Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(mildyte @ 2007 09 19, 10:23)
manau, kad tai, kas yra bloga ji tiesiog labai graziai pateikia, kad jos konsultacijai pasibaigus jaustumemes nors kiek geriau.


g.gif Manau ir man reikia viena karta susikaupti ir nueiti pas Vida g.gif Reiktu gal planuoti kitai savaitei g.gif O reikia tureti konkreciu klausimu? ar galima tiesiog paklausti ka ji mato, ka rodo kortos?
Ir kaip yra formuluojami klausimai? Pvz:. Jei man idomu kaip kito zmogaus sveikata ir ar jam bus viskas gerai, ar ji gali atsakyti i si klausima? 4u.gif
Atsakyti
Uzsirasiau pas Vida penktadieniui,paziuresim ka priburs ax.gif

p.s si tema atidaryta adresams,manau plepalus kelkit i kita tema,nes kai reikia ka surast tai tiek puslapiu perverti vien meetai ar dar kazkokie pezalai tongue.gif manau bendraminciuose turetu but tema jusu plepaliukams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAIIVA: 19 rugsėjo 2007 - 11:00
QUOTE(Grazus Vardas @ 2007 09 19, 12:52)
g.gif  Manau ir man reikia viena karta susikaupti ir nueiti pas Vida  g.gif  Reiktu gal planuoti kitai savaitei  g.gif  O reikia tureti konkreciu klausimu? ar galima tiesiog paklausti ka ji mato, ka rodo kortos?
Ir kaip yra formuluojami klausimai? Pvz:. Jei man idomu kaip kito zmogaus sveikata ir ar jam bus viskas gerai, ar ji gali atsakyti i si klausima?  4u.gif

susiplanuok kada tau patogu. o einant burtis zinoma reikia, kad kazkoks reikalas tau rupetu pvz.: meile, pinigai, draugai, darbas ir t.t. , o jau klausimus, i kuriuos kortos atsakys, ji tau pati pades suformuoti.
Atsakyti
Labai geri atsiliepimai apie Vida.Ar savaitgaliais ji dirba gal kuri zinote?
Ar sunku pas ja uzsirasyti?
Patarkit,kaip formuluoti klausimus :)Nesu buvusi pas bureja,labai noriu,kaip ir tokio konkretaus klausimo neturiu.....
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2007 09 19, 10:53)
Uzsirasiau pas Vida penktadieniui,paziuresim ka priburs  ax.gif

p.s si tema atidaryta adresams,manau plepalus kelkit i kita tema,nes kai reikia ka surast tai tiek puslapiu perverti vien meetai ar dar kazkokie pezalai tongue.gif manau bendraminciuose turetu but tema jusu plepaliukams 4u.gif

4u.gif Siaip jau tema vadinasi ne tik bureju adresai,o ir pasidalinkime ziniomis... nes man pvz.neuztektu vien tik adreso,norisi apie konkrecia bureja suzinoti daugiau,tam ir yra si tema,o del meetuko,tai ne tiek ir daug parasyta buvo... beje jo metu ir diskutuojama apie burejas,burimo paslaptys (jeigu ka ) mirksiukas.gif ir jame gali dalyvauti visos norincios... ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Jurciukas,2007 09 19, 15:37]
Labai geri atsiliepimai apie Vida.Ar savaitgaliais ji dirba gal kuri zinote?
Ar sunku pas ja uzsirasyti?
Patarkit,kaip formuluoti klausimus :)Nesu buvusi pas bureja,labai noriu,kaip ir tokio konkretaus klausimo neturiu.....
[/qu
ne savaitgaliais ji nedirba. o klausimus ji tau pati pades suformuluoti is srities kuri tau rupi.
Atsakyti
4u.gif Sveikos,na va ,vakar buvau pas Svetlana is Gabijos g.... Sumokejau -20lt.,buria jinai tikrai trumpai,kazkaip visviena negavau pilnos info,tai ir sumokejau tik 20lt. Buvo nemazai neatitikimu,todel jau pradedu manyti,kad matyt siuo metu burejai negali iziureti,gal kazkas blokuoja... g.gif schmoll.gif Zodziu visiska painiava.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 20, 11:04)
Buvo nemazai neatitikimu,todel jau pradedu manyti,kad matyt siuo metu burejai negali iziureti,gal kazkas blokuoja...  g.gif  schmoll.gif Zodziu visiska painiava....  doh.gif

Pas ką dar buvai?
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 20, 09:35)
Pas ką dar buvai?

ax.gif taigi pas Sergeju prie taurakalnio... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DAIIVA @ 2007 09 19, 11:53)
Uzsirasiau pas Vida penktadieniui,paziuresim ka priburs  ax.gif

p.s si tema atidaryta adresams,manau plepalus kelkit i kita tema,nes kai reikia ka surast tai tiek puslapiu perverti vien meetai ar dar kazkokie pezalai tongue.gif manau bendraminciuose turetu but tema jusu plepaliukams 4u.gif

drinks_cheers.gif nuo pirmos temos nedaug kas paikeite, ir ten daigiausia kontaktu doh.gif
o kas cia tokia Vida?
Atsakyti
siandien jau buvau pas Vida,super moteris,tokia maloni,bet net galva isiskaudejo nuo tiek info lotuliukas.gif isbure viska tiksliai kad net pati nustebau,viska pasake kaip yra be jokiu isvedziojimu,nes pati iskart paprasiau...tikiuosi viskas i gera g.gif manau uz poros meteliu vel apsilankyti bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(lucja @ 2007 09 20, 21:30)
drinks_cheers.gif  nuo pirmos temos nedaug kas paikeite, ir ten daigiausia kontaktu doh.gif
o kas cia tokia Vida?

Vida buria Taro kortomis Vilniuje...
Laisvės pr. 60-71
"Du pasauliai"
tel. nr.. 868719440

spaudos rumuose buria 4u.gif 1.5val 50lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAIIVA: 21 rugsėjo 2007 - 12:49
Paskaičius tiek pagyrų apie Vidą, ir aš užsimaniau...Tik kad pati šiom dienom vis kortas dėlioju ir viską žinau...Bet kaip įdomu- su kortomis gali net įkito mintis įlįsti...Kažin- negausiu per nagus? g.gif
Atsakyti