Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

QUOTE(LaraV @ 2007 08 22, 07:08)
Kiek zinau Jadvyga is Gel. vilko buria paprastom kortom smile.gif

buvau ir as, ir man atrodo,kad paprastom buria.patiko man pas ja daug pasake, tik ar issipildys reik palaukt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 08 27, 12:16)
buvo 20 lt

Dabar 15 lt
Papildyta:
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2007 08 27, 11:35)
aciu tau labai. siandien nueisiu. kazin ar taip iskart priims  g.gif

nepatingėk papasakoti kaip sekėsi biggrin.gif
Atsakyti
neradau as tos sofijos toje urmo bazeje,nuejau pas kita. esu lb patenkinta smile.gif
Atsakyti
Kur nuėjai? Pas ką?
Atsakyti
pas tokia motery namuose. nr radau prie Redos burimo salono.
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2007 08 27, 21:17)
pas tokia motery namuose. nr radau prie Redos burimo salono.

Tai ir su mum pasidalink. O aš t salono prie Rėdos tai neradau, kai ieškojau. Kur jis ten yra?
Atsakyti
na ji ten nebedirba jau.. ten jis labai aiskiai matosi,tas salonas jau yra uzdarytas,o ta bureja kur ten dirbo buria namuose. na siaip ji pasake kad buria maximum 1metaj i prieky. daug pasake apie praeity ir dabarty,visiska tiesa. o apie ateity pasake tik metam i prieky. bet man tai patiko labai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2007 08 27, 23:07)
na ji ten nebedirba jau.. ten jis labai aiskiai matosi,tas salonas jau yra uzdarytas,o ta bureja kur ten dirbo buria namuose. na siaip ji pasake kad buria maximum 1metaj i prieky. daug pasake apie praeity ir dabarty,visiska tiesa. o apie ateity pasake tik metam i prieky. bet man tai patiko labai.  thumbup.gif

O koks telefonas?
Atsakyti
865317283
Atsakyti
Sveikutes,
Gal zinote Klaipedoje kokia tai gera bureja? Dekui is anksto 4u.gif
Atsakyti
Kaip aš pasiilgau Aleksandro blush2.gif ... Bet man atrodo, kad jis išvažiavęs į užsienį. O dėl kitų adresų - tai galėsiu pasakyti po penktadienio, nes užsirašiau pas Ireną, kuri gyvena centre. Kaip ji buria - aš nežinau, tačiau draugei patiko. Tik viena bėda - pas ją laukti reikia apie mėnesį ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2007 08 27, 23:07)
na ji ten nebedirba jau.. ten jis labai aiskiai matosi,tas salonas jau yra uzdarytas,o ta bureja kur ten dirbo buria namuose. na siaip ji pasake kad buria maximum 1metaj i prieky. daug pasake apie praeity ir dabarty,visiska tiesa. o apie ateity pasake tik metam i prieky. bet man tai patiko labai.  thumbup.gif



cia kaune ta bureja?
Atsakyti