Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(cudo @ 2007 10 02, 12:37)
g.gif Kur cia ? Sudominai  lotuliukas.gif

Krėvės pr. tel. 771132
Atsakyti

Mielos, klaipedietes ! smile.gif gal kas Aleksandro pedsakus aptikote? Pasnibzdekite man jei ka... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 10 02, 11:33)
4u.gif Sveika,tai ten Svetlana is Gabijos g. ir buria,pirmame aukste.Apie ja daug sioje temoje prirasyta  mirksiukas.gif

Man atrodo kad ne Svetlana. Gyvena Ukmergės g. naujame name paskutiniame aukšte. Ten ir priima. Nebent buria 2- se vietose??? Girdėjau,kad net atspėja kraujo grupę.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(limko @ 2007 10 02, 17:07)
Man atrodo kad ne Svetlana.  Gyvena Ukmergės g. naujame name paskutiniame aukšte. Ten ir priima. Nebent buria 2- se vietose??? Girdėjau,kad net atspėja kraujo grupę.. unsure.gif

idomu g.gif gal atsilieps ax.gif lauksime
Atsakyti
Tai kur antradienį raganaitės rinksis?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 02, 21:00)
Tai kur antradienį raganaitės rinksis?

siaip tai labai laukiu to antradienio,bet ko tai drambliai manes visai nebezavi.nezinau,kas ten buvo anksciau,bet nepajutau ten jokios ipatingos energetikos.elementarus kabakas.nors man tai tas pats,-svarbu su kuo,o ne kur :4u
Atsakyti
Yra Karoliniškėse kavinė "Būga" šalia Impulso. Man ji visai nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 03, 12:43)
Yra Karoliniškėse kavinė "Būga" šalia Impulso. Man ji visai nieko  ax.gif

tai jeigu visoms tinka,tai galim "Bugoj"
Atsakyti
QUOTE(limko @ 2007 10 02, 16:07)
Man atrodo kad ne Svetlana.  Gyvena Ukmergės g. naujame name paskutiniame aukšte. Ten ir priima. Nebent buria 2- se vietose??? Girdėjau,kad net atspėja kraujo grupę.. unsure.gif


blink.gif nu ne,tos tai nezinau... schmoll.gif
QUOTE(Chiromante @ 2007 10 03, 13:38)
tai jeigu visoms tinka,tai galim "Bugoj"

4u.gif man irgi tinka,nors pati ten esu buvus pries kokius 5 metus,tai nesuzavejo blush2.gif ,bet svarbu kompanija thumbup.gif drinks_cheers.gif
O kelinta renkames,17val., ar veliau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 03, 13:43)
Yra Karoliniškėse kavinė "Būga" šalia Impulso. Man ji visai nieko  ax.gif

gal tikrai Bugoje drinks_cheers.gif, man butu super 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner: 03 spalio 2007 - 15:30
Na iki "Būgos" gal ir aš kaip nors nukrypuosiu smile.gif man tai pėstute iki jos visai netoli smile.gif
Atsakyti
O gal ir mane, panelytės raganaitės, priimsit? 4u.gif Tik burti tai aš nemoku.. blush2.gif mirksiukas.gif Nors man iki Karoliniškių tolokai, bet visuomet smagu aplankyt gimtąjį senąjį gerąjį rajoną bigsmile.gif O kada - spalio 9-d., 17.00?
Atsakyti