good.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 08 14, 22:58)
kazin kur dingo "Bureju adresai IV" ten kazkas buvo idejes onlaino burimus  good.gif

Yra antrame puslapyje. Paieškok.
Atsakyti
unsure.gif tai vadinasi Klaipedoje Aleksandro telef. numeriuko taip niekas ir nezino???
Siaip jei kam reikia,zinau Klaipedoje dar viena bureja nebloga,jei kam idomu,tai ji ne tik kortas meta,bet uzsiima ir magija,ir nuvalymais.jei ka, galesiu duoti numeriuka.
Nors matau,kad forume nelabai viesai tepasisako klaipedietes,daugiau raso man i az. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 08 15, 09:54)
unsure.gif tai vadinasi Klaipedoje Aleksandro telef. numeriuko taip niekas ir nezino???
Siaip jei kam reikia,zinau Klaipedoje dar viena bureja nebloga,jei kam idomu,tai ji ne tik kortas meta,bet uzsiima ir magija,ir nuvalymais.jei ka, galesiu duoti numeriuka.
Nors matau,kad forume nelabai viesai tepasisako klaipedietes,daugiau raso man i az. cool.gif


Kokios dar magijos ir kokie nuvalymai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 15, 12:03)
Kokios dar magijos ir kokie nuvalymai?  unsure.gif


smartass.gif nesu tos srities nei zinovas ,nei ekspertas.Taciau kam reikes manau supras.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 08 15, 07:50)
Yra antrame puslapyje. Paieškok.

pameciau ir niekaip nerandu frusty.gif verysad.gif mastau.gif
Atsakyti
o as noreciau parekomenduoti bureja Vale. Ji gyvena Vievyje. Lankiausi antra karta, bet man labai patiko. Paklausia koks horoskopas, kokiais metais gimusi, taip pat is artimuju nuotrauku daug pasako. Vienu zodziu lux. Nors aisku yra ir neigiamu atsiliepimu. Adresas Vievis, Stadiono 8. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga79 @ 2007 08 15, 16:14)
o as noreciau parekomenduoti bureja Vale. Ji gyvena Vievyje. Lankiausi antra karta, bet man labai patiko. Paklausia koks  horoskopas, kokiais metais gimusi, taip pat is artimuju nuotrauku daug pasako. Vienu zodziu lux. Nors aisku yra ir neigiamu atsiliepimu. Adresas Vievis, Stadiono 8. thumbup.gif

lankausi pastoviai, metai is metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 08 15, 10:19)
smartass.gif nesu tos srities nei zinovas ,nei ekspertas.Taciau kam reikes manau supras.


Man užteko tokios info ir aš pas tą žmogų neičiau...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 15, 18:31)
Man užteko tokios info ir aš pas tą žmogų neičiau...


na ir neik, tarsi tau kas liepia ar rekomenduoja eiti doh.gif Ir siaip ne nuomones tavo klausiau,o pasidalinu info, nes tokia tema.jei reiketu nuomones,pasiklausciau,bet gal ne taves. cool.gif
Atsakyti