Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

Na jūs visos ir dažnai avatarus keičiat. Nebesusigaudysi kas čia kas.
Atsakyti
QUOTE(Narajana @ 2007 09 26, 21:29)
Na jūs visos ir dažnai avatarus keičiat. Nebesusigaudysi kas čia kas.

Narajana, kaip smagu, kad grįžai. clap.gif Kaip sekėsi?
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 26, 19:42)
Narajana, kaip smagu, kad grįžai. clap.gif  Kaip sekėsi?


Aj, nu va, sergu dabar sad.gif Peršalau Nidoje, matyt...
Atsakyti
QUOTE(Narajana @ 2007 09 26, 21:55)
Aj, nu va, sergu dabar sad.gif Peršalau Nidoje, matyt...

Sveik. 4u.gif
Atsakyti
Kaunietės, gal ką galit apie Danutę iš Krėvės g. pasakyti?

Ir dar, gal kuri būrėtės inetu pas mgija.taro?
Atsakyti
Merginos, o ka nors teigiamo (arba neigiamo) galit pasakyti apie Regina is Antakalnio? Mano draugiu ratas jau kuri laika pas ja lankosi. Sako, pildosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2007 09 29, 18:48)
Merginos, o ka nors teigiamo (arba neigiamo) galit pasakyti apie Regina is Antakalnio? Mano draugiu ratas jau kuri laika pas ja lankosi. Sako, pildosi ax.gif


Pas Regina buvau kazkur pries gerus 4 menesius. Manau ji yra gera psichologe ir mokanti puikiai skaityti kortas smile.gif man ji labai patiko, nes isejau is jos pilna pasitikejimo, noro dziaugtis gyvenimu smile.gif kai kas jau is jos isburtu dalyku issipilde, pvz. sake, jog su kazkokiu vaikinuku trumpai pabendrausiu ir issiskyrsiu, taip ir atsitiko smile.gif zinot, kas mane labai nustebino, jog tuo metu buvau ka tik issiskyrus su draugu, buvo sunku, norejosi suzinoti, ar jis bent pagalvoja apie mane:) ir isivaizduokit, as jai to nesakiau, kad noriu tai suzinot - o kai ismete kortas apie ji, tai ir sako, jis apie tave siuo metu negalvoja.. tarsi nuskaite mano mintis biggrin.gif na kol kas laukiu kitu dalyku issipildymo biggrin.gif manau verta nueiti pas ja, ima pinigeliu palyginus nedaug ir tikrai nesako labai blogu dalyku tiesiai, nebent per uzuominas.. tai va toks mano pirmasis ispudis apie ja smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zinulė @ 2007 09 28, 20:57)
Kaunietės, gal ką galit apie Danutę iš Krėvės g. pasakyti?

Ir dar, gal kuri būrėtės inetu pas mgija.taro?


visai neseniai tik issiburiau pas magija.taro, tai galiu pasakyti tik labai nedaug unsure.gif labai maloni moteris, uzdaviau konkrecius 4 klausimus, gavau atsakyma per dvi dienas ir kainavo 20 lt smile.gif l. gerai nusake dabartine mano situacija kiekvienu klausimu, patare, o ar issipildys pranasavimai bus matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnele:) @ 2007 09 30, 01:35)
Pas Regina buvau kazkur pries gerus 4 menesius. Manau ji yra gera psichologe ir mokanti puikiai skaityti kortas smile.gif man ji labai patiko, nes isejau is jos pilna pasitikejimo, noro dziaugtis gyvenimu smile.gif kai kas jau is jos isburtu dalyku issipilde, pvz. sake, jog su kazkokiu vaikinuku trumpai pabendrausiu ir issiskyrsiu, taip ir atsitiko smile.gif zinot, kas mane labai nustebino, jog tuo metu buvau ka tik issiskyrus su draugu, buvo sunku, norejosi suzinoti, ar jis bent pagalvoja apie mane:) ir isivaizduokit, as jai to nesakiau, kad noriu tai suzinot - o kai ismete kortas apie ji, tai ir sako, jis apie tave siuo metu negalvoja.. tarsi nuskaite mano mintis biggrin.gif na kol kas laukiu kitu dalyku issipildymo biggrin.gif manau verta nueiti pas ja, ima pinigeliu palyginus nedaug ir tikrai nesako labai blogu dalyku tiesiai, nebent per uzuominas.. tai va toks mano pirmasis ispudis apie ja smile.gif

Gal būtų galima jos tel. nr.?
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2007 09 29, 19:48)
Merginos, o ka nors teigiamo (arba neigiamo) galit pasakyti apie Regina is Antakalnio? Mano draugiu ratas jau kuri laika pas ja lankosi. Sako, pildosi ax.gif


QUOTE(ugnele:) @ 2007 09 30, 01:35)
Pas Regina buvau kazkur pries gerus 4 menesius. Manau ji yra gera psichologe ir mokanti puikiai skaityti kortas smile.gif man ji labai patiko, nes isejau is jos pilna pasitikejimo, noro dziaugtis gyvenimu smile.gif

Smalsumo vedama, nuėjau pas išgirtąją Reginą. blush2.gif
Deja, nieko gero pasakyti negaliu. doh.gif Pakalbėjo bendrom frazėm ir tiek.
Tikrai daugiau neisiu ir kitiems nepatariu.
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 01, 16:00)
Smalsumo vedama, nuėjau pas išgirtąją Reginą. blush2.gif
Deja, nieko gero pasakyti negaliu. doh.gif  Pakalbėjo bendrom frazėm ir tiek.
Tikrai daugiau neisiu ir kitiems nepatariu.
  schmoll.gif


niu matai, kiekvienai skirtingai 4u.gif man ji patiko rolleyes.gif o pas ka tau labiausiai patiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 10 01, 16:00)
Smalsumo vedama, nuėjau pas išgirtąją Reginą. blush2.gif
Deja, nieko gero pasakyti negaliu. doh.gif  Pakalbėjo bendrom frazėm ir tiek.
Tikrai daugiau neisiu ir kitiems nepatariu.
  schmoll.gif

Anksciau ne mazai buvo rasyta apie Regina is antakalnio, kiek pamenu atsiliepimai neigiami g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnele:) @ 2007 10 01, 17:59)
o pas ka tau labiausiai patiko?  ax.gif

Jau daug kartų rašiau. rolleyes.gif
1. Vida.
2. Leopoldas.
3. Virginija.
3. Stanislavas.
Atsakyti