Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjų adresai V

tesiame temele 4u.gif
Atsakyti
Šiandien buvo antrasis mėgstančiųjų burtis meetukas. Jame dalyvavo aštuonios raganaitės biggrin.gif
Malonu, kad atidaryta nauja tema, bet gaila, kad ji truputį švepla...
Atsakyti
Meet'ukas buvo thumbup.gif . Ačiū visoms už puikų vakarą. 4u.gif
Atsakyti
Nu va tik ką parsivilkau iš fotosesijos, nusikaliau su tom kolonėlėm smile.gif Na malonu buvo visas pamatyti. Reiks kur nors fotkes ideti smile.gif Visos tokios gražios ir laimingos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 09, 20:06)
Šiandien buvo antrasis mėgstančiųjų burtis meetukas. Jame dalyvavo aštuonios raganaitės  biggrin.gif
Malonu, kad atidaryta nauja tema, bet gaila, kad ji truputį švepla...

bigsmile.gif tikrai svepla,todel as bijau,kad moderatoriai neistrintu doh.gif
Beje,Daivoshka buvo pas Svetlana ir l.patiko,tai planuoju ir as nuvaryti.
QUOTE(Gytarė @ 2007 08 09, 21:01)
Meet'ukas buvo  thumbup.gif . Ačiū visoms už puikų vakarą. 4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif tikrai fainas meetukas buvo,vel nauji veidai prisijunge thumbup.gif ,Ataner gaila,kad taves nebuvo.... ax.gif
Narajana, atsiusk man i meila,ikelsiu i galerija,o pora ir cia mirksiukas.gif
Adresiukas :makalyska@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 08 09, 21:16)
bigsmile.gif tikrai svepla,todel as bijau,kad moderatoriai neistrintu  doh.gif
Beje,Daivoshka buvo pas Svetlana ir l.patiko,tai planuoju ir as nuvaryti.

drinks_cheers.gif  thumbup.gif tikrai fainas meetukas buvo,vel nauji veidai prisijunge  thumbup.gif ,Ataner gaila,kad taves nebuvo....  ax.gif
Narajana, atsiusk man i meila,ikelsiu i galerija,o pora ir cia  mirksiukas.gif
Adresiukas :makalyska@gmail.com


Gerai tik jau nebešiandien nes jėgų nebeturiu smile.gif
Atsakyti
Siūlyčiau plepalams, kuriuose nėra būrėjų adresų, rinktis štai čia: http://www.supermama...?...p=11021797
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2007 08 09, 22:01)
Meet'ukas buvo  thumbup.gif . Ačiū visoms už puikų vakarą. 4u.gif



Taip, mytukas buvo fajnas, tikrai aciu visoms thumbup.gif ir laikas praejo taip greit, isejau galvodama kad dar ir 7 val nebus, o atsisedus i masina prasivere burna kai 8 pamaciau smile.gif tikrinausi per visus galus ar mano laikrodziai gerai eina biggrin.gif
Atsakyti
Jei kam reikia adresiuku, tai ju net ir kataloge Visa Lietuva yra ax.gif

http://www.visalietu...is/rubrika/B215

Aisku, cia tik be jokiu rekomendaciju.
Beja, gal kas Kaune nesenai buvo prie senosios Redos? Ten vis praeidama matau burimo salono iskaba, ale kazkaip nedrasu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 09, 21:29)
Siūlyčiau plepalams, kuriuose nėra būrėjų adresų, rinktis štai čia: http://www.supermama...?...p=11021797

thumbup.gif As jau ten,jauciu ,kai Narajana atsius man nuotraukas,tai ten ir ikelsiu mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2007 08 10, 09:17)
thumbup.gif As jau ten,jauciu ,kai Narajana atsius man nuotraukas,tai ten ir ikelsiu  mirksiukas.gif  thumbup.gif


Aš nenoriu, kad mane kur nors keltumėte:) nenoriu, kad mano fotkė kur nors būtųsmile.gif ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 08 10, 10:31)
Aš nenoriu, kad mane kur nors keltumėte:) nenoriu, kad mano fotkė kur nors būtųsmile.gif ačiū smile.gif

O mane galit kelti, kur norit. cool.gif
Atsakyti