Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(mildyte @ 2007 09 02, 14:07)
tai vat butent, kad ne pas "bobulytes" ir noreciau pakliuti. is jusu atsiliepimu apie ASTA  susidariau gera nuomone, ta ciau nemanau, kad ji vienintele Lietuvoje yra profesionali savo srities zinove.
savo postus as rasydama tikrai perskaitau, tuo gali neabejoti, o ar mano eimas pas bureja yra pramogu ieskojimas ar kartais butinybe, manau, kad tik man tai geriausia zinoti . 4u.gif

Mildyte,as rasiau ne pramogos,o PROGRAMOS ir izeisti taves tikrai nesiruosiau.Patarimas del astrologes taip pat geras.
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 02, 16:37)
4u.gif O tave tik bureja domina?As tai pas astrologe A.Zalatoriene galiu pasiulyti apsilankyti,bent jau man tai labai padejo,gyvenima isdeste etapais,pasake silpnas svekatos vietas,ir siaip i iv.klausimus atsake  thumbup.gif ,o svarbiausia nera jau taip brangu ,kaip pas Kelertiene doh.gif . bigsmile.gif jeigu noresi,galesiu tau jos kontaktini tel.parasyti..  mirksiukas.gif

papasakok apie A. Zalatorienes kontakciuku tikrai noreciau. papasakok apie ja dar placiau. aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mildyte @ 2007 09 03, 09:39)
papasakok apie A. Zalatorienes kontakciuku tikrai noreciau. papasakok apie ja dar placiau. aciu    bigsmile.gif


aš tai dariausi rektifikaciją čia: http://www.burturata...ktifikacija.htm
į klausimą atsakė tvarkingai, dabar galvoju apie ateitį, tik vis dar nesiryžtu.

gal kas turi kokių atsiliepimų apie saulę?
Atsakyti
QUOTE(mildyte @ 2007 09 03, 09:39)
papasakok apie A. Zalatorienes kontakciuku tikrai noreciau. papasakok apie ja dar placiau. aciu    bigsmile.gif


4u.gif Reikia nregistruotis pirmadieniais nuo 8val.ryto pas jos sekretore p.Zemaitiene,tel. 2489150. Valanda kainuoja 100lt.,reikia konspektuotis,nes pasako lanbai daug,as tai dar ir diktofona nesiausi.
QUOTE(miegapele @ 2007 09 04, 08:21)
aš tai dariausi rektifikaciją čia: http://www.burturata...ktifikacija.htm
į klausimą atsakė tvarkingai, dabar galvoju apie ateitį, tik vis dar nesiryžtu.
gal kas turi kokių atsiliepimų apie saulę?

g.gif Kiek mokejai?
Apie Saule yra temele,buvo ne kokie atsiliepimai... schmoll.gif

4u.gif Winia,Gytare,Narajana, Ataner kur jus? g.gif 9 diena arteja... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 04, 12:45)
4u.gif Winia,Gytare,Narajana, Ataner kur jus? g.gif 9 diena arteja...  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Gal pirmadienį, 10 dieną?
Atsakyti
Aš neprisijungsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 09 04, 12:50)
Aš neprisijungsiu smile.gif

Kodėl? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 09 04, 10:45)
4u.gif Reikia nregistruotis pirmadieniais nuo 8val.ryto pas jos sekretore p.Zemaitiene,tel. 2489150. Valanda kainuoja 100lt.,reikia konspektuotis,nes pasako lanbai daug,as tai dar ir diktofona nesiausi.

g.gif Kiek mokejai?
Apie Saule yra temele,buvo ne kokie atsiliepimai...  schmoll.gif

4u.gif Winia,Gytare,Narajana, Ataner kur jus? g.gif 9 diena arteja...  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif



25 uz rektifikacija ir 20 uz klausima, aisku, uzsisakinejau ne viska is karto
Atsakyti
sveikos,
na galiu pasidalinti nemaza bureju patirtim , ir galiu pasakyt kad ta kur buria prie telekomo- birzelio 23 gatvje, Kaune, man labai nepatiko, mazai konkretumo, uz papildomas 10 min . lupa +20 lt blink.gif ir siaip daug nutyli labai skuba , iseini ir galvoje beveik tuscia schmoll.gif sumokejau as tada 70 lt uz 40 min. ir sakyciau naudos jokios. gun_rifle.gif
Atsakyti
Sveikos:))))Kažkaip l. greitai mėnesis prabėgo....ir ruduo jau pats laikas Meetus daryti.....Perdaug nerašinėjau ir pokalbiuose nedalyvavau, nes buvo l. didelis nepasitenkinimas dėl mano Niko, net iš moderatorių gavau pasiūlymą jį pasikeisti (nes kažkokia senbuvė beveik tokį patį turi ir mus dabar maišo)......
o meetukas būtų į naudą drinks_cheers.gif , papasakočiau aš jums kaip man pildosi burimai.........
Atsakyti
QUOTE(nightingale @ 2007 09 04, 15:05)
Sveikos:))))Kažkaip l. greitai mėnesis prabėgo....ir ruduo jau pats laikas Meetus daryti.....Perdaug nerašinėjau ir pokalbiuose nedalyvavau, nes buvo l. didelis nepasitenkinimas dėl mano Niko, net iš moderatorių gavau pasiūlymą jį pasikeisti (nes kažkokia senbuvė beveik tokį patį turi ir mus dabar maišo)......
o meetukas būtų į naudą drinks_cheers.gif , papasakočiau aš jums kaip man pildosi burimai.........

g.gif tai gal ir pakeisk?
Tai gal tada ir darome 10d.17val.? Vaizgante irgi dalyvaus thumbup.gif Butu smagu,kad ir Narajana galetu dalyvauti (nes nuolaida turi lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
4u.gif Winia kaip gi be taves schmoll.gif
Atsakyti
Man tinka 10 d.
Narajana ar ateisi?????Gal kokią įdomią knygelę su savimi prigriebsi????Na tą - apie bijūnėlius:)))))))))
Winia - nestabdyk (na nebent l. svarbios priežąstys neateiti)
Lygtais praeitą kartą ir Sintija buvo, ar ateisi??????

Atsakyti