Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(Grazus Vardas @ 2007 09 17, 10:31)
Suprantama, kad baisiau, ypac kai pamatai kazka negera pranasaujancias kortas  unsure.gif  Bet mane labai traukia ismokti to meno  doh.gif 
Be to zinau kad daugelis mano artimuju to nesupras, pagalvos pasimaise man protelis tokiais dalykais uzssiimti... Ko gero as vistiek sieksiu to mokslo, vien del saves noreciau  doh.gif
Ka man galetum patarti Chiromante  unsure.gif  Tokia jau as esu, viska noriu isbandyti savo kailiu  doh.gif  O jau kai uzsispiriu....  doh.gif

tu pati sau geriausia patareje,juk vistiek padarysi tai,kaip nuspresi...O -"sieksiu to mokslo del saves..." manau,pradzia beveik visu tokia-"del saves" Tai liunas.Ne viena forumiete tau daug galetu papasakoti,ka tai reiskia.Praktikuotis tau teks ant savu,juk neisi i turgu ir neprasysi bulviu pardaveju,kad leistu ismest kortas smile.gif (na gal alegorija ir nevisai tinkama,bet...).Toliau,-tu besipraktikuodama tiek visko pamatysi,ir nezinosi kaip pasakyti,...ar pasakyti.Juk kai nueini pas bureja uz pinigus,ji nerezia tau i akis to ka tikrai mato,o nors kiek apvynioja tai i vata,o mes dziugaujam,kaip viskas gerai krenta,nors pacios pasamonej puikiai zinom,kad yra kitaip(na as cia,aisku,apie juoduosius variantus).O patarsiu tau - AISKU EIK MOKYTIS,-geriau gailetis to,ka padarei,negu to,ko nepadarei smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Simply @ 2007 09 17, 10:38)
O gal plačiau žinai kiap yra su tais būrimais pakartotinais? Jei išburia tai, kas lemta, kodėl neit burtis? Kortos visada skirtingai rodo?

Manau,siuo klausimu,kaip ir kiekvienu klausimu smile.gif ,yra ivairiu nuomoniu.as pasakysiu savaja.Niekas tau neisburia kaip lemta.Kortos krenta taip,kaip yra siuo momentu,t.y. didziausia tikimybe.Skaitykit zenklus!Zenklai atsiranda pries ivykius,o ne po ju.Galimybiu dazniausiai yra kelios.Ir jau sekancia diena kortos gali kitaip kristi.todel manau,kad kiek nori tiek ir eik,juk siuo atveju tai ir psichologiskai padeda ir apsiramini,isgirdus geras prognozes,juk eiti nori,o neini,tai tik pasidarai bereikalinga itampa ir taip sunkiu periodu.Nepretenduoju i profesionalu zinojima,bet neesu tolima nuo situ reikalu smile.gif
Atsakyti
Manau,siuo klausimu,kaip ir kiekvienu klausimu smile.gif ,yra ivairiu nuomoniu.as pasakysiu savaja.Niekas tau neisburia kaip lemta.Kortos krenta taip,kaip yra siuo momentu,t.y. didziausia tikimybe.Skaitykit zenklus!Zenklai atsiranda pries ivykius,o ne po ju.Galimybiu dazniausiai yra kelios.Ir jau sekancia diena kortos gali kitaip kristi.todel manau,kad kiek nori tiek ir eik,juk siuo atveju tai ir psichologiskai padeda ir apsiramini,isgirdus geras prognozes,juk eiti nori,o neini,tai tik pasidarai bereikalinga itampa ir taip sunkiu periodu.Nepretenduoju i profesionalu zinojima,bet neesu tolima nuo situ reikalu smile.gif
[/quote]

Ačiū labai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 12:08)
tu pati sau geriausia patareje,juk vistiek padarysi tai,kaip nuspresi...O -"sieksiu to mokslo del saves..." manau,pradzia beveik visu tokia-"del saves" Tai liunas.Ne viena forumiete tau daug galetu papasakoti,ka tai reiskia.Praktikuotis tau teks ant savu,juk neisi i turgu ir neprasysi bulviu pardaveju,kad leistu ismest kortas  smile.gif (na gal alegorija ir nevisai tinkama,bet...).Toliau,-tu besipraktikuodama tiek visko pamatysi,ir nezinosi kaip pasakyti,...ar pasakyti.Juk kai nueini pas bureja uz pinigus,ji nerezia tau i akis to ka tikrai mato,o nors kiek apvynioja tai i vata,o mes dziugaujam,kaip viskas gerai krenta,nors pacios pasamonej puikiai zinom,kad yra kitaip(na as cia,aisku,apie juoduosius variantus).O patarsiu tau - AISKU EIK MOKYTIS,-geriau gailetis to,ka padarei,negu to,ko nepadarei  smile.gif


