Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

Suvariau čia viską į vieną krūvą, atsiprašau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 09 15, 21:03)
Suvariau čia viską į vieną krūvą, atsiprašau. blush2.gif


Dukra, tavo nuodėmės atleistos... irnesakyk.gif Eik ir daugiau nebenusidėk.
Atsakyti
Dėkoju. Bet tas nuodėmių saldumas....
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 15, 19:43)
Vau...O aš vis atsikosčiu iš bronchų ir sakau sau: merga, mažiau rūkyk  lotuliukas.gif

Vaizgante,vis bandau save itikinti,kad skleroze dar nesergu,-juk kazkur skaiciau,kad neturi jokiu blogu iprociu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 15, 22:32)
Vaizgante,vis bandau save itikinti,kad skleroze dar nesergu,-juk kazkur skaiciau,kad neturi jokiu blogu iprociu  biggrin.gif


Turiu tik vieną blogą įprotį- humoro jausmą.
Atsakyti
Sakykit, gal vel biski ne i tema, bet gal kas gali man jaunai paaiskinti, kuo skiriasi lemtis nuo likimo? likima, kaip suprantu ir kiek girdejau galima keisti, o lemties jau nebe. Tai kaip cia dabar suprasti? g.gif ir va dar klausimas iskilo, tik jau biski labiau i bureju tema, ar burejos burdamos mato tik likima ar ir lemti, jei jau jos skiriasi? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sintija: 15 rugsėjo 2007 - 23:12
QUOTE(Sintija @ 2007 09 15, 23:11)
Sakykit, gal vel biski ne i tema, bet gal kas gali man jaunai paaiskinti, kuo skiriasi lemtis nuo likimo? likima, kaip suprantu ir kiek girdejau galima keisti, o lemties  jau nebe. Tai kaip cia dabar suprasti? g.gif  ir va dar klausimas iskilo, tik jau biski labiau  i bureju tema, ar burejos burdamos mato tik likima ar ir lemti, jei jau jos skiriasi?  blink.gif

as tai zinau tik tiek,kad zmogaus kaireje rankoje yra pazymeta viskas,kas mums likimo skirta,bet jei desines rankos linijos gali keistis,priklausomai nuo to koki kelia mes vienu ar kitu atveju pasirenkam ir,mokedamas laiku perskaityti zenklus,gali daug ka pakeisti(ne viska ir ne visada),tai burejos greiciausiai mato didziausia tikimybe butent tuo momentu,kai atejai burtis.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 15, 22:51)
Turiu tik vieną blogą įprotį- humoro jausmą.

As taip ir supratau,jeigu ka smile.gif
Atsakyti
[quote=Chiromante,2007 09 16, 00:27]
as tai zinau tik tiek,kad zmogaus kaireje rankoje yra pazymeta viskas,kas mums likimo skirta,bet jei desines rankos linijos gali keistis,priklausomai nuo to koki kelia mes vienu ar kitu atveju pasirenkam ir,mokedamas laiku perskaityti zenklus,gali daug ka pakeisti(ne viska ir ne visada),tai burejos greiciausiai mato didziausia tikimybe butent tuo momentu,kai atejai burtis.
Papildyta:


aha, sita ir as zinau biggrin.gif aciu 4u.gif ir per sekanti mytuka nepabegsi, teks zvilgtelt i mano delnus biggrin.gif taip kad turi dar menesiuka ziniu tobulinimui biggrin.gif suzinojau as, kad spali dar tureciau buti vilniuj, tai butinai atleksiu, o jau kitus mytukus stebesiu tik is jusu pasirasinejimu, kaip buvo fajna biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 16, 00:51)
Turiu tik vieną blogą įprotį- humoro jausmą.

Turi dar vieną - liūtišką puikybę. didis.gif Bet Tau galima atleisti. irnesakyk.gif Dėl Tavo išminties. smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 16, 06:46)
Turi dar vieną - liūtišką puikybę. didis.gif  Bet Tau galima atleisti. irnesakyk.gif  Dėl Tavo išminties. smartass.gif


Gal sukurkit atskirą temą ir aptarkit mano silpnąsias ir stipriąsias puses mirksiukas.gif Nėra ko čia raganaičių temoje mane aptarinėti.
Atsakyti
[quote=Sintija,2007 09 15, 23:37]
[quote=Chiromante,2007 09 16, 00:27]
per sekanti mytuka nepabegsi, teks zvilgtelt i mano delnus biggrin.gif taip kad turi dar menesiuka ziniu tobulinimui biggrin.gif suzinojau as, kad spali dar tureciau buti vilniuj, tai butinai atleksiu, o jau kitus mytukus stebesiu tik is jusu pasirasinejimu, kaip buvo fajna biggrin.gif rolleyes.gif
[/quote]
g.gif as ciekavna zosia... blush2.gif kur pabegsi ir ar ilgam? ax.gif

[quote=vaižgantė,2007 09 16, 10:39]
Gal sukurkit atskirą temą ir aptarkit mano silpnąsias ir stipriąsias puses mirksiukas.gif Nėra ko čia raganaičių temoje mane aptarinėti.
[quote]
lotuliukas.gif taigi raganas ir aptarinejam lotuliukas.gif (juokauju) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 16, 12:39)
Gal sukurkit atskirą temą ir aptarkit mano silpnąsias ir stipriąsias puses  mirksiukas.gif  Nėra ko čia raganaičių temoje mane aptarinėti.

drinks_cheers.gif
Daugiau netampysiu liūto už uodegos. lotuliukas.gif
Atsakyti