Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

Žmonės, kas yra Vida? Adresas? Negi pražiopsojau?
ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2007 09 14, 13:44)
Žmonės, kas yra Vida? Adresas? Negi pražiopsojau?
ax.gif  blush2.gif

Vida buria Taro kortomis Vilniuje... thumbup.gif
Laisvės pr. 60-71
"Du pasauliai"
tel. nr.. 868719440
Atsakyti
Na ir prisikaiciau cia visko idaomaus doh.gif Mane tai traukia tie nepaaiskinami dalykai, bet kartu ir siek tiek baugina g.gif Buvau karta pa bureja Svetlana is gabijos gatves, apie ja cia irgi uzsiminet rolleyes.gif
Na man ji daug tiesos pasake apie esama padeti, bet buvo ir tokiu netikslumu, mazai apie ateiti, tiesa gal as kaip pirma karta tada lankiausi pas bureja, tai nebuvau pasiruosusi kazkokiu esminiu klausimu, daugiau ejau is smalsumo blush2.gif Tai ir klausiau visokiu abstrakciu dalyku blush2.gif
Vienas is ju issipilde, o kitu dar laukiu smile.gif Nes jiems issipildyti dar ne laikas, ziuresim kaip bus rolleyes.gif
O va mano sesei (is jos gavau Svetlanos kontaktus) ji pasake visa tiesa netolimai ateiciai, tiesa ji po seanso netikejo tuo ka ji pasake, nes tai buvo neplanuota ir net negalvojo apie tuos dalykus, bet veliau pamate kad atsitiko taip kaip ji ir pasake, o keli dalykai neissipilde doh.gif
Kazkaip dabar viliojuosi nueiti pas Vida, ax.gif Labai suintrigavo mane g.gif Paziureti ka ji pasakys apie mano ateiti, vyra, seima, sveikata, busimus vaikus, ar esminius ivykius mano gyvenime unsure.gif Noreciau ir pati moketi tokius dalykus, matyti ka sako taro kortos ir teisingai jas interpretuoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grazus Vardas: 14 rugsėjo 2007 - 14:18
biggrin.gif Ka manot apie isgerusia bureja, kuri buria klientui? biggrin.gif Ar kas tikite,kad gali ka nors pasakyti teisingo drinks_cheers.gif thumbup.gif
Nes buvo toks ivykis ka tik neseniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(p@anterike @ 2007 09 13, 19:19)
Ataner, o tu zinai to Vladimiro pavarde? parasyk jei zinai, noreciau pasidometi juo daugiau.  Ir ka as noriu pasakyti, kazkaip intuityviai as labai nenoriu pas ji eiti, nors ir uzrase jis mane taip, kaip man reikejo. Bet kazkaip vakar sulindau i bureju temas senesnes, ir radau tokiu kuriozu, kad verk zveng neaisku ka daryti su tuo Vladimiru. Ne viena rase, jis per savo seansus atseit trinasi savo visais vyriskais pribombasais i klientes, hm.  parasiau tai merginai i AZ kad papasakotu kaip viskas buvo, ar pasake ka nors realaus, normalaus ir taiklaus. ne viena mergina parase, ta pati , kad jis trinasi.... nu tai dabar as mastau, kazkodel eiti pas ji nenoriu, vadinasi intuicija man pataria neiti, po to randu tokias zinutes, kurios tikrai labai atstumia, tuo labiau, kai mergina eina tik tam, kad parodytu nuotraukas, o tas pradeda jai gydymo seansa biggrin.gif biggrin.gif nu kas is to gaunasi?  g.gif  na taip, as pas ji nebuvau, kalbu tik tai ka skaiciau ir ka man parase merginos, taip sakant remiuosi ne pacios patirtais faktais,bet patikekit, visai to patirti tikrai nenoriu biggrin.gif to ir nebutu aisku, nes gautu i snuki is karto be perspejimo.  Bet kai taip kalba ne viena, matyt kazkas visgi yra ne labai gerai su tuo dede Vladimiru.  Na, tai ka parasiau, aisku nereiskia, kad taip jau  is tikruju ir yra, cia kas domesis ateityje, spreskite tik pacios, kas eis o kas ne, bet sau as sprendima priemiau.

