Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(Chiromante @ 2007 09 07, 08:59)
ar galeciau ir as prie jusu pirmadieni prisijungti?


Žinoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 05, 20:31)
4u.gif Tai Ataner ar prisijungsi pirmadieni Baltuose?

jeigu galesiu-butinai 4u.gif
Atsakyti
O kaip Narajana? g.gif
Atsakyti
Sakykit prasom, o bureja Jagvyga jei neklystu , kuri gyvena gelezinio vilko gatvej Vilniuj, kaip ji buria? ar tik kortom buria, ar klausineja ka nors, o jei nuotrauka parodyti zmogaus, pasako ka nors apie ji? ir ar jai skambinti galima bet kada? nes pas kitas burejas tai kazkaip pagal valandas reikia registruotis g.gif gal jau siame forume ir buvo mineti sitie niuansai, gal kazka praleidau, bet gal kas nors netinges papasakoti apie ja dar karta? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!
Turiu tokia beda - pries 7 metus dingo senele. Noriu ja surasti gyva ar mirusia.
Buvau pas 5-ias burejas-aiskiareges, bet nieko padoraus taip ir nesuzinojau. Gal kas susidure su tokia situacija ir kokia aiskiarege tikrai padejo rasti dingusi zmogu be akiu dumimo? Atsiuskite numeriuka ir adresa i AZ. ACIU!
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 07, 09:24)

ar teisingai supratau,kad susitikimas pirmadieni Baltuose Drambliuose 17.30 ?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 09, 12:50)
ar teisingai supratau,kad susitikimas pirmadieni Baltuose Drambliuose 17.30 ?


Taip. Sužinojau, kad tikrai galėsiu dalyvauti. Man patinka mergaitės, kurios ten renkasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 09, 12:53)
Taip. Sužinojau, kad tikrai galėsiu dalyvauti. Man patinka mergaitės, kurios ten renkasi  4u.gif

ax.gif as irgi jau sutariau su anyta,kad mazaja paimtu is darzelio thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marfa: 09 rugsėjo 2007 - 13:57
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 09, 12:53)
Taip. Sužinojau, kad tikrai galėsiu dalyvauti. Man patinka mergaitės, kurios ten renkasi  4u.gif

tai ir as noriu susipazinti su visom mergaitem,kurios ten renkasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 09, 19:56)
tai ir as noriu susipazinti su visom mergaitem,kurios ten renkasi  smile.gif


Puiku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 09, 20:00)

niekad neesu buvus toj kavinej,nors dramblius labai megstu ir turiu ju daug is ivairiu saliu smile.gif kaip jus atpazinti tarp zmoniu?suprantu,kad turetu intuicija pasakyti,bet... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 09, 21:56)
niekad neesu buvus toj kavinej,nors dramblius labai megstu ir turiu ju daug is ivairiu saliu  smile.gif kaip jus atpazinti tarp zmoniu?suprantu,kad turetu intuicija pasakyti,bet... smile.gif


Laikyk rankoje balioną ir mes tau pamojuosim smile.gif
Atsakyti