unsure.gif Bet kodel jus taip nuteikiat mane, kad geriau to nedaryti? Ar jei grazintumet laika atgal, imtumetes to vel? unsure.gif
Kodel daugiau tuo neuzsiimat? Ar vis dar uzssiimat? doh.gif Ar savarankiskai to ismokot, ar baigete kursus? Ar is tikruju atsitiko kazkas negero, ka jus pamatete kortose, ar pildesi visos jusu pranasystes? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazus Vardas @ 2007 09 17, 11:31)
Suprantama, kad baisiau, ypac kai pamatai kazka negera pranasaujancias kortas  unsure.gif  Bet mane labai traukia ismokti to meno  doh.gif 
Be to zinau kad daugelis mano artimuju to nesupras, pagalvos pasimaise man protelis tokiais dalykais uzssiimti... Ko gero as vistiek sieksiu to mokslo, vien del saves noreciau  doh.gif
Ka man galetum patarti Chiromante  unsure.gif  Tokia jau as esu, viska noriu isbandyti savo kailiu  doh.gif  O jau kai uzsispiriu....  doh.gif



Mane irgi labai trauke ir tebetraukia ismokti sio meno smile.gif planavau eiti i kursus, bet viskas susikolste taip, kad ta karta nesigavo, gal neatsitiktinai. Turiu as ne viena kalade taro kortu, buriausi ir draugem buriau kartais ir be mokslu, skaitydavau reiksmes ir is bendros situacijos kazka deliodavau, pataikydavau smile.gif kol viena karta po burimo seanso, gavau per galva, neitiesiogine prasme, ir gavau per vaika, kas ir yra skaudziausia, ir nors nezinojau ,kad reikia uz burima kazka gauti, ta prasme, kuris buriasi turi kazkaip atsilyginti uz tai, nesvarbu ar duonos gabaliuku ar lituku, bet ta karta, kai taip sakant gavau per makaule, aiskiai staigiai atsibusdama nakti suvokiau kodel taip ivyko, nezinau kaip ir is kur, tieisog zinojau uz ka gavau. ir aciu Dievui, gavau palyginus menkai, tik kaip perspejima. O kad dabar as taip aiskiai zinociau, kaip man pasielgti del mano dabartines gyvenimo makalynes, kaip ta nakti smile.gif todel kai uzsiimi burimu, reikia moketi kazkaip uz tai moketi tam tikra kaina, nes kai nemoki ir nesuvoki to, gali buti labai nekas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazus Vardas @ 2007 09 17, 11:23)
unsure.gif  Bet kodel jus taip nuteikiat mane, kad geriau to nedaryti? Ar jei grazintumet laika atgal, imtumetes to vel?  unsure.gif 
Kodel daugiau tuo neuzsiimat? Ar vis dar uzssiimat?  doh.gif Ar savarankiskai to ismokot, ar baigete kursus? Ar is tikruju atsitiko kazkas negero, ka jus pamatete kortose, ar pildesi visos jusu pranasystes? unsure.gif

buvau ir esu tame smile.gif tik dabar apsistojau ties chirologija(ne chiromantija).Nieko nesigailiu,-kiekvienam savo kelias i pazinima.Vienai forumietei pagal ranku aprasyma padariau analize(ji sako,kad labai tikslia) ir jokiu burtu cia nera,tik mokslas smile.gif O taves tikrai niekam nenuteikineju,tu pati geriausiai zinai,kai tau pasielgti ir ko tau reikia,juk vistiek taip ir padarysi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sintija @ 2007 09 17, 11:38)
Mane irgi labai trauke ir tebetraukia ismokti sio meno smile.gif planavau eiti i kursus, bet viskas susikolste taip, kad ta karta nesigavo, gal neatsitiktinai. Turiu as ne viena kalade taro kortu, buriausi ir draugem buriau kartais ir  be mokslu, skaitydavau reiksmes ir is bendros situacijos kazka deliodavau, pataikydavau smile.gif  kol viena karta po burimo seanso, gavau per galva, neitiesiogine prasme, ir gavau per vaika, kas ir yra skaudziausia, ir nors nezinojau ,kad reikia uz burima kazka gauti, ta prasme, kuris buriasi turi kazkaip atsilyginti uz tai, nesvarbu ar duonos gabaliuku ar lituku,  bet ta karta, kai taip sakant gavau per makaule, aiskiai staigiai atsibusdama nakti suvokiau kodel taip ivyko, nezinau kaip ir is kur, tieisog zinojau uz ka gavau. ir aciu Dievui, gavau palyginus menkai, tik kaip perspejima. O kad  dabar as taip aiskiai zinociau, kaip man pasielgti del mano dabartines gyvenimo makalynes, kaip ta nakti smile.gif  todel kai uzsiimi burimu, reikia moketi kazkaip uz tai moketi tam tikra kaina, nes kai nemoki ir nesuvoki to, gali buti labai nekas  verysad.gif

