Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

o gal galit rekomenduoti gera bureja vilniuje, nes jau pasimeciau su visais adresais. As esu buvus pas Svetlana, is Gabijos gatves, tai bash.gif , nepatiko jin man.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugnyte: 07 spalio 2007 - 01:16
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 01, 18:21)

1. Vida.
2. Leopoldas.
3. Virginija.
3. Stanislavas.



QUOTE(ugnyte @ 2007 10 07, 03:16)
o gal galit rekomenduoti gera bureja vilniuje, nes jau pasimeciau su visais adresais.

Prašom. 4u.gif Kuris domina?
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 07, 06:21)
Prašom. 4u.gif  Kuris domina?



Aciu uz informacija. thumbup.gif Bandysiu uzsirasyti pas Vida sia savaite. Pranesiu kaip sekesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2007 10 07, 15:43)
Aciu uz informacija. thumbup.gif  Bandysiu uzsirasyti pas Vida sia savaite. Pranesiu kaip sekesi smile.gif

Sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 01, 16:21)

1. Vida.
2. Leopoldas.
3. Virginija.
3. Stanislavas.



Nepasakokit man apie Leopoldą doh.gif
Pusantros valandos personalinio benefiso - vos radau laiko įsiterpti su niekingais pora klausimų.
Išdėstęs kortas pareiškė, kad jokių problemų nesimato (nors atėjau, būdama ant ribos - padaryti esminį savo gyvenimo žingsnį ph34r.gif). Žmonių, dėl kurių turėjau priimti esminį sprendimą, iš viso nepamatė... (Nu jūs pasakykit man, kaip taip gali būti cool.gif )

Nežinau, nežinau... Antrą kartą pas jį tikrai neičiau schmoll.gif (tfu-tfu-tfu)
Atsakyti
Sveikos,jei labai neuzgaisinsiu,noreciau paprasyti parekomenduoti,kokios nors burejos kontaktus Vilniuj...kiek supratau jus galetumete men padeti...laukiu i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 04, 17:47)
Na ir puiku,kad visom tinka.Dziugu,kad vel nauju veideliu zada buti smile.gif O kur dingo Gytare ir Nihtingale?

As cia, niekur nedingau:)))) Buvau stebėtojo režime biggrin.gif Butinai busiu, o dabar galvoju, na kur gi man taip Narajana matyta, o pasirodo ji dar ir kaimynė mano......
Valio valio valio ryt susimatom drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnyte @ 2007 10 07, 02:16)
o gal galit rekomenduoti gera bureja vilniuje, nes jau pasimeciau su visais adresais. As esu buvus pas Svetlana, is Gabijos gatves, tai  bash.gif ,  nepatiko jin man.


As irgi pas ja buvau. nieko doro nepasake, labai jau abstrakciai kalbejo. bereikalo ismesti pinigai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfoncis @ 2007 10 08, 14:15)
As irgi pas ja buvau. nieko doro nepasake, labai jau abstrakciai kalbejo. bereikalo ismesti pinigai  doh.gif  doh.gif


Čia kaip kam...Man abu kartus 100 proc pasakė.

Tai kada rytoj- 17 val renkamės?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 08, 16:14)

Tai kada rytoj- 17 val renkamės?


dar adresą patikslinkit.. ir kaip jus atpažinti reiks... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 10 08, 16:32)
dar adresą patikslinkit.. ir kaip jus atpažinti reiks... blush2.gif


Karoliniškės, kavinė "Buga" šalia Impulso, netoli Sodros.
17 val. Parašysiu kortelę su žodžiu "Supermamos". Gerai?
Atsakyti
O koks Vidos telefonas ir adresas. Kiek ima uz burima?
Atsakyti