Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(saulute_ @ 2006 02 10, 16:03)
Turbūt juokaujat.. doh.gif  Nupirktų draugas kailinius kad ir už 20000 prisiekiu - NENEŠIOČIAU schmoll.gif liepčiau grąžint ar dar ką nors. Gal ir durnai atrodo, bet man tai menkas malonumas tai nešioti, kai žinau kokiais būdais išgautas. Pf..
P.S. nepažįstat gi manęs, nežinot kuo užsiiminėju ir visa kt. tai ne Jums sakyt ko aš galiu pavydėt, o ko ne.. tongue.gif

.....na,nebent" zaliuju draugijai" priklausai,gal tada suprasciau g.gif
Atsakyti
iš visų 9 psl jokios naudingos informacijos taip ir neradau blink.gif
temą reikia padalinti į dvi, arba prašluoti.

tai nieks nežino kur yra pirkti kailiukų? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2006 02 13, 18:56)
iš visų 9 psl jokios naudingos informacijos taip ir neradau  blink.gif
temą reikia padalinti į dvi, arba prašluoti.

tai nieks nežino kur yra pirkti kailiukų?  cool.gif

Pritariu. Tikrai čia ne vieta pasisakymams tų, kurias kailiai ir mėsa vemti verčia - pasiieškokite malonesnių vietų bendravimui, kad nereikėtų žiaukčioti.
Norėčiau pakalbėti apie kailinių madų tendencijas, naujoves, modelius, kainas.
Atsakyti
stai tokie dabar madingi,ypac Anglijoje

http://2-mechovoi.ru/img/IMG_1250.jpg
thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Man kažkodėl labai patinka verstas kailis... Gal turit gražesnių versto kailio kailinukų modelių. Ar žinot, kur jų tokių esama?
Atsakyti
QUOTE(mami-papi @ 2006 02 13, 22:56)
stai tokie dabar madingi,ypac Anglijoje

http://2-mechovoi.ru/img/IMG_1250.jpg
thumbup.gif  wub.gif


Grazus wub.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Švonderis @ 2006 02 10, 17:39)
Sakai, draugas nupirktų  g.gif ....... Aišku, kai draugas, galima ir pavarinėti jį... Va, kai pati nusiperki, nešioji ir avikailį  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Sorry, bet nusipezėjai visai.. Ai, tikrai.. ne į temą šneku.. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai patinka kailiu salonas ZIEMYS
Atsakyti
Nešiot kailinius ar ne tai tik jūsų apsiprendimas, tiesiog žinokite kokia tikroji jų kaina


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Daugiau MADA KURI ŽUDO
Netoli mūsų namų buvo tokia lapių ferma angel_sadangel.gif
Atsakyti


cia reiketu parodyt ta filmuka, kur nuo gyvu gyvuneliu lupamas kailis ir kai nulupus kaili, jie dar juda, vien raumenys ir kaulai.Ziauru. Nors shiaip mano specialybe tokia, kad ash visu einanciu uz gyvuneliu teises, nemalones sulaukciau.Bet kailinuku jei ir noreciau tai tik dirbtiniu.
Atsakyti
Ė, panos, rimtai, baikit, ką? Gyvųnų teisių gynėjos atsirado... Susinervinau juodai, Rimtai, atsidarykit naują temą ir diskutuokit ten, keiskitės informacija, filmukais, nuotraukom, staipsniais ir viskuo kitu... Čia panos kalbasi apie kailinius ir jūs tikrai nuotaiką numušat su savo aršiais protestais... Nagi tikrai, kiekvienas turi norų, nuomonę, o čia dalyvaujančių noras yra keistis informacija apie kailinius. Jūs to noro nesustabdysit, galit net nesistengt... Va, ir aš savo nuomonę išsakiau...

Kas dėl kailinių, tai panos išeitis - dabar daug kas važiuoja į Turkiją, ten galima nusipirkt pigiau ir tikrai neblogų modeliukų (pati buvau, mačiau, bet nepirkau). Pas mus gi į turgus veža iš Turkijos... Draugė parsivežė nerealius tamsiai pilko karakulio kailinius, su lamos (jei neklystu) apykakle, tiesaus, siauro kirpimo, su dirželiu, klasikinius. Labai super atrodo.
Atsakyti
Gal kas nors pažįstate kokią siūvėją iš Vilniaus kailių ar pan., kad siūtu namie? 4u.gif
Ir kokie šiais metais bus madingi kailinukai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 31 liepos 2006 - 12:27