Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 04, 20:36)

prisijungiu prie bendro dziugesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 04, 20:31)
buvo laidotuves.Nezinau kieno,bet kazkodel buvo labai visiems gera nuotaika,visi linksmi.Zmoniu buvo labai daug.Tu stovejai apsikabinus su vyru.Juodu odiniu paltu,sviesiais poilgiais plaukai ir labai sypsojaisi.Sypsena grazi smile.gif Sapne mes nepazystamos,bet as tiesiog zinojau,kad cia tu.

turiu rudą poilgį odinį paltą... blondine buvau..dabar šokoladinė.. blush2.gif o šypsausi retai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 10 04, 20:47)
turiu rudą poilgį odinį paltą... blondine buvau..dabar šokoladinė..  blush2.gif o šypsausi retai... blush2.gif

vadinasi as tave sapnavau tokia,kokia buvai anksciau smile.gif ale nors palta turi. smile.gif kai pamatysiu,tai suprasiu,ar bent panasia sapnavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 04, 20:49)
vadinasi as tave sapnavau tokia,kokia buvai anksciau smile.gif ale nors palta turi. smile.gif kai pamatysiu,tai suprasiu,ar bent panasia sapnavau smile.gif

būtinai susitiksim mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu prasyma gal kuri zinote Vievyje Vales telefono numeri?Isanksto didelis dekui notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2007 10 05, 08:36)
Turiu prasyma gal kuri zinote Vievyje Vales telefono numeri?Isanksto didelis dekui  notworthy.gif

852826120 stadiono 8
Atsakyti
Maciau, kad buvo kalbeta apie Svetlana, kuri gyvena Kaune, Tulpiu gatveje. Mano patirtis, deja, buvo nelabai nemaloni, nes pirma, niekas absoliuciai neatitiko ir neissipilde, o antra, "apskaiciavo", kiek as gyvensiu. Nelabai maloni informacija:(
Tokiu dalyku profesionali bureja neturetu sakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Araja2: 06 spalio 2007 - 11:12
QUOTE(Araja2 @ 2007 10 06, 12:10)
Maciau, kad buvo kalbeta apie Svetlana, kuri gyvena Kaune, Tulpiu gatveje.  Mano patirtis, deja, buvo nelabai nemaloni, nes pirma, niekas absoliuciai neatitiko ir neissipilde, o antra, "apskaiciavo", kiek as gyvensiu. Nelabai maloni informacija:(
Tokiu dalyku profesionali bureja neturetu sakyti.

Man tai irgi ne į temą prišnekėjo, tik gyvenimo metų neskaičiavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Araja2 @ 2007 10 06, 13:10)
...o antra, "apskaiciavo", kiek as gyvensiu. Nelabai maloni informacija:(
Tokiu dalyku profesionali bureja neturetu sakyti.

Valentina iš Vievio irgi mėgsta "apskaičiuoti". unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 06, 20:07)
Valentina iš Vievio irgi mėgsta "apskaičiuoti". unsure.gif

kiek buvau ne karto nepasake kiek gyvensiu, bet atspet ji atspeja ir tokius dalykus kad net zado netenki.
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2007 10 06, 21:39)
kiek buvau ne karto nepasake kiek gyvensiu, bet atspet ji atspeja ir tokius dalykus kad net zado netenki.

Matyt, mūsų biolaukai nesutapo. smile.gif Aš nieko gero apie ją pasakyti negaliu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 06, 19:07)
Valentina iš Vievio irgi mėgsta "apskaičiuoti". unsure.gif

na, tikrai, ka ji ten ir kaip ji ten apskaiciuodineja, man visiskai neaisku schmoll.gif bet pataiko tai tiksliai. man viena nepatinka pas ja, kad ji nusako tik pacius didziuosius ivykius ( ar cia tik man taip blink.gif )man atrodo kad kaip yra buriama taro kortomis, tai informacija pateikiama smulkesne, o pas Valentina stambiais gyvenimo tarpsniais. as kaip einu pas ja, mane domina greiti ivykiai, o ji nusako kas bus toli toli..bet viskas kaip pirstu i aki, nieko neprikisi.
Atsakyti