Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

Meetas buvo fantastiškas. Nė nepastebėjom, kaip prabėgo daugiau nei keturios valandos...
Atsakyti
Neprisimenu tokio šaunaus vakaro ir tokių įdomių pokalbių, kokie vyko šindien thumbup.gif Ačiū, raganaitės, kad suteikėt galimybę sudalyvaut ir man. Jau nekantraudama laukiu kito susitikimo wub.gif
Atsakyti
Man irgi labai patiko.. bigsmile.gif tik kažkiek dar žalia jaučiausi šiame reikale... bet neesmė..kompanija už tai buvo super... wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na va,ir as jau gryzau...visa kelia buvau tokia pakyleta smile.gif tikrai buvo super thumbup.gif .Labai dziaugiuosi,susipazinus su tom,kuriu nepazinojau.Gytare,tave kazkaip panasiai ir isivaizdavau,-esi be galo idomi asmenybe,Narajana isivaizdavau kitaip,bet realybe pranoko vaizduote,Vaizgante-turbo moteriske,o ypac po paskutinio pasakojimo thumbup.gif .Vienu zodziu,visos saunuoles.Zydroji Svajone,prisijung prie musu meet'u,-nesvarbu,kad zalia...greit busi nebezalia :)Gaila,kad Marfa taip greit isvaziavo ir nedalyvavo visose idomybese smile.gif Vienu zodziu,-greiciau ateitu ta lapkricio 9 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 09, 21:17)
Na va,ir as jau gryzau...visa kelia buvau tokia pakyleta smile.gif tikrai buvo super thumbup.gif .Labai dziaugiuosi,susipazinus su tom,kuriu nepazinojau.Gytare,tave kazkaip panasiai ir isivaizdavau,-esi be galo idomi asmenybe,Narajana isivaizdavau kitaip,bet realybe pranoko vaizduote,Vaizgante-turbo moteriske,o ypac po paskutinio pasakojimo thumbup.gif .Vienu zodziu,visos saunuoles.Zydroji Svajone,prisijung prie musu meet'u,-nesvarbu,kad zalia...greit busi nebezalia :)Gaila,kad Marfa taip greit isvaziavo ir nedalyvavo visose idomybese smile.gif Vienu zodziu,-greiciau ateitu ta lapkricio 9  biggrin.gif

jeigu nereiks į darbą būtinai prisijungsiu... po susitikimo su jumis..ypač pabaigoje labai gerai pasijaučiau... lyg pažinočiau visas 10 metų doh.gif šitas jausmas man naujas... blush2.gif
tikiuosi kito susitikimo metu jau nebebūsiu "žalia"..
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 09, 22:29)
Meetas buvo fantastiškas. Nė nepastebėjom, kaip prabėgo daugiau nei keturios valandos...

drinks_cheers.gif

QUOTE(Chiromante @ 2007 10 09, 23:17)
Gytare,tave kazkaip panasiai ir isivaizdavau,-esi be galo idomi asmenybe.

aciuks.gif
Ačiū visoms už puikų vakarą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 10 09, 22:56)
Man irgi labai patiko.. bigsmile.gif  tik kažkiek dar žalia jaučiausi šiame reikale... bet neesmė..kompanija už tai buvo super...  wub.gif  thumbup.gif


Ne tu viena taip jauteisi blush2.gif Tik šauniąją Vaižgantę mačiau jau antrą kartą, o visas kitas - pirmą. Bet kaip man buvo įdomu 4u.gif Lapkričio 9-ta, atrodo, penktadienis, tai tikiuos susitikimą palikt viena paskutinių.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif norėčiau Klaipėdoj apsilankyt pas kokią tikrai gerą būrėją, nes prieš kokius 5metus buvau pas Dana berods, tai tokias nesąmones šnekėjo, apie savo gyvenimą pasakojo o aš atėjau apie savo ateitį sužinot g.gif ir norėčiau tokios kuri apie mirtis nešneka ir kiek aš gyvensiu arba mano vyras gyvens 4u.gif
Atsakyti
Na sveikos visos. Man taip pat vakar labai patiko. thumbup.gif
Visą kelią paskui aikčiojau, kad 4 valandos prabėgo, net nepastebėjau. Vis gi gyvas bendravimas yra gyvas, neatstos interneto...
Ir aš džiaugiuosi su visomis susipažinusi smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Narajana @ 2007 10 10, 08:59)
Na sveikos visos. Man taip pat vakar labai patiko.  thumbup.gif
Visą kelią paskui aikčiojau, kad 4 valandos prabėgo, net nepastebėjau. Vis gi gyvas bendravimas yra gyvas, neatstos interneto...
Ir aš džiaugiuosi su visomis susipažinusi smile.gif drinks_cheers.gif

Tai jau tikrai,jeigu Narajana su savo zaviu pilvuku prasedejo daugiau nei keturias valandas ir nerode jokiu nuovargio pozymiu, (ir jei ne rupestingas vyras,kuris atvaziavo jos pasiimti)butume sedeje dar ilgai...o tiek dar moterisku ir raganisku kalbu neiskalbeta... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 10, 09:22)
Tai jau tikrai,jeigu Narajana su savo zaviu pilvuku prasedejo daugiau nei keturias valandas ir  nerode jokiu nuovargio pozymiu, (ir jei ne rupestingas vyras,kuris atvaziavo jos pasiimti)butume sedeje dar ilgai...o tiek dar moterisku ir raganisku kalbu neiskalbeta... biggrin.gif

ir žmonių neišgasdinta... hihihi.gif

beje, eisiu pas Vaižgantę gausiu 1-ą reiki iniciaciją rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydroji svajonė: 10 spalio 2007 - 09:26
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 10 10, 09:24)
ir žmonių neišgasdinta...  hihihi.gif

beje, eisiu pas Vaižgantę gausiu 1-ą reiki iniciaciją  rolleyes.gif

oho...saunuole.puikus posukis gyvenime smile.gif
Atsakyti