Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

Mačiau klaususių, bet neradau atsakymo, taigi pasikartosiu, dėl Geležinio Vilko g. būrėjos. Kada jai skambinti galima?Per kiek laiko priima? Ar uždavinėja klausimus ar tiesiog buria? Iš nuotraukos kai buria ar ima papildomai? Na, parašykit įspūdžius, nes pirmą kartą gyvenime ruošiuosi pas būrėją ir nenoriu nusivilti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2007 09 11, 15:07)
Mačiau klaususių, bet neradau atsakymo, taigi pasikartosiu, dėl Geležinio Vilko g. būrėjos. Kada jai skambinti galima?Per kiek laiko priima? Ar uždavinėja klausimus ar tiesiog buria? Iš nuotraukos kai buria ar ima papildomai? Na, parašykit įspūdžius, nes pirmą kartą gyvenime ruošiuosi pas būrėją ir nenoriu nusivilti  4u.gif

cia ispudziu n....., tik reikia pavartyti puslapiukus smile.gif
skambini kada nori, trunka +-40 min. gali klausti ko tik nori,o nusivilti kartais tenka 4u.gif sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2007 09 11, 13:17)
Valio lotuliukas.gif Pagaliau prisijungiau biggrin.gif
Vakarelis buvo super biggrin.gif Smagu buvo su jumis praleisti vakarėlįsmile.gif)))
Ačiū Vaižgantei:))))(Čia dėl Svetlanos būrimo, kad pildosi 100%, kažkaip ramiau pasidaro kai sužinai, kad yra daugiau žmonių kurie jau gali patvirtinti, kad išdipildė)))))
Manau, kad man ilgai laukti nereikės: "princas bus ant balto žirgo" ir vaikai, na ir, žinoma, visi vargai susiję ir su vaikais, ir su princais biggrin.gif Juokauju aš

tokiai zaviai ir graziai merginai kitaip ir buti negali smile.gif
Atsakyti
4u.gif Na,merginos,uzsirasiau pas Svetlana kitai savaitei..... kad tik gautusi nueiti.... ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū už komplimentus 4u.gif
Na įdomu Marfa, kaip tau seksis,papasakok būtinai ar teisybę išmes kortos
l.lauksim žinių.....
Atsakyti
QUOTE(Filia @ 2007 09 11, 13:07)
Mačiau klaususių, bet neradau atsakymo, taigi pasikartosiu, dėl Geležinio Vilko g. būrėjos. Kada jai skambinti galima?Per kiek laiko priima? Ar uždavinėja klausimus ar tiesiog buria? Iš nuotraukos kai buria ar ima papildomai? Na, parašykit įspūdžius, nes pirmą kartą gyvenime ruošiuosi pas būrėją ir nenoriu nusivilti  4u.gif



Siandien buvau pas bureja is gelezinio vilko g. pas Jadvyga. Paskambinau jai pirmadieni ir pati pasirinkau siandiena diena issiburti. Klausimu neuzdavinejo, tik paklause ar as istekejus, nes kai mete kortas tai jei ten nelabai aiskiai rode biggrin.gif siaip, nemazai dalyku labai pataike, buvau nustebinta, buria paprastomis kortomis, uztrukau apie 40 min., ima 30 lt. Kalba gerai lietuviskai, bet kai bure pasiteiravo ar as suprantu rusiskai, nes jai lengviau reikstis rusu kalba. kaip jau prisiskaiciau bureju temose, ji daznai kam siulo tokio parapsichologo Vladimiro prie uniko kuris, paslaugas. Ir man uzrase jo telefoniuka, kad jei turiu noro galeciau apsilankyti pas ji , jis is nuotrauku gali daug ka pasakyti. man siaip visada atrodo labai itartina, kai bureja visada rekomenduoja ta pati zmogu, kad pas ji reikai nueiti, matyt jie abu gerai draugauja smile.gif, nes visada kyla itarimas, man bent jau, kad pagal susitarima viskas, zodziu pas tave atejo kliente ir tu man ja irgi adresuok biggrin.gif nu nezinau kaip ten yra is tikruju, bet kadangi mane verzia nemazas ir labai nemazas neaiskumas, tai musiet eisiu. kai grysiu papasakosiu, kaip ten kas buvo. o gal kas buvo pas ta Vladimira ir zino ka nors apie ji? ir gal zino kiek jam moketi reikia? bet buvo idomus dalykas, as isejus is burejos, prisedau i masina ir galvoju, davaj dabar as tam Vladimirui pasuksiu, nes po to neprsiruosiu, ir dar su laiku man nekas, kol prisiderinsim viens prie kito. Zodziu sedziu ir galvoju, as pas ji galiu ateiti arba dabar pat tiesiai is Jadvygos, arba penktadieni. nes kitom dienom biski marazmiukas gaunasi. tai va skambinu as dedei Vladimirui, jis pakelia ir sako gali ateiti penktadieni biggrin.gif nu super galvoju, nors vienas dalykas i tema biggrin.gif
Reziume: pas Jadvyga galima eiti, kaip ten del ateities ziuresim, bet siaip is dabarties pataike taikliai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 12, 09:51)
4u.gif Na,merginos,uzsirasiau pas Svetlana kitai savaitei..... kad tik gautusi nueiti....  ax.gif  bigsmile.gif


