Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 21, 15:22)
Paskaičius tiek pagyrų apie Vidą, ir aš užsimaniau...Tik kad pati šiom dienom vis kortas dėlioju ir viską žinau...Bet kaip įdomu- su kortomis gali net įkito mintis įlįsti...Kažin- negausiu per nagus?  g.gif

gausi
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 09 21, 15:45)


Ačiū...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 21, 16:22)
Bet kaip įdomu- su kortomis gali net įkito mintis įlįsti...Kažin- negausiu per nagus?  g.gif


QUOTE(ataner @ 2007 09 21, 17:45)

drinks_cheers.gif
Be abejonės.
Atsakyti
Matyt, gausiu per nagus, nes ne paties vyro, o kortų paklausiau, ką jis galvoja apie mūsų santuoką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 22, 11:54)
Matyt, gausiu per nagus, nes ne paties vyro, o kortų paklausiau, ką jis galvoja apie mūsų santuoką  lotuliukas.gif


Jeigu lauksi, būtinai gausi. Kaip ten sakoma ? Šiandiena - tai vakarykštės mūsų mintys... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(heide @ 2007 09 22, 17:44)
Jeigu lauksi, būtinai gausi. Kaip ten sakoma ? Šiandiena - tai vakarykštės mūsų mintys...  rolleyes.gif


Tai kad nelaukiu...Gyvenu gerai ir džiaugsmingai. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 22, 12:54)
Matyt, gausiu per nagus, nes ne paties vyro, o kortų paklausiau, ką jis galvoja apie mūsų santuoką  lotuliukas.gif

Ar kortos mano tą patį, ką ir vyras? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 22, 18:18)
Ar kortos mano tą patį, ką ir vyras? g.gif


Jei man tai labai rūpėtų, tiesiai jo ir paklausčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu ir as labai nueiti pas bureje, ypac dabar.... gal galit kas rekomenduoti kokia gera bureje Kaune? Liksiu dekinga... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 09 23, 19:53)
Sveikos, noriu ir as labai nueiti pas bureje, ypac dabar.... gal galit kas rekomenduoti kokia gera bureje Kaune? Liksiu dekinga...  4u.gif

man regis, kad forume yra specialiai sukurti pasnekiasiai toms, kad iesko Kaune burejos. manau kad ten tau butu geriausiai pasiziureti info.
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinot būrėjų kontaktų Šiauliuose?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 22, 19:32)
Jei man tai labai rūpėtų, tiesiai jo ir paklausčiau  lotuliukas.gif

ach tas smalsumas smile.gif
Atsakyti