Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

taip kaune
Atsakyti
buvau klp pas burėją, vardo nezinau g.gif bet gyvena poilsio 15-3, tai taip viska pasake tiksliai is praeities, kad net pasiurpau.. ji kazkas panasaus y ekstrasence, ir ima tik 25 lt..
Atsakyti
Zinule,o kaip ta marija is birzelio 23 gatves kaune buria? paprastom ar taro kortom?Nors kiek apie ateiti pasako? Kuo tau ji patiko? Aciu 4u.gif
+ dar gal kuri galetu mestelt linkeliu i astrologines svetaines anglu kalba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selija: 31 rugpjūčio 2007 - 19:19
QUOTE(Ramaskeleb @ 2007 08 29, 15:29)
Sveikutes,
Gal zinote Klaipedoje kokia tai gera bureja? Dekui is anksto 4u.gif

na as ir buvau pas ta bureja kur ir rase, kad gyvena poilsio 15. man ji patiko, pasake teisybe is praeities, ir pasake tai, aks man labai rupejo, ir net tiksliai diena, kuri jau ir issipilde. patare dar daug ka kaip ka daryt. na man patiko. jei negavai dar duomenu galesiu parasyti. nes ji man tikrai super thumbup.gif . ji net pasake dabartine mano busena, ir taip tiksliai kad siaubas, sedejau ir galvojau, is kur taip zinoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovile85 @ 2007 08 31, 11:13)
buvau klp pas burėją, vardo nezinau  g.gif bet gyvena poilsio 15-3, tai taip viska pasake tiksliai is praeities, kad net pasiurpau.. ji kazkas panasaus y ekstrasence, ir ima tik 25 lt..


mirksiukas.gif Jos vardas Vanda.Siaip buvau daug kam jos telef. nr. ir dar nebuvo nusivylusiu.
dar zinau viena Baltijos pr. gyvena,jei kam reikes galesiu duoti telef.nr.
Papildyta:
QUOTE(Gazelė @ 2007 08 29, 18:12)
Kaip aš pasiilgau Aleksandro blush2.gif ... Bet man atrodo, kad jis išvažiavęs į užsienį. O dėl kitų adresų - tai galėsiu pasakyti po penktadienio, nes užsirašiau pas Ireną, kuri gyvena centre. Kaip ji buria - aš nežinau, tačiau draugei patiko. Tik viena bėda - pas ją laukti reikia apie  mėnesį ax.gif .


As tai irgi pasiilgau Aleksandro,na bet kad prapuole jis...
O del tos Irenos numeriuko,gal gali parasyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 08 31, 20:15)
Zinule,o kaip ta marija is birzelio 23 gatves kaune buria? paprastom ar taro kortom?Nors kiek apie ateiti pasako? Kuo tau ji patiko? Aciu  4u.gif
+ dar gal kuri galetu mestelt linkeliu i astrologines svetaines anglu kalba?

Buria taro, man daug tiesos pasakė, buvau prieš tris metus, tai daug kas tada atrodė kad negali būti, bet taip ir atsitiko, kaip sakė. Konkreti moteris.
Atsakyti
norejau paklausti burimosi veteraniu Vilniuje, kurios burejos pranasystes, jusu nuomone, labiausiai pildosi? nes noriu apsilankyti ir bijau pinigus i bala ismesti?
pati Vilniuje lankiausi pas sviesiaplaukia Margarita, kuri gyvena pilaiteje. daug ji man visko gero prisnekejo, nedaug pinigu paeme, bet issipildymu dar vis laukiu rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(mildyte @ 2007 09 02, 09:36)
norejau paklausti burimosi veteraniu Vilniuje, kurios burejos pranasystes, jusu nuomone, labiausiai pildosi? nes noriu apsilankyti ir bijau pinigus i bala ismesti?
pati Vilniuje lankiausi pas sviesiaplaukia Margarita, kuri gyvena pilaiteje. daug ji man visko gero prisnekejo, nedaug pinigu paeme, bet issipildymu dar vis laukiu rolleyes.gif .

