Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(Bzzz @ 2006 02 03, 18:46)
O kuri modeli nusiziurejai?


Nusižiūrėjau ilgus melsