Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(Chiromante @ 2007 09 13, 01:48)
merginos,ypatingai tos,kurios zino mano situacija.Vel viskas persiskaiciuoja,-nesigauna man pabaigt su savo veikla.man reikia tikrai labai geros konsultacijos.nenoriu jokiu banaliu,tipo"jaunikis su zydrom akim".parekomenduokit kazka itin rimto.nelakstau pas bet ka,taigi patirties neturiu.pasiulykit ka nors Vilniuj


Sveikutė, na žiūriu tave vis gilyn traukia:(((((((O gal neverta taip pergyventi (jo, lengva pasakyti), gal paleisk viską tekėti sava vaga???????? Juk yra kaip yra.....na gal rašydama visko nepasakysiu ką noriu, bet pasistengsiu.....O pas būrėja, tu gi eini su konkrečiu klausimu, kadangi aš ėjau dėl princo tai taip ir būrė, o kažkada buvau visai dėl kitų dalykų.....mokslų, darbų, artimųjų sveikatos.
Draugė neseniai buvo išsibūrti, nes kažkada būrėja yra išbūrusi, kad po antro vaikelio gimimo mirs vienas iš jos tėvų, na ir ką.....o dabar viskas apsivertė, jokios mirtinos nelaimės nerodo, tik tėvelis "apturėjo" traumą darbe....
Visgi teisybę sako, dėl žmonių, kurie vienokiu ar kitokiu būdu pranašauja žmonėms ateitį,likimą......Jie turi patys būti labai stiprūs (ar skaitei?, viename L.ryte buvo straipsnelis apie 3-jų ar 4-ių būrėjų likimus????)Nei vienai iš jų nepavydžiu............
Jeigu patinka tavo užsiėmimas,tai VALIO, bet turi išmokti kažkaip apsisaugoti, išmokti neimti taip giliai į širdį, bet jeigu tas "malonumas", jau neduoda ramybės nei dieną nei naktį....... Lygtais Svijašo knygoje buvo neblogas palyginimas, apie žmogaus reakciją ir pergyvenimą.......1. Mes išgirstame per televiziją, kad kažkokioje ten Afrikos žemyno dalyje jau 3 mėnesiai sausra ir žmonės miršta be vandens. Mūsų reakciaja: ajajai, vargšai žmogeliai, kaip jiems sunku (ir mūsų pergyvenimas trunka daugiausia 5 minutes)......- viskas - pamiršom, gyvenam toliau......
ir 2. Mūsų name dingsta vanduo 3-ims mėnesiams (na ką ten mėnesiams) 3 dienom, ir pajausk ką jaučiame mes: gyveni daugiaaukštyje, šulinio per 5 - 50 km nerasi, didžiausias pasipiktinimas, teisybės ieškojimas, koliojimaisis, kaip taip galima šiais laikais........ir va, mes jau ne 5 minutes, o turbūt dar ilgai po vandens įjungimo PERGYVENSIM............
Tikiuosi tu mane supratai:)))))
Tikrai, iš visos širdies, norėčiau, kad galėtum jaustis kaip pirmoje situacijoje aprašyta....tik 5 minutėm pergyventi viską negera ir pamiršti.......
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2007 09 13, 11:22)
Buvau pas Svelaną... toks įspūdis, kad ji tik nuteikinėja ir duoda patarimus...tačiau realiai nemanau, kad ką pasakė....  g.gif

Jei tu čia apie Vilnietę Svetlaną iš Gabijos gatvės....Aha man irgi taip iš pradžių atrodė, bet vėliau susideliojau ir viskas buvo įvykę taip kaip sakė, ir net dar įdomiau:))))) Bet tai mano nuomonė, mano vienai draugei ji irgi nepatiko (o gal jai nepatiko ką jai pasakė??????na nežinau......, bet kortos krenta tai tau ir tu jas meti, o ji tik interpretuoja.......gal gana sausokai, bet man tai patinka ir taip poto puse nepameni.
Atsakyti
Merginos, kiek kainuoja apsilankymas pas Vidą? Kažkaip neradau info...
Norisi ir man rimtos konsultacijos, o Svetos, Jadvygos ir pan. būrimai man nelabai rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2007 09 13, 11:06)
Jei tu čia apie Vilnietę Svetlaną iš Gabijos gatvės....Aha man irgi taip iš pradžių atrodė, bet vėliau susideliojau ir viskas buvo įvykę taip kaip sakė, ir net  dar įdomiau:))))) Bet tai mano nuomonė, mano vienai draugei ji irgi nepatiko (o gal jai nepatiko ką jai pasakė??????na nežinau......, bet kortos krenta tai tau ir tu jas meti, o ji tik interpretuoja.......gal gana sausokai, bet man tai patinka ir taip poto puse nepameni.

na matai mano situacijoj...ji sakė viskas bus ok.gif (ne paslaptis ėjau dėl vyro...)
tačiau kaip pakalbu su juo..tai man visiškai taip neatrodo.. schmoll.gif ji sakė, kad jis liks namuose... bet iš kalbų suprantu, kad jis jau jau tuoj išeis... g.gif
be to sako, kad vyras mano "užvaražytas"... nu kažkaip nesitiki... g.gif ant durniaus jam pasakiau...tai sakė..nerealu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2007 09 13, 10:45)
Sveikutė, na žiūriu tave vis gilyn traukia:(((((((O gal neverta taip pergyventi (jo, lengva pasakyti), gal paleisk viską tekėti sava vaga???????? Juk yra kaip yra.....na gal rašydama visko nepasakysiu ką noriu, bet pasistengsiu.....O pas būrėja, tu gi eini su konkrečiu klausimu, kadangi aš ėjau dėl princo tai taip ir būrė, o kažkada buvau visai dėl kitų dalykų.....mokslų, darbų, artimųjų sveikatos.
Draugė neseniai buvo išsibūrti, nes kažkada būrėja yra išbūrusi, kad po antro vaikelio gimimo mirs vienas iš jos tėvų, na ir ką.....o dabar viskas apsivertė, jokios mirtinos nelaimės nerodo, tik tėvelis "apturėjo" traumą darbe....
Visgi teisybę sako, dėl žmonių, kurie vienokiu ar kitokiu būdu pranašauja žmonėms ateitį,likimą......Jie turi patys būti labai stiprūs (ar skaitei?, viename L.ryte buvo straipsnelis apie 3-jų ar 4-ių būrėjų likimus????)Nei vienai iš jų nepavydžiu............
Jeigu patinka tavo užsiėmimas,tai VALIO, bet turi išmokti kažkaip apsisaugoti, išmokti neimti taip giliai į širdį, bet jeigu tas "malonumas", jau neduoda ramybės nei dieną nei naktį....... Lygtais Svijašo knygoje buvo neblogas palyginimas, apie žmogaus reakciją ir pergyvenimą.......1. Mes išgirstame per televiziją, kad kažkokioje ten Afrikos žemyno dalyje jau 3 mėnesiai sausra ir žmonės miršta be vandens. Mūsų reakciaja: ajajai, vargšai žmogeliai, kaip jiems sunku (ir mūsų pergyvenimas trunka daugiausia 5 minutes)......- viskas -  pamiršom, gyvenam toliau......
ir 2. Mūsų name dingsta vanduo 3-ims mėnesiams (na ką ten mėnesiams) 3 dienom, ir pajausk ką jaučiame mes: gyveni daugiaaukštyje, šulinio per 5 - 50 km nerasi, didžiausias pasipiktinimas, teisybės ieškojimas, koliojimaisis, kaip taip galima šiais laikais........ir va, mes jau ne 5 minutes, o turbūt dar ilgai po vandens įjungimo PERGYVENSIM............
Tikiuosi tu mane supratai:)))))
Tikrai, iš visos širdies, norėčiau, kad galėtum jaustis kaip pirmoje situacijoje aprašyta....tik 5 minutėm pergyventi viską negera ir pamiršti.......

Zinai,tu teisi.Be abejo skaiciau ir Svijasa ir Luiza Hei ir daug kitu,bet kiekviena konkreti situacija vistiek reikalauja savo sprendimo...tavo visos alegorijos tikrai mane pralinksmino ir,zinai,net apramino.Kokia nereiksminga smulkmena ta mano situacija,palyginus su sausra Afrikoje smile.gif Didelis dekui tau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bolero @ 2007 09 13, 11:43)
Merginos, kiek kainuoja apsilankymas pas Vidą? Kažkaip neradau info...
Norisi ir man rimtos konsultacijos, o Svetos, Jadvygos ir pan. būrimai man nelabai  rolleyes.gif .

Vidos konsultacija kainuoja 5o lt.tikrai nepasigailesi
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 13, 16:04)
Zinai,tu teisi.Be abejo skaiciau ir Svijasa ir Luiza Hei ir daug kitu,bet kiekviena konkreti situacija vistiek reikalauja savo sprendimo...tavo visos alegorijos tikrai mane pralinksmino ir,zinai,net apramino.Kokia nereiksminga smulkmena ta mano situacija,palyginus su sausra Afrikoje  smile.gif Didelis dekui tau  smile.gif
Papildyta:

Vidos konsultacija kainuoja 5o lt.tikrai nepasigailesi

as uzsirasiau pas Vida ryt dienai, jei pavyks is darbo istrukti tai jau ryt per pietus suzinosiu, ka man kortos sako. nekantrauju ir tikiuosi kad viskas bus thumbup.gif
chiromante, nezinau nieko apie tavo situacija, bet perskaicius viska labai sunerimavau. jei tau pades galiu tik patarti, kad pries bet koki sprendima priimdama giliai ikvepk, atsipalaiduok ir pasistenk viska priimti kuo saltesniais nervais. gal tada paciai bus ramiaiu ir jokios kitos burejos nereiks.
Atsakyti
QUOTE(mildyte @ 2007 09 13, 14:32)
as uzsirasiau pas Vida ryt dienai, jei pavyks is darbo istrukti tai jau ryt per pietus suzinosiu, ka man kortos sako. nekantrauju ir tikiuosi kad viskas bus  thumbup.gif
chiromante, nezinau nieko apie  tavo situacija, bet perskaicius viska labai sunerimavau. jei tau pades galiu tik patarti, kad pries bet koki sprendima priimdama giliai ikvepk, atsipalaiduok ir pasistenk viska priimti kuo saltesniais nervais. gal tada paciai bus ramiaiu ir jokios kitos burejos nereiks.

dekui uz palaikyma.Situacija reikalaujanti nevienareiksmio sprendimo ir nuo jo priklauso ne tik mano reikalai.Tikrai esu sveiko,analitinio proto smile.gif tikrai nesivadovauju jokiu bureju patarimais,bet Malinauskas ir Vida,asmenybes vertos to,kad isiklausyti i ju patarimus.Sekmes tau pas Vida,drasiai konkreciai formuluok klausimus,jos tikrinti nereikia smile.gif ,ji tikra profesionale.Lauksim tavo nuomones rytoj.As asmeniskai uz profesionalus bet kurioj srity,taip pat ir ezoterikoj.O tos kurios nors siek tiek nusimano kortose,zino kokios zalos gali pridaryti saviveiklininkai...ypac,jautrioms moteriskoms sieloms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(p@anterike @ 2007 09 12, 18:57)
Siandien buvau pas bureja is gelezinio vilko g. pas Jadvyga. Paskambinau jai pirmadieni ir pati pasirinkau siandiena diena issiburti. Klausimu neuzdavinejo, tik paklause ar as istekejus, nes kai mete kortas tai jei ten nelabai aiskiai rode biggrin.gif  siaip, nemazai dalyku labai pataike, buvau nustebinta, buria paprastomis kortomis, uztrukau apie 40 min., ima 30 lt. Kalba gerai lietuviskai, bet kai bure pasiteiravo ar as suprantu rusiskai, nes jai lengviau reikstis rusu kalba.  kaip jau prisiskaiciau bureju temose, ji daznai kam siulo tokio parapsichologo Vladimiro prie uniko kuris, paslaugas.  Ir man uzrase jo telefoniuka, kad jei turiu noro galeciau apsilankyti pas ji , jis is nuotrauku gali daug ka pasakyti.  man siaip visada atrodo labai itartina, kai bureja visada rekomenduoja ta pati zmogu, kad pas ji reikai nueiti, matyt  jie abu gerai draugauja smile.gif, nes visada kyla itarimas, man bent jau, kad pagal susitarima viskas, zodziu pas tave atejo kliente ir tu man ja irgi adresuok biggrin.gif nu nezinau kaip ten yra is tikruju, bet kadangi mane verzia nemazas ir labai nemazas neaiskumas, tai musiet eisiu. kai grysiu papasakosiu, kaip ten kas buvo. o gal kas buvo pas ta Vladimira ir zino ka nors apie ji? ir gal zino kiek jam moketi reikia? bet buvo idomus dalykas, as isejus is burejos, prisedau i masina ir galvoju, davaj dabar as tam Vladimirui pasuksiu, nes po to neprsiruosiu, ir dar su laiku man nekas, kol prisiderinsim viens prie kito. Zodziu sedziu ir galvoju, as pas ji galiu ateiti arba dabar pat tiesiai is Jadvygos, arba penktadieni. nes kitom dienom biski marazmiukas gaunasi. tai va skambinu as dedei Vladimirui, jis pakelia  ir sako gali ateiti penktadieni biggrin.gif nu super galvoju, nors vienas dalykas i tema biggrin.gif
Reziume: pas Jadvyga galima eiti, kaip ten del ateities ziuresim, bet siaip is dabarties pataike taikliai smile.gif

Jadvyga rekomenduoja pagal situacija Vladimira arba Svetlana ir yra dar kazkoks zmogus. Vladimiras is parapsichologu asociacijos, jo darbo metodai "keisti", kai nueisi pirma karta gali patirti soka smile.gif , istikruju labai geras zmogus, man teko su juo ne karta bendrauti, tad neissigask, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Ataner, o tu zinai to Vladimiro pavarde? parasyk jei zinai, noreciau pasidometi juo daugiau. Ir ka as noriu pasakyti, kazkaip intuityviai as labai nenoriu pas ji eiti, nors ir uzrase jis mane taip, kaip man reikejo. Bet kazkaip vakar sulindau i bureju temas senesnes, ir radau tokiu kuriozu, kad verk zveng neaisku ka daryti su tuo Vladimiru. Ne viena rase, jis per savo seansus atseit trinasi savo visais vyriskais pribombasais i klientes, hm. parasiau tai merginai i AZ kad papasakotu kaip viskas buvo, ar pasake ka nors realaus, normalaus ir taiklaus. ne viena mergina parase, ta pati , kad jis trinasi.... nu tai dabar as mastau, kazkodel eiti pas ji nenoriu, vadinasi intuicija man pataria neiti, po to randu tokias zinutes, kurios tikrai labai atstumia, tuo labiau, kai mergina eina tik tam, kad parodytu nuotraukas, o tas pradeda jai gydymo seansa biggrin.gif biggrin.gif nu kas is to gaunasi? g.gif na taip, as pas ji nebuvau, kalbu tik tai ka skaiciau ir ka man parase merginos, taip sakant remiuosi ne pacios patirtais faktais,bet patikekit, visai to patirti tikrai nenoriu biggrin.gif to ir nebutu aisku, nes gautu i snuki is karto be perspejimo. Bet kai taip kalba ne viena, matyt kazkas visgi yra ne labai gerai su tuo dede Vladimiru. Na, tai ka parasiau, aisku nereiskia, kad taip jau is tikruju ir yra, cia kas domesis ateityje, spreskite tik pacios, kas eis o kas ne, bet sau as sprendima priemiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p@anterike: 13 rugsėjo 2007 - 18:22
QUOTE(p@anterike @ 2007 09 13, 20:19)
Ataner, o tu zinai to Vladimiro pavarde? parasyk jei zinai, noreciau pasidometi juo daugiau.  Ir ka as noriu pasakyti, kazkaip intuityviai as labai nenoriu pas ji eiti, nors ir uzrase jis mane taip, kaip man reikejo. Bet kazkaip vakar sulindau i bureju temas senesnes, ir radau tokiu kuriozu, kad verk zveng neaisku ka daryti su tuo Vladimiru. Ne viena rase, jis per savo seansus atseit trinasi savo visais vyriskais pribombasais i klientes, hm.  parasiau tai merginai i AZ kad papasakotu kaip viskas buvo, ar pasake ka nors realaus, normalaus ir taiklaus. ne viena mergina parase, ta pati , kad jis trinasi.... nu tai dabar as mastau, kazkodel eiti pas ji nenoriu, vadinasi intuicija man pataria neiti, po to randu tokias zinutes, kurios tikrai labai atstumia, tuo labiau, kai mergina eina tik tam, kad parodytu nuotraukas, o tas pradeda jai gydymo seansa biggrin.gif biggrin.gif nu kas is to gaunasi?  g.gif  na taip, as pas ji nebuvau, kalbu tik tai ka skaiciau ir ka man parase merginos, taip sakant remiuosi ne pacios patirtais faktais,bet patikekit, visai to patirti tikrai nenoriu biggrin.gif to ir nebutu aisku, nes gautu i snuki is karto be perspejimo.  Bet kai taip kalba ne viena, matyt kazkas visgi yra ne labai gerai su tuo dede Vladimiru.  Na, tai ka parasiau, aisku nereiskia, kad taip jau  is tikruju ir yra, cia kas domesis ateityje, spreskite tik pacios, kas eis o kas ne, bet sau as sprendima priemiau.

oho blink.gif tai, kad jis "trinasi" man dar skaityt neteko, idomi informacija. aisku jei intuicija pataria neiti tai tikrai neik, ir ne vien del to, ka perskatei, neiko gera is to tikrai nebus.
Atsakyti
QUOTE(mildyte @ 2007 09 13, 21:16)
oho blink.gif  tai, kad jis "trinasi" man dar skaityt neteko, idomi informacija. aisku jei intuicija pataria neiti tai tikrai neik, ir ne vien del to, ka perskatei, neiko gera is to tikrai nebus.

merginos,atsargiai.Tikiu,kad jis profesionalas,taciau betkuris parapsichologas patvirtins,kad nera tokiu darbo metodu,kur reiketu "trintis"savo reikalais.Siaubas kazkoks! Jis,matyt,labai parapsichologiskai betvarkydamas klijenciu reikalus,pasitvarko ir pakrypusius savuosius smile.gif beje,tas visai nemaiso buti labai maloniam zmogui.
Atsakyti
Buvau pas Vidą... ačiū Tau didelis mildyte aciuks.gif
jeigu viskas tiesa ką pasakė...tai aš laiminga.... bent jau trejų metų bėgyje būsiu....... wub.gif mano santuoka neiširs...ir tai svarbiausia..turiu galimybę viską sutvarkyti... wub.gif
Vida nuostabi moteris... labai moka įtikinti ir duoda super patarimus... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydroji svajonė: 14 rugsėjo 2007 - 13:37