Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(marfa @ 2007 09 17, 10:18)
ax.gif O mes mielai priimam visas norincias  mirksiukas.gif

4u.gif mano mamos svajone - Australija,dar mokykloje mokiausi,o jinai jau kure planus kaip isvaziuoti i ta sali bigsmile.gif ... o atsidure - Suomijoje  lotuliukas.gif



Linkejimai mamai 4u.gif biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 16:39)
del busimu meet'u,manau,kad niekas nepriestaraus,-kuo daugiau idomiu moteru,kuriom svarbu ne tik kaip nusipirkti penkiolikta megztini(tas,beabejo,irgi svarbu),tuo visoms mums bus smagiau  smile.gif


del busimu meet'u tai tikrai, kuo daugiau prisijungs tuo idomiau drinks_cheers.gif ir labai mane prajuokinai chiromante su penkioliktu megztiniu lotuliukas.gif norejau ilysti pas save i spinta pasiskaiciuoti kelinta as pirksiu artimiausiu metu smile.gif bet po to prisiminiau, kad man labiau pizamos reikia tease.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 17, 07:42)

Oho! Ką ten veiksi? g.gif


Zinai, Gytare, geras klausimas, ka as ten veiksiu. Noreciau tiketi, kad ten pati susideliosiu visas savo mintis i lentyneles, kad gryzus (tikiuosi), eiciau ten kur reikia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 09 17, 17:28)
O aš nuėjusi pas būrėją, norėčiau išgirsti visą tai kas laukia realiai be jokių pagražinimų... vat kodėl negalima prikalbinti, kad būtent taip ir sakytų... g.gif
Mildyte kaip tau sekėsi?  4u.gif
Chiromante Ačiū  4u.gif

merginos ar galima ir aš prisijungsiu prie Jūsų meeto... neesu ragana, tačiau malonu būtų susipažinti...  4u.gif

thumbup.gif . man sekesi puikiai, labai noriu tiketi, kad viskas, ka man sake Vida tikrai issipildys, nes daug gero prisnekejo ir praktiskai nieko bloga, tik va manau, kad tai kas yra ne ypac gera ir malonu profesionali bureja nutyli.
Vida tikrai sauni siuolaikiska, jauna moteris, kuri labai stengesi, kad zmogus po jos konsultacijos jaustusi gerai angel.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif Papasakokit daugiau apie burimu neigiamas pasekmes, jei nemokama elgtis su kortomis, neatliekami tam tikri ritualai, neatsargiai buriama, ir siaip kokiomis priemonemis reiktu apsisaugoti nuo nelaimiu doh.gif
Jei galit ir i AZ (nes jauciu kad jau nuo temos nukrypau) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 17, 17:26)
Mano sesuo- dvynė Narajana...Ji už mane jausnesnė 4 valandom...Narajana buvo antram meete.


tongue.gif As taip ir pagalvojau,kad cia Narajana... kada zada grizti i Vilniu?Pasiilgom jos postu... ax.gif
QUOTE(Sintija @ 2007 09 17, 22:56)
Linkejimai mamai  4u.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Zinai, Gytare, geras klausimas, ka as ten veiksiu. Noreciau tiketi, kad ten pati susideliosiu visas savo mintis i lentyneles, kad gryzus (tikiuosi), eiciau ten kur reikia.  4u.gif

drinks_cheers.gif kuo nuosirdziausiai to ir linkiu 4u.gif

unsure.gif Ryt turiu eiti pas Svetlana.... bet kazkaip abejoju.... nesigalvoja klausimai.... doh.gif Dar norejau pasiklausti ,mazdaug kiek laiko uztrunka vizitas?Nes kazka brangiajam reikia sukurti,kur as einu ir kada busiu laisva... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Pas Svetlaną trunka 10-20 min. Man visada užtekdavo 10-15 min.
Kaina 30-40 Lt., gal dabar pabrango????nežinau, bet 06 mėn. buvo tokios kainos.....
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2007 09 18, 12:00)
Man visada užtekdavo 10-15 min.

