Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

[ QUOTE] 860479450, Geležinio vilko 11-47,Jadvyga.Buvau pas ja praeita menesi ir jau vienas dalykas issipilde. Siaip labai maloni tokia,eisiu dar kada reikes. [ QUOTE]

Beveik prieš 2 metelius buvau pas ją, tai man ir patiko, gana tiksliai nusakė praeitį, dabartį, iš ateities irgi jau išsipildė kai kas...Tik tuomet kainavo 20lt, dabar jau 30lt...Kitą savaitę su pusseserėm dviem ir teta varysim pas ją... thumbup.gif
Atsakyti
O gal darom 17.30? Nespėsiu kitaip- pirmadieniais su dukra į muzikos mokyklėlę eisim...Vakar užrašiau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 04, 17:28)
O gal darom 17.30? Nespėsiu kitaip- pirmadieniais su dukra į muzikos mokyklėlę eisim...Vakar užrašiau.

Man tinka. 4u.gif

O kur Ataner dingo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 09 04, 17:28)
[ QUOTE] 860479450, Geležinio vilko 11-47,Jadvyga.Buvau pas ja praeita menesi ir jau vienas dalykas issipilde.    Siaip labai maloni tokia,eisiu dar kada reikes. [ QUOTE]

Beveik prieš 2 metelius buvau pas ją, tai man ir patiko, gana tiksliai nusakė praeitį, dabartį, iš ateities irgi jau išsipildė kai kas...Tik tuomet kainavo 20lt, dabar jau 30lt...Kitą savaitę su pusseserėm dviem ir teta varysim pas ją... thumbup.gif

kiek ji mazdaug vienam zmogui skiriai laiko?papasakok ko tau tada pribure ir kas issipilde, na aisku jei ne paslaptis ax.gif .ar ji buria paprastom kortom ar taro?
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Vakar buvau pas bureja Vida is dvieju pasauliu. Ir zinote ka? man patiko smile.gif ir dar labiau patiks jei bus kazkas panasaus i tai, kaip man krito kortos, nes pas mane labai sudetinga ir tokia nestandartine situacija.Ateidama tikejausi gal nereikes pateikti konkretu klausima, bet teko smile.gif aisku pasakydama jai ta klausima pasiliejo asaros, nes kai prabilu apie tai, emocijos paima virsu, vat kaip ir dabar rasau ir verkslenu smile.gif kazkokia as asarotoja. dar galvoju gal ji mane tiesiog ramina, matydama mano situacija ir mano mimika apsiasarojusia, bet patikinejo mane kad kalba ne del to, kad ramintu,o tiesiog sako ka mato is kortu. ir pati dziaugesi kad kortos taip jau blogai nerodo smile.gif aisku isejau is jos labiau spindedama, nei atejau, bet... vis tiek bijau. biski. biggrin.gif tai va mielosios, Vida man asmeniskai patiko savo tiegiama energija, tikrai maloni moteris.

o del mytuko, tai labai fajna kad renkates ir tikrai menuo praleke sakutes kaip greitai, bet as greiciausiai neprisijungsiu, siandien mano mazasis susirgo vejauraupiais, gavom savaitgali dovanele biggrin.gif tai dabar dvi savaiteles teks su mazuciu sedeti, ir nei pati i svecius, nei pas save nepasikviesiu smile.gif mano vyras isvykes, o kitiems uzkrauti vaiko negaliu. Gal sekanti menesiuka prisijungisu, jei aisku dar nebusiu isvaziavus.
Geros nuotaikos visoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sintija @ 2007 09 04, 20:57)
tai va mielosios, Vida man asmeniskai patiko savo tiegiama energija, tikrai maloni moteris.

drinks_cheers.gif
Smagu, kad Tau patiko. smile.gif Ir man patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 09 04, 19:28)
drinks_cheers.gif
Smagu, kad Tau patiko. smile.gif  Ir man patiko. smile.gif

ir man patiko.Mildyte,nueik pas Vida
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 05, 00:11)
ir man patiko.Mildyte,nueik pas Vida

ok'is mirksiukas.gif . kuo toliau tuo labiau is jusu pasakojimu ji man ir gi pradeda patikti biggrin.gif .
va alga gautu ir droziu. tik pries kiek laiko pas ja reikia uzsiregistruoti, ar didele eile?
Atsakyti
QUOTE(mildyte @ 2007 09 05, 00:52)
tik pries kiek laiko pas ja reikia uzsiregistruoti, ar didele eile?

Mane priėmė tą pačią dieną. smile.gif
Atsakyti
[quote=Sintija,2007 09 04, 20:57]
Ateidama tikejausi gal nereikes pateikti konkretu klausima, bet teko smile.gif

o koki klausima mazdaug jai reikia pateikti unsure.gif :darbas, mokslai, meile, pinigai? nupasakoti konkrecia situacija? ir kelis tuos klausimus galima pateikti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildyte: 05 rugsėjo 2007 - 07:54
QUOTE(mildyte @ 2007 09 05, 09:51)
o koki klausima mazdaug jai reikia pateikti unsure.gif :darbas, mokslai, meile, pinigai? nupasakoti konkrecia situacija? ir kelis tuos klausimus galima pateikti?

Klausimus gali pateikti visus, kiek turi. smile.gif Klausk apie tą sritį, kuri labiausiai domina. smile.gif
Atsakyti
smile.gif Dekoju,Gazele, uz telef. nr.Tokios Klaipedoje dar nezinojau. 4u.gif
Jei apsilankysiu,tai parasysiu savo ispudzius 4u.gif
Atsakyti