nepriklausomai nuo bureju pranasysciu, parapsichologu ir kt. viskas susitvarkys taip kaip ir turi buti 4u.gif viskas kas vyksta-vyksta ne bereikalo, tad stiprybes ir pirmyn savo gyvenimo keliu(be bureju ir parapsichologu, bioenergetiku ir kt.), sekmes tau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 09 13, 12:55)
na matai mano situacijoj...ji sakė viskas bus  ok.gif (ne paslaptis ėjau dėl vyro...)
tačiau kaip pakalbu su juo..tai man visiškai taip neatrodo..  schmoll.gif  ji sakė, kad jis liks namuose... bet iš kalbų suprantu, kad jis jau jau tuoj išeis... g.gif
be to sako, kad vyras mano "užvaražytas"... nu kažkaip nesitiki... g.gif  ant durniaus jam pasakiau...tai sakė..nerealu... schmoll.gif

jeigu ir "uzvarazytas"-niekada to nesuvoks 4u.gif neverta su juo apie tai kalbeti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 13, 23:18)
merginos,atsargiai.Tikiu,kad jis profesionalas,taciau betkuris parapsichologas patvirtins,kad nera tokiu darbo metodu,kur reiketu "trintis"savo reikalais.Siaubas kazkoks! Jis,matyt,labai parapsichologiskai betvarkydamas klijenciu reikalus,pasitvarko ir pakrypusius savuosius  smile.gif beje,tas visai nemaiso buti labai maloniam zmogui.

perdeta biggrin.gif tikrai nesitrina 4u.gif neispuskime burbulo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 09 14, 16:27)


jeigu ir "uzvarazytas"-niekada to nesuvoks 4u.gif neverta su juo apie tai kalbeti smile.gif



Vida paneigė, kad "užvaražytas".... bet sako pas juos ten ir meilės 0... tai, kad tikėkimės Svetlana apsigavo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2007 09 14, 17:52)
biggrin.gif Ka manot apie isgerusia bureja, kuri buria klientui? biggrin.gif Ar kas tikite,kad gali ka  nors pasakyti teisingo  drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Nes buvo toks ivykis ka tik neseniai biggrin.gif

Pažįstu vieną tokią aiškiaregę, kuri derindavo būrimą ir gėrimą. smile.gif Kai kas išsipildydavo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazus Vardas @ 2007 09 14, 14:10)
  Noreciau ir pati moketi tokius dalykus, matyti ka sako taro kortos ir teisingai jas interpretuoti  doh.gif


Ir esi pasiruošus už tai kainą mokėti mirksiukas.gif
Aš būrėja nė už ką nenorėčiau būti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 14, 19:53)
Ir esi pasiruošus už tai kainą mokėti  mirksiukas.gif
Aš būrėja nė už ką nenorėčiau būti.

Apie kainą man L.Malinauskas pasakojo. doh.gif Todėl aš kol kas nenoriu būti būrėja.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 14, 18:02)
Apie kainą man L.Malinauskas pasakojo. doh.gif  Todėl aš kol kas nenoriu būti būrėja.


Kol kas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 14, 20:03)
Kol kas?  doh.gif

Niekada nesakyk "niekada". mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 09 14, 15:33)
Buvau pas Vidą... ačiū Tau didelis mildyte  aciuks.gif
jeigu viskas tiesa ką pasakė...tai aš laiminga.... bent jau trejų metų bėgyje būsiu....... wub.gif  mano santuoka neiširs...ir tai svarbiausia..turiu galimybę viską sutvarkyti...  wub.gif
Vida nuostabi moteris... labai moka įtikinti ir duoda super patarimus...  4u.gif

ner uz ka,kaip zmones sako "bile tik pamacijo"
super, kad tiek gero suzinojai. butinai pas ja nueisiu.
Atsakyti