Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(winia @ 2007 08 10, 17:23)
Nuomonės neturiu  schmoll.gif galiu nebent paguglinti

rusiškai daug svetainų yra rusiškai... labai ten populiaru, o iš šalies pažiūrėjus - naivu ir tiek. tik nuotaiką pakelia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 08 10, 16:39)
Tetutės, o daugiau pas burejas nieks nėjot?

Buvau pas tarologę Vidą "Dviejuose Pasauliuose". blush2.gif Gerą įspūdį padarė. Ar kas nors pildysis, dar neaišku. doh.gif

QUOTE(winia @ 2007 08 10, 16:42)
Aš tai gal nebeisiu niekur, na nebent pas Narajaną, jei ji kada dar bus:)
kažkaip man neįdomu, kas bus po metų, jei tučtuojau nėra nieko, ko aš noriu:))

Winia, atleisk, bet Tavo žodžiuose labai daug liūdesio. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 08 10, 18:40)
Buvau pas tarologę Vidą "Dviejuose Pasauliuose". blush2.gif  Gerą įspūdį padarė. Ar kas nors pildysis, dar neaišku. doh.gif
Winia, atleisk, bet Tavo žodžiuose labai daug liūdesio. doh.gif


Tai man ir liūdna..beprotiškai liūdna, bet aš taip gyvenu, tokia realybė smile.gif
Welcome to reality.
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 08 10, 18:13)
Naujos temos pradet nenoriu, o paklaust siaip ner kur, Winia, ar esi ka girdejusi apie Deir? Turi nuomone? Apie Simorona? As cia gal kaip blondine, klynkt klynkt, bet idomu.

Ka kitos mano?

Skaičiau knygas, bet nesusidomėjau taip stipriai, kad eičiau į seminarą. smile.gif
Atsakyti

Kreipiuosi i klaipedietes,gal kas zinote kur yra Aleksandras dinges?Dabartinis telef. nr. jo atjungtas.Gal kas zinote nauja jo telefono numeri??? blush2.gif
Atsakyti
klausykit merginos, sake Jonavoje yra ger bureja. kai ateini sako nieko neklausineja, varo teisybe kaip is pypkes bigsmile.gif beliko kontaktus gauti, o gal kuri jau ir naudojates anos paslaugomis? ok.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 08 12, 21:50)
klausykit merginos, sake Jonavoje yra ger bureja. kai ateini sako nieko neklausineja, varo teisybe kaip is pypkes  bigsmile.gif beliko kontaktus gauti, o gal kuri jau ir naudojates anos paslaugomis?  ok.gif

Buvau tik pas vieną, pildosi net tai ,apie ką tada, prieš du metus, sakiau nesąmonės didžiausios.Janina 867784411.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 08 12, 21:54)
Buvau tik pas vieną, pildosi net tai ,apie ką tada, prieš du metus, sakiau nesąmonės didžiausios.Janina 867784411.

o, geras, kaip cia staigiai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rusaite @ 2007 08 12, 21:59)
o, geras, kaip cia staigiai  biggrin.gif

papasakok kaip ji dirba, ar tikrai neklausineja. man tada kazkaip nerimtai atrodo kada klausia
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 08 12, 21:54)
Buvau tik pas vieną, pildosi net tai ,apie ką tada, prieš du metus, sakiau nesąmonės didžiausios.Janina 867784411.

Laba vakara 4u.gif
Rimtai pildosi? Kažkaip net suintrigavai ir užpuolė mane didžiulis noras pasinaudot būrėjos paslaugomis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 08 12, 22:02)
o, geras, kaip cia staigiai  biggrin.gif
Papildyta:

papasakok kaip ji dirba, ar tikrai neklausineja. man tada kazkaip nerimtai atrodo kada klausia

Neprisimenu dabar taip jau tiksliai, ar tikrai nieko neklausė, buvau prieš daugiau kaip du metus. Bet nusaką viską tiksliai, net mėnesių tikslumu, pvz sakė, kad bal. m. bus tas ir tas, taip ir buvo, kad turėsiu sūnų irgi pasakė, net mėn, nors tada net minties tokios nebuvo. Nežinau, bet man beveik viskas išsipildė. Draugei kai kurių dalykų nepataikė. Spręskit pačios. Kaina tada buvo 20 lt.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 08 12, 22:18)
Neprisimenu dabar taip jau tiksliai, ar tikrai nieko neklausė, buvau prieš daugiau kaip du metus. Bet nusaką viską tiksliai, net mėnesių tikslumu, pvz sakė, kad bal. m. bus tas ir tas, taip ir buvo, kad turėsiu sūnų irgi pasakė, net mėn, nors tada net minties tokios nebuvo. Nežinau, bet man beveik viskas išsipildė. Draugei kai kurių dalykų nepataikė. Spręskit pačios. Kaina tada buvo 20 lt.

na, tai dekui, ziuresim, kaip cia kas smile.gif
Atsakyti
O vat man ta Janina pasakė ( na tada kai buvau pas ja maždaug prieš gerus metus), kad vaiko dar neturiu, bet tuoj turėsiu. Kad mašinos neturiu, bet turėsiu, kad savus namus turėsiu, bet dabar neturiu. Nors visa šita jau turėjau.... Todėl po tokių kalbų toliau mandagiai prasėdėjau, susimokėjau 20 Lt ir išėjau. smile.gif smile.gif

Tiesa pabandžiau pasakyti, kad namus turiu, tai pradėjo vartaliotis tai gal jie ne tavo. Na galima įžvelgt tame tiesos- esmė ta aš turiu savo buta, bet jame gyvena mama, o aš gyvenu mamos bute. Tai išeina jog aš visvien turiu namus. na cia dar tiek to išsivartaliojo, bet kai pasakė, kad vaiko neturiu ir tuoj turėsiu, tada jau pradėjau tylėt ir nieko nebeaiškint.


O dėl klausinėjimo tai tikrai nieko neklausinėja, bet mano atveju ir nusigrybavo... blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiolla: 14 rugpjūčio 2007 - 00:50