tam ir yra "raganu"susitikimai,kad pasidalinti patyrimais,nors tikra ragana pas mus tik viena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 12:49)

tam ir yra "raganu"susitikimai,kad pasidalinti patyrimais,nors tikra ragana pas mus tik viena  smile.gif


Ragana yra viena, bet kandidačių į raganas yra daugiau...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 13:49)
buvau ir esu tame  smile.gif tik dabar apsistojau ties chirologija(ne chiromantija).Nieko nesigailiu,-kiekvienam savo kelias i pazinima.Vienai forumietei pagal ranku aprasyma padariau analize(ji sako,kad labai tikslia) ir jokiu burtu cia nera,tik mokslas  smile.gif O taves tikrai niekam nenuteikineju,tu pati geriausiai zinai,kai tau pasielgti ir ko tau reikia,juk vistiek taip ir padarysi  smile.gif
Papildyta:

tam ir yra "raganu"susitikimai,kad pasidalinti patyrimais,nors tikra ragana pas mus tik viena  smile.gif



O Taro kortu burimai tai ne mokslas? o burtai? doh.gif
Tiesa as cia naujoke, tai nesupykit jei klaidingai spesiu kuri is jusu ta vienintele Ragana unsure.gif cia Vaizgante? rolleyes.gif blush2.gif
Atsakyti
Vienu metu buvau duobėj, ėjau pas visas būrėjas, kur tik galėjau, paskui pati pradėjau "mesti" kortas. Dabar nebepriimu visų žodžių už gryną pinigą. Bet pati irgi nustojau dėliot kortas. Buvo laikas, kai negalėjau eiti į darbą neištraukus dienos kortos.
Manau, reik pasisotinti. Tada arba atkris kaip nudžiūvusi virkštelė arba ...
Ką sako Tavo vidinis balsas?
Atsakyti
QUOTE(Grazus Vardas @ 2007 09 17, 14:41)
O Taro kortu burimai tai ne mokslas? o burtai? doh.gif
Tiesa as cia naujoke, tai nesupykit jei klaidingai spesiu kuri is jusu ta vienintele Ragana unsure.gif cia Vaizgante?  rolleyes.gif  blush2.gif

buti ragana,-tai ne tik kereti...ragana,tai ismintis,gamtos pazinimas,gydymas...kereti gali ir ne ragana,o ragana gali pasirinkti to nedaryti smile.gif (ne mano mintis,bet ji man labai tinka),o tos,kurios cia lankosi,juk neatsitiktiniai zmones(as pvz.,nesilankau skyrelyje kuo maitinti kudikius iki metu,nes man tai nebeaktualu smile.gif ),todel nesunku suvokti,kas yra tikroji ragana smile.gif
Atsakyti
O aš nuėjusi pas būrėją, norėčiau išgirsti visą tai kas laukia realiai be jokių pagražinimų... vat kodėl negalima prikalbinti, kad būtent taip ir sakytų... g.gif
Mildyte kaip tau sekėsi? 4u.gif
Chiromante Ačiū 4u.gif

merginos ar galima ir aš prisijungsiu prie Jūsų meeto... neesu ragana, tačiau malonu būtų susipažinti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydroji svajonė: 17 rugsėjo 2007 - 15:31
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 17, 14:05)
Ragana yra viena, bet kandidačių į raganas yra daugiau...

ragana,kaip suprantu,galima pasirinkti buti smile.gif lenkiu galva pries ZINOJIMA... smile.gif
Atsakyti
Aš nesu ragana, tik vadinu ja save, nes nežinau,kaip save vadinti...Tai, kuo užsiimu, netelpa į jokius rėmus...
O ta, kurią aš linkus vadinti ragana, šiandien man Nidoje akmenis rinko... biggrin.gif
Atsakyti