Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 16:24)
buti ragana,-tai ne tik kereti...ragana,tai ismintis,gamtos pazinimas,gydymas...kereti gali ir ne ragana,o ragana gali pasirinkti to nedaryti  smile.gif (ne mano mintis,bet ji man labai tinka),


Grazus zodziai apie Ragana rolleyes.gif

Vaižgante ar galetum trumpai papasakoti ka tu manai apie chiromantija, ir kokiu patyrimu teko patirti? Kiek surprantu pati taip pat buri Taro kortomis ir gal ne tik (sorry jei klystu) unsure.gif
Tuomet ar vaikstai pas burejas? jei taip tai kodel? Ar tam kad galetum pasikonsultuoti del to ka pati izvelgi kortose, ar del to kad noretum ir jos nuomone isgirsti? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grazus Vardas: 17 rugsėjo 2007 - 15:41
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 09 17, 15:28)
O aš nuėjusi pas būrėją, norėčiau išgirsti visą tai kas laukia realiai be jokių pagražinimų... vat kodėl negalima prikalbinti, kad būtent taip ir sakytų... g.gif
Mildyte kaip tau sekėsi?  4u.gif
Chiromante Ačiū  4u.gif

merginos ar galima ir aš prisijungsiu prie Jūsų meeto... neesu ragana, tačiau malonu būtų susipažinti...  4u.gif

prasom,kad tik butu kokia nauda is to,pasidarant protingas isvadas smile.gif O del busimu meet'u,manau,kad niekas nepriestaraus,-kuo daugiau idomiu moteru,kuriom svarbu ne tik kaip nusipirkti penkiolikta megztini(tas,beabejo,irgi svarbu),tuo visoms mums bus smagiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 15:39)
prasom,kad tik butu kokia nauda is to,pasidarant protingas isvadas smile.gif O del busimu meet'u,manau,kad niekas nepriestaraus,-kuo daugiau idomiu moteru,kuriom svarbu ne tik kaip nusipirkti penkiolikta megztini(tas,beabejo,irgi svarbu),tuo visoms mums bus smagiau  smile.gif

protingos išvados jau padarytos seniai.. tik va įgyvendint jas neturiu drąsos arba vis ta pati VILTIS (durnių motina doh.gif )
supranti apie ką aš... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 17, 15:29)
Aš nesu ragana, tik vadinu ja save, nes nežinau,kaip save vadinti...Tai, kuo užsiimu, netelpa į jokius rėmus...
O ta, kurią aš linkus vadinti ragana, šiandien man Nidoje akmenis rinko... biggrin.gif

drisciau papriestarauti smile.gif pati tikriausia ragana smile.gif O prazutingas moteriskas smalsumas... blush2.gif Eee, kuri dabar Nidoj akmenis renkat? smile.gif
Atsakyti
Susidvejinus Vaizgante biggrin.gif renka akmenis:)
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 09 17, 16:02)
Susidvejinus Vaizgante biggrin.gif  renka akmenis:)

Tavo superinis jumoro jausmas(as cia ne apie susidvejinima smile.gif ),geriau nei bet kokie burtai...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 15:45)
drisciau papriestarauti  smile.gif pati tikriausia ragana  smile.gif O prazutingas moteriskas smalsumas...  blush2.gif Eee, kuri dabar Nidoj akmenis renkat?  smile.gif


Mano sesuo- dvynė Narajana...Ji už mane jausnesnė 4 valandom...Narajana buvo antram meete.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 17, 17:26)
Mano sesuo- dvynė Narajana...Ji už mane jausnesnė 4 valandom...Narajana buvo antram meete.

tada dar smalsiau blush2.gif (kad ji kur,ta smalsuma)-sielos dvyne ar kraujo?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 18:00)
tada dar smalsiau blush2.gif (kad ji kur,ta smalsuma)-sielos dvyne ar kraujo?


Sielos dvynė. Tiesa, mes labai skirtingos...Bet dvynėms nepriklauso būti vienodoms...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 17, 18:04)
Sielos dvynė. Tiesa, mes labai skirtingos...Bet dvynėms nepriklauso būti vienodoms...

jeigu sielos,-tada net privaloma but nevienodoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sintija @ 2007 09 17, 12:38)
Mane irgi labai trauke ir tebetraukia ismokti sio meno smile.gif planavau eiti i kursus, bet viskas susikolste taip, kad ta karta nesigavo, gal neatsitiktinai. Turiu as ne viena kalade taro kortu, buriausi ir draugem buriau kartais ir  be mokslu, skaitydavau reiksmes ir is bendros situacijos kazka deliodavau, pataikydavau smile.gif  kol viena karta po burimo seanso, gavau per galva, neitiesiogine prasme, ir gavau per vaika, kas ir yra skaudziausia, ir nors nezinojau ,kad reikia uz burima kazka gauti, ta prasme, kuris buriasi turi kazkaip atsilyginti uz tai, nesvarbu ar duonos gabaliuku ar lituku,  bet ta karta, kai taip sakant gavau per makaule, aiskiai staigiai atsibusdama nakti suvokiau kodel taip ivyko, nezinau kaip ir is kur, tieisog zinojau uz ka gavau. ir aciu Dievui, gavau palyginus menkai, tik kaip perspejima. O kad  dabar as taip aiskiai zinociau, kaip man pasielgti del mano dabartines gyvenimo makalynes, kaip ta nakti smile.gif  todel kai uzsiimi burimu, reikia moketi kazkaip uz tai moketi tam tikra kaina, nes kai nemoki ir nesuvoki to, gali buti labai nekas  verysad.gif

seniai pas jus bebuvau uzsukusi. ir, va perskaiciau man idomias mintis. . .ar cia sutapimas, bet reiskia as taip beburinedama sumokejau baisiai didele kaina verysad.gif o gal tai visai ir nesutapimas, o pamoka ar kaip cia pavadinus cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Šiandien truputį pažaidžiau su kortomis...ranką neblogą turiu g.gif
Atsakyti