Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

Sveikutes esu burusi pas burejas nekarta,paskutini karta buvau pas cigone Onute is Karmelavos,bet nepatiko,esu girdejus Vievyje yra Valia,man is Elektrenu butu gan arti,ar galit patarti,pasidalinti ispudziais ar verta pas ja vaziuoti,kiek tai kainuoja?Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 04, 18:25)
Man tinka. 4u.gif

O kur Ataner dingo? g.gif



labutis, esu smile.gif viska matau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lieputė @ 2007 09 04, 16:28)
[ QUOTE] 860479450, Geležinio vilko 11-47,Jadvyga.Buvau pas ja praeita menesi ir jau vienas dalykas issipilde.    Siaip labai maloni tokia,eisiu dar kada reikes. [ QUOTE]

Beveik prieš 2 metelius buvau pas ją, tai man ir patiko, gana tiksliai nusakė praeitį, dabartį, iš ateities irgi jau išsipildė kai kas...Tik tuomet kainavo 20lt, dabar jau 30lt...Kitą savaitę su pusseserėm dviem ir teta varysim pas ją... thumbup.gif


lauksime atsiliepimu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mildyte @ 2007 09 04, 18:48)
kiek ji mazdaug vienam zmogui skiriai laiko?papasakok ko tau tada pribure ir kas issipilde, na aisku jei ne paslaptis  ax.gif .ar ji buria paprastom kortom ar taro?


trunka 30-40 min, labai konkreti( sviesus (i)tamsus (i) zmones apibudina is akiu spalvos, gali nusinesti nuotrauka-daug pasako, tik dra +30Lt., jeigu kazko nesupratai pasitikslink. Atmink, kiek zmoniu, tiek nuomoniu 4u.gif sekmes smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 04, 18:25)
Man tinka. 4u.gif

O kur Ataner dingo? g.gif



Gytariukai, koks avataras-smagumelis thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Tai Ataner ar prisijungsi pirmadieni Baltuose?
Atsakyti
QUOTE(ataner @ 2007 09 05, 20:43)
Gytariukai, koks avataras-smagumelis thumbup.gif

aciuks.gif
Atitinka mano sielos būseną. wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ar kas nors buvot pas būrėją Ritą (ji Minsko plente Vilniuje yra). Kokie atsiliepimai? Ar pildosi jos pranšystės? smile.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Simply @ 2007 09 06, 09:52)
Sveikos smile.gif
Ar kas nors buvot pas būrėją Ritą (ji Minsko plente Vilniuje yra). Kokie atsiliepimai? Ar pildosi jos pranšystės?  smile.gif
Ačiū

girdejau tik apie viena bureja Minsko plente, kuri pries pora metu mire verysad.gif . nezinau ar cia ta pati g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta1 @ 2007 09 05, 17:57)
esu girdejus Vievyje yra Valia,man is Elektrenu butu gan arti,ar galit patarti,pasidalinti ispudziais ar verta pas ja vaziuoti,kiek tai kainuoja?Dekui  4u.gif

Nerekomenduoju. Kodėl - rašiau ankstesnėse temose.
Atsakyti
Taip, Minsko plente anksčiau būrė tokia sena moteriškė, bet ji mire beveik pries 5-erius metus. Ir dabar paliko savo mokinę Ritą.
Atsakyti
Man patiko ax.gif . Lauksime tavo įspūdžių 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 05, 20:31)
4u.gif Tai Ataner ar prisijungsi pirmadieni Baltuose?


Sveikutės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jei niekas nesikeis gal ir aš ateisiu.
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2007 09 07, 07:53)
Sveikutės  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Jei niekas nesikeis gal ir aš ateisiu.

4u.gif Sveika,butu labai smagu,senokai taves nesimate.... bigsmile.gif
Atsakyti
ar galeciau ir as prie jusu pirmadieni prisijungti?
Atsakyti