Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(Gytarė @ 2007 09 16, 17:31)
drinks_cheers.gif
Daugiau netampysiu liūto už uodegos. lotuliukas.gif


Argi tampai? blink.gif Gi pažįstu save ir teisybė manęs nežeidžia.
Man įdomiau- kaip tave prakalbinti, kad savo giliai skrynion įkištą išmintį parodytum?
Atsakyti
Paneles, taip negalima schmoll.gif
Visa Lietuva Jums pavydi susitikimu smile.gif Noreciau ir as is savo kaimo, vardu Kaunas, atlekt pas Jus blush2.gif Tokios Jus zavios asmenybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sintija @ 2007 09 16, 00:11)
Sakykit, gal vel biski ne i tema, bet gal kas gali man jaunai paaiskinti, kuo skiriasi lemtis nuo likimo? likima, kaip suprantu ir kiek girdejau galima keisti, o lemties  jau nebe. Tai kaip cia dabar suprasti? g.gif  ir va dar klausimas iskilo, tik jau biski labiau  i bureju tema, ar burejos burdamos mato tik likima ar ir lemti, jei jau jos skiriasi?  blink.gif



Mergyyyynos!!! Tai negi niekas nezino kuo skiriasi lemtis nuo likimo? g.gif Reikia Narajana prisisaukti, ko tai senai besirode cia. Ji tai tikrai zinos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(marfa @ 2007 09 16, 14:05)
g.gif as ciekavna zosia...  blush2.gif kur pabegsi ir ar ilgam? ax.gif



Ilgam unsure.gif soliuosiu pas kenguras blink.gif siusiu visoms linkejimus is kito pasaulio galo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 14, 18:53)
Ir esi pasiruošus už tai kainą mokėti  mirksiukas.gif
Aš būrėja nė už ką nenorėčiau būti.


Na kitiems zmonems gal ir nelabai rizikuociau padeti doh.gif Nes as linkusi viska pergyventi labai doh.gif Bet sau, ir draugams, noreciau moketi ispranasauti ateiti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(berberė @ 2007 09 17, 00:32)
Paneles, taip negalima schmoll.gif
Visa Lietuva Jums pavydi susitikimu  smile.gif Noreciau ir as is savo kaimo, vardu Kaunas, atlekt pas Jus  blush2.gif  Tokios Jus zavios asmenybes  4u.gif

Atlėk. 4u.gif

QUOTE(Sintija @ 2007 09 17, 00:45)
Mergyyyynos!!! Tai negi niekas nezino kuo skiriasi lemtis nuo likimo?  g.gif  Reikia Narajana prisisaukti, ko tai senai besirode cia. Ji tai tikrai zinos  rolleyes.gif
Papildyta:
Ilgam  unsure.gif  soliuosiu pas kenguras  blink.gif  siusiu visoms linkejimus is kito pasaulio galo  blink.gif

Oho! Ką ten veiksi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(berberė @ 2007 09 16, 22:32)
) Noreciau ir as is savo kaimo, vardu Kaunas, atlekt pas Jus  blush2.gif 


ax.gif O mes mielai priimam visas norincias mirksiukas.gif
QUOTE(Sintija @ 2007 09 16, 22:45)
Ilgam  unsure.gif  soliuosiu pas kenguras  blink.gif  siusiu visoms linkejimus is kito pasaulio galo  blink.gif

4u.gif mano mamos svajone - Australija,dar mokykloje mokiausi,o jinai jau kure planus kaip isvaziuoti i ta sali bigsmile.gif ... o atsidure - Suomijoje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 16, 17:37)
Argi tampai?  blink.gif  Gi pažįstu save ir teisybė manęs nežeidžia.
Man įdomiau- kaip tave prakalbinti, kad savo giliai skrynion įkištą išmintį parodytum?

kartais nebutina rodyti to,kas ir taip akivaizdziai matosi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Grazus Vardas @ 2007 09 17, 06:41)
Na kitiems zmonems gal ir nelabai rizikuociau padeti doh.gif  Nes as linkusi viska pergyventi labai  doh.gif  Bet sau, ir draugams, noreciau moketi ispranasauti ateiti  rolleyes.gif

cia kurkas baisiau,nei svetimiems...zinau,ka sakau verysad.gif
Atsakyti
Labas visoms smile.gif
Noriu Jūsų pasiteirauti dėl būrėjos Vidos? Ar verta pas ją eiti?
Pastaruoju metu esu viviškam liūdesy, depresijoj, net nežinau, kaip pavadinti dabartinę būseną. Ašaros liejas upeliais, nors realiai viskas normaliai, tik asmeninis gyvenimas nejuda reikiama linkme... verysad.gif
Keletą kartų buvau pas būrėja Ritą (Minsko plente), tai man ji patiko ir liepė daugiau ant savęs nesiburti, nes geros kortos iškrito labai. Tai dabar sprendžiu tokią dilemą, ar galiu eit burtis pas Vidą? Labai norisi kažko aiškaus, nes būrėja Rita daugiau abstrakčiai nusako situaciją, nors kai kas jau išsipildė....Patarkit man. unsure.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 11:49)
cia kurkas baisiau,nei svetimiems...zinau,ka sakau verysad.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Simply @ 2007 09 17, 10:15)
Labas visoms smile.gif
Noriu Jūsų pasiteirauti dėl būrėjos Vidos? Ar verta pas ją eiti?
Pastaruoju metu esu viviškam liūdesy, depresijoj, net nežinau, kaip pavadinti dabartinę būseną. Ašaros liejas upeliais, nors realiai viskas normaliai, tik asmeninis gyvenimas nejuda reikiama linkme...  verysad.gif
Keletą kartų buvau pas būrėja Ritą (Minsko plente), tai man ji patiko ir liepė daugiau ant savęs nesiburti, nes geros kortos iškrito labai. Tai dabar sprendžiu tokią dilemą, ar galiu eit burtis pas Vidą? Labai norisi kažko aiškaus, nes būrėja Rita daugiau abstrakčiai nusako situaciją, nors kai kas jau išsipildė....Patarkit man. unsure.gif

Ačiū

nueik,nes vistiek nori eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 10:49)
kartais nebutina rodyti to,kas ir taip akivaizdziai matosi smile.gif
Papildyta:

cia kurkas baisiau,nei svetimiems...zinau,ka sakau verysad.gif


Suprantama, kad baisiau, ypac kai pamatai kazka negera pranasaujancias kortas unsure.gif Bet mane labai traukia ismokti to meno doh.gif
Be to zinau kad daugelis mano artimuju to nesupras, pagalvos pasimaise man protelis tokiais dalykais uzssiimti... Ko gero as vistiek sieksiu to mokslo, vien del saves noreciau doh.gif
Ka man galetum patarti Chiromante unsure.gif Tokia jau as esu, viska noriu isbandyti savo kailiu doh.gif O jau kai uzsispiriu.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grazus Vardas: 17 rugsėjo 2007 - 10:32
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 17, 11:29)
nueik,nes vistiek nori eiti  smile.gif


O gal plačiau žinai kiap yra su tais būrimais pakartotinais? Jei išburia tai, kas lemta, kodėl neit burtis? Kortos visada skirtingai rodo?
Atsakyti