O gali nesigauti?
Aš vakar sau tris kortas išsitraukiau- o kai jas paaiškino apie kortas išmananti bičiulė, šiandien vaikštau apsalus iš laimės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 12, 20:33)
O gali nesigauti?
Aš vakar sau tris kortas išsitraukiau- o kai jas paaiškino apie kortas išmananti bičiulė, šiandien vaikštau apsalus iš laimės  lotuliukas.gif

merginos,ypatingai tos,kurios zino mano situacija.Vel viskas persiskaiciuoja,-nesigauna man pabaigt su savo veikla.man reikia tikrai labai geros konsultacijos.nenoriu jokiu banaliu,tipo"jaunikis su zydrom akim".parekomenduokit kazka itin rimto.nelakstau pas bet ka,taigi patirties neturiu.pasiulykit ka nors Vilniuj
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 13, 02:48)
merginos,ypatingai tos,kurios zino mano situacija.Vel viskas persiskaiciuoja,-nesigauna man pabaigt su savo veikla.man reikia tikrai labai geros konsultacijos.nenoriu jokiu banaliu,tipo"jaunikis su zydrom akim".parekomenduokit kazka itin rimto.nelakstau pas bet ka,taigi patirties neturiu.pasiulykit ka nors Vilniuj

Jei neklystu, pas Vidą Tu jau buvai? Kaip sekėsi?
Parekomenduot galiu L.Malinauską, nors Vaižgantė man nepritars. mirksiukas.gif
Tokios kaip Jadvyga man nepatinka. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 13, 05:35)
Jei neklystu, pas Vidą Tu jau buvai? Kaip sekėsi?
Parekomenduot galiu L.Malinauską, nors Vaižgantė man nepritars. mirksiukas.gif
Tokios kaip Jadvyga man nepatinka.  schmoll.gif



Malinauskas kaip vyras yra žavus. Bet ne daugiau.
Atsakyti
Buvau pas Svelaną... toks įspūdis, kad ji tik nuteikinėja ir duoda patarimus...tačiau realiai nemanau, kad ką pasakė.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 13, 05:35)
Jei neklystu, pas Vidą Tu jau buvai? Kaip sekėsi?
Parekomenduot galiu L.Malinauską, nors Vaižgantė man nepritars. mirksiukas.gif
Tokios kaip Jadvyga man nepatinka.  schmoll.gif


pas Vida buvau.Labai puiki,nebanali moteriskaite.man patiko ir tiko.Pasakake,beabejo,ka as ir pati zinojau ir tikrai labai taikliai.Ir jos prognozes su mano pacios sutampa idealiai smile.gif Bet kai reikia priimti tikrai rimta sprendima,norisi dar karteli pasitikrinti.Pas Malinauska esu buvus pries pusmeti.O apie sita reikala,kuri dabar sprendziu,jis man pries 7 metus pasake,kad nieko gero nebus.Taigi dabar turiu viska taip,kaip jis ir sake smile.gif Visgi,matyt darau isvada,kad Vida ir Malinauskas vieni rimciausiu savo srities zinovu
Atsakyti