Mildyte,tu paskaityk savo postus.Tu nori programos! Tu rasai,kad vaikstai ir lauki issipildymo.Klausi,kurios burejos pranasystes labiausiai pildosi.Niekas tau to neatsakys.Kiekvienai savo.Jeigu tikrai domiesi ir tikrai rupi,ne pas bobules lakstyk,o pasitaupyk pinigeliu ir nueik pas Asta. 150 lt.sutinku,-brangoka,bet ji tiek ima ir nieko cia nepakeisi.Be to,girdejau,kad dar kazkoks kompaktas siulomas,tai jeigu tai su konsultacijos irasu,tai super.Begs metai ir visada galesi pasitikrinti bet kuri gyvenimo etapa.Bus nauda visiems laikams,o is bobules kliedesiu naudos nulis.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2007 09 02, 12:14)
Mildyte,tu paskaityk savo postus.Tu nori programos! Tu rasai,kad vaikstai ir lauki issipildymo.Klausi,kurios burejos pranasystes labiausiai pildosi.Niekas tau to neatsakys.Kiekvienai savo.Jeigu tikrai domiesi ir tikrai rupi,ne pas bobules lakstyk,o pasitaupyk pinigeliu ir nueik pas Asta. 150 lt.sutinku,-brangoka,bet ji tiek ima ir nieko cia nepakeisi.Be to,girdejau,kad dar kazkoks kompaktas siulomas,tai jeigu tai su konsultacijos irasu,tai super.Begs metai ir visada galesi pasitikrinti bet kuri gyvenimo etapa.Bus nauda visiems laikams,o is bobules kliedesiu naudos nulis.

tai vat butent, kad ne pas "bobulytes" ir noreciau pakliuti. is jusu atsiliepimu apie ASTA susidariau gera nuomone, ta ciau nemanau, kad ji vienintele Lietuvoje yra profesionali savo srities zinove.
savo postus as rasydama tikrai perskaitau, tuo gali neabejoti, o ar mano eimas pas bureja yra pramogu ieskojimas ar kartais butinybe, manau, kad tik man tai geriausia zinoti . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mildyte @ 2007 09 02, 09:36)
norejau paklausti burimosi veteraniu Vilniuje, kurios burejos pranasystes, jusu nuomone, labiausiai pildosi? nes noriu apsilankyti ir bijau pinigus i bala ismesti?
pati Vilniuje lankiausi pas sviesiaplaukia Margarita, kuri gyvena pilaiteje. daug ji man visko gero prisnekejo, nedaug pinigu paeme, bet issipildymu dar vis laukiu rolleyes.gif .

4u.gif O tave tik bureja domina?As tai pas astrologe A.Zalatoriene galiu pasiulyti apsilankyti,bent jau man tai labai padejo,gyvenima isdeste etapais,pasake silpnas svekatos vietas,ir siaip i iv.klausimus atsake thumbup.gif ,o svarbiausia nera jau taip brangu ,kaip pas Kelertiene doh.gif . bigsmile.gif jeigu noresi,galesiu tau jos kontaktini tel.parasyti.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 08 31, 21:15)
Zinule,o kaip ta marija is birzelio 23 gatves kaune buria? paprastom ar taro kortom?Nors kiek apie ateiti pasako? Kuo tau ji patiko? Aciu  4u.gif
+ dar gal kuri galetu mestelt linkeliu i astrologines svetaines anglu kalba?


Ne pas mane klausei...Cia gal ta kur prie telekomo...nu ji ten daug visko turi, visokiu kortu ir taro ir paprastu ir ne po viena kalade...man atrodo, kad pakeicia kitam zmogui atejus, o ne vel tom paciom...kazkaip
Atsakyti
Sveikos!
Turiu tokia beda - pries 7 metus dingo senele. Noriu ja surasti gyva ar mirusia.
Buvau pas 5-ias burejas-aiskiareges, bet nieko padoraus taip ir nesuzinojau. Gal kas susidure su tokia situacija ir kokia aiskiarege tikrai padejo rasti dingusi zmogu be akiu dumimo? Atsiuskite numeriuka ir adresa i AZ. ACIU!
Atsakyti