Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(Realija @ 2007 10 10, 09:55)
Sveikos 4u.gif  norėčiau Klaipėdoj apsilankyt pas kokią tikrai gerą būrėją, nes prieš kokius 5metus buvau pas Dana berods, tai tokias nesąmones šnekėjo, apie savo gyvenimą pasakojo o aš atėjau apie savo ateitį sužinot g.gif ir norėčiau tokios kuri apie mirtis nešneka ir kiek aš gyvensiu arba mano vyras gyvens  4u.gif

Tai ar galėtumet parašyt kokios geros burėjos adresą ar tel. ?user posted image
Atsakyti
Sveikos, mergaitės... 4u.gif
Pagaliau prisiminiau savo slaptažodį ir esu čia... rolleyes.gif
Malonu buvo jus visas matyt vakat meet`e. tongue.gif
Greit apšilsiu kojas ir dalyvausiu aktyviau.
ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ne man irgi meet'as nerealus......naktį beveik akių nesudėjau, tai taip ir nesuptratau ar čia man batarkės pasikrovė (persikrovė) ar po Late kavos dozės negalėjau užmigti (aš juk kavos beveik negeriu:)))))
Tai va, o šiandien vėl puikiai jaučiuosi:))))
Linkėjimai visoms......
Vaižgante aš pas tave irgi kai "prisirpsiu" apsilankysiu:)))))
O marfai, man atrodo, ilgesnis pasibuvimas (laiko atžvilgiu tai taip, bet dalyvavimo su mumsu ne) su vaiku nepasitvirtino, reikia turbūt kitą kartą dar kam nors atsivesti vaiką, kad jie turėtų ką veikti:)))))))))
Visoms geros dienos ir nuotaikos, nepamirškit ryt 7.59 pradėtį jaunatį su naujom pozytiviom mintim ir viskas bus OK:)))))))))
Atsakyti
Kaip matau čia tik apie meetus kalbos eina, visos temos skaityt nenoriu ,todėl apsieisiu ir be būrėjųuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 10 10, 12:13)
Kaip matau čia tik apie meetus kalbos eina, visos temos skaityt nenoriu ,todėl apsieisiu ir be būrėjųuser posted image

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif temos pavadinimas visai neatitinka turinio doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Gal kraustomės į kitą temą su savo plepalais arba užvedam naują, kur bus tik būrėjų adresai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 10, 11:58)
Gal kraustomės į kitą temą su savo plepalais arba užvedam naują, kur bus tik būrėjų adresai.

gal į bendraminčius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 10, 11:58)
Gal kraustomės į kitą temą su savo plepalais arba užvedam naują, kur bus tik būrėjų adresai.

Taigi jau bandėm vieną kartą, nieko nesigavo. kažkaip jau pripratom čia tūsintis smile.gif o kas kantrybės neturi, tai iš tiesų geriausias sprendimas apsieiti be būrėjų. Gal mes čia net gerą paslaugą kažkam padarysim.
Atsakyti
Narajana drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi manyciau,kad liekam cia...su iprociais gerais ir blogais sunkoka atsisveikinti biggrin.gif ,o Narajana teisi...vaikscioti pas burejas irgi reikia moketi...o ta moka mazai kas,taigi geriau nevaikscioti biggrin.gif Juokauju cia truputi...Nightingale,as irgi panasisi jauciuosi,-kazi kas cia mus taip pakrove? biggrin.gif Sveika sugryzus Ilna...
Atsakyti
Taip, pas būrėjas vaikščioti reikia mokėti...Silpnam žmogui ten geriau neiti...O tai būna taip, kad parduoda namus, visą turtą ir laukia mirties...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 10, 13:20)
As irgi manyciau,kad liekam cia...su iprociais gerais ir blogais sunkoka atsisveikinti biggrin.gif ,o Narajana teisi...vaikscioti pas burejas irgi reikia moketi...o ta moka mazai kas,taigi geriau nevaikscioti biggrin.gif Juokauju cia truputi...Nightingale,as irgi panasisi jauciuosi,-kazi kas cia mus taip pakrove? biggrin.gif Sveika sugryzus Ilna...

šiaip aš vakar po meeto nemiegojau iki 3 nakties.. g.gif
galvojau nemiga kankina.. rolleyes.gif nors niekada taip ilgai nesedėdavau tamsiam kambaryje.. blush2.gif
Atsakyti