Nieko sau. blink.gif Man su būrėja patinka plepėti 1,5 val. ir daugiau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 18, 10:08)
Nieko sau. blink.gif  Man su būrėja patinka plepėti 1,5 val. ir daugiau. blush2.gif

as irgi sunkiai isivaizduoju,ka galima pasakyti zmogui per 15 min. blink.gif Komercija kvepia smile.gif As,lyg ir neturiu jokiu dideliu problemu ir bedu,bet pas Malinauska net per 2-3 val nespejam visko aptarti.Pas Vida taip pat-2.40 min.(zinau,nes i laikrodi paziurejai,maniau,kad ne valanda nepraejo smile.gif )
Atsakyti
Na matot kokios mes skirtingos:))))) O man pas ją patinka ir tinka.Gal pas kokį Malinauską, Virginiją ir etc. man irgi reikėtų tiek laiko,nes kiek girdėjau jie tikrai daug pataria, l. gilinasi į situaciją......jie gal iškalbingesni biggrin.gif (na negi tas 2,5 h jūs vien tik savo problemas sprendžiat?????Na gal.....tikiu, problema problemai nelygi....)ir kas buvo pas pastaruosius vėliau pas Svetą jiems nelabai patinka ji - sausokai pateikia informaciją....., žiūrėsim kaip Marfai, ar patiks.......
Na o mano atveju, aš dažniausiai einu su 1-2 konkrečiais klausimais, tame tarpe gaunu ir papildomos informacijos apie ateitį, kurios man per akis, aš pati mėgstu susidelioti ir apsvarstyti kaip aš elgsiuosi toje ar kitoje situacijoje....o dažniausiai apie tai galvoju, kai tai pradeda vykti.....
Kam kas ir kaip komercija kvepia, o man kaip tik, tie ilgi pokalbiai kvepia l.dideliu neaiškumu. Tik nesupykit čia mano nuomonė 4u.gif Jei man 2 h. grūstų informaciją ir patarimus tai turbūt visiškai susipainiočiau:))))) Ir turbūt būčiau visiškai užhipnotizuota biggrin.gif ir tai ką pasakė būtinai turėtų išsipyldyti.
.......ką jau čia patarsi ir išvedžiosi....juk bus kaip bus....krito kortos ir patarinėk, gilinkis ir daryk ką nori 2h ar 15 min., o bus taip kaip turi būti........
Kaip ir dažniausiai mes visos pasakom: jo tiksliai taip man ir išbūrė, o aš dar netikėjau, na o jeigu dar ir labai tikėjau, tai išsipildė kvadratu (pasąmonės galia:)))))))))))))))))
Manau, kad burimo trukmė neturi didelės reikšmės, man didžiausias turtas gauta informacija.......o per kiek laiko ji gauta man vienodai šviečia biggrin.gif
Kas buvo meete, girdėjo mano pasakojimą, kas man išsipildė, o aš išėjusi iš Svetos tą gautą informaciją išvis atmečiau ir pasakiau, kad čia didžiausia nesąmonė kurią ji man galėjo pasakyti, ir ką po mėnesio ta nesąmonė apsireiškėsmile.gif)))))))


Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 18, 11:30)
as irgi sunkiai isivaizduoju,ka galima pasakyti zmogui per 15 min. blink.gif Komercija kvepia  smile.gif As,lyg ir neturiu jokiu dideliu problemu ir bedu,bet pas Malinauska net per 2-3 val nespejam visko aptarti.Pas Vida taip pat-2.40 min.(zinau,nes i laikrodi paziurejai,maniau,kad ne valanda nepraejo smile.gif )


Jūs turbūt kaip kolegos turit apie ką pašnekėti??????
Atsakyti
QUOTE(Grazus Vardas @ 2007 09 18, 07:29)
Merginos  4u.gif  Papasakokit daugiau apie burimu neigiamas pasekmes, jei nemokama elgtis su kortomis, neatliekami tam tikri ritualai, neatsargiai buriama, ir siaip kokiomis priemonemis reiktu apsisaugoti nuo nelaimiu  doh.gif
Jei galit ir i AZ (nes jauciu kad jau nuo temos nukrypau)  blush2.gif

sveikos,nenoreciau kistis i jusu nuomone del bureju (cia jusu laisva valia kuom tiketi,o kuom ne ),bet zinau viena dalyka-nueidamos pas burejus atveriate kelia setonui i savo gyvenima.nemanau,kad jis ka gera atnesa,nes setonas atejo vogti,zudyti ir prazudyti.manau protingos susimastys,o kitos uzsipuls,bet cia toks pastaruju poziuris.gal kam sis patarimas pades nesusigadinti savo gyvenimo.sekmes
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2007 09 18, 10:00)
Pas Svetlaną trunka 10-20 min. Man visada užtekdavo 10-15 min.
Kaina 30-40 Lt., gal dabar pabrango????nežinau, bet 06 mėn. buvo tokios kainos.....

thumbup.gif si karta man tinka,kad trumpai.... nors siaip patinka ilgas burimas,analizavimas irgi..... ax.gif Bet pvz.pas Budraityte buriausi kazkur pusvalandi,bet tik apie 15 min. kalbejo apie mane lotuliukas.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(slove @ 2007 09 18, 13:23)
sveikos,nenoreciau kistis i jusu nuomone del bureju (cia jusu laisva valia kuom tiketi,o kuom ne ),bet zinau viena dalyka-nueidamos pas burejus atveriate kelia setonui i savo gyvenima.nemanau,kad jis ka gera atnesa,nes setonas atejo vogti,zudyti ir prazudyti.manau protingos susimastys,o kitos uzsipuls,bet cia toks pastaruju poziuris.gal kam sis patarimas pades nesusigadinti savo gyvenimo.sekmes


kaip galima vartoti toki baisų žodį ir linkėti mums sekmės, fui (oi, tipo aš neprotinga, nes užsipuoliau lotuliukas.gif )
Bet šiaip manau, viskas kas vyksta mūsų gyvenime tai visai kitos būtybės valia.....
Atsakyti
QUOTE(slove @ 2007 09 18, 12:23)
sveikos,nenoreciau kistis i jusu nuomone del bureju (cia jusu laisva valia kuom tiketi,o kuom ne ),bet zinau viena dalyka-nueidamos pas burejus atveriate kelia setonui i savo gyvenima.nemanau,kad jis ka gera atnesa,nes setonas atejo vogti,zudyti ir prazudyti.manau protingos susimastys,o kitos uzsipuls,bet cia toks pastaruju poziuris.gal kam sis patarimas pades nesusigadinti savo gyvenimo.sekmes


O tau sėkmės mąstant, kas gi tą šėtoną sukūrė. Gi viskas, kas yra ir ko nėra, yra Dievas.

Dėl Svetlanos. Abu kartus pas ją buvau lygiai pusę valandos. Abu kartus jai daviau 26 Lt. Kai ėjau pirmą kartą, už stiklo buvo užkištas lapelis su kaina- 20 Lt. Antrą kartą ant lapelio buvo parašyta 20- 40 Lt. Ji man nesakė, kiek duoti. Kiek norėjau, tiek daviau.
Man antra diena yra noras su kortomis žaisti. Ką tik išsitraukiau dienos kortą, pasižiūrėjau į knygą, ką ji reiškia, ir pagalvojau, kad turiu gerą ranką biggrin.gif Korta tikrai parodė tai, kas jau buvo ir dar bus šiandien. Aš ką tik grįžau iš kolegės reiki meistrės, kuri man darė reiki seansą ir pasakė man šį tą naudingo, su kuo turiu dirbti, o prieš akis- du masažai su reiki...Viskas ok. Tiesa, dar būdama pas kolegę apturėjau netikėtą baltų dvasininko skambutį- jis kvietė ateiti pabendrauti su juo ir jo kolegomis apie reiki ir piniginę bei sektantiškąją reiki pusę lotuliukas.gif Nu faina diena...
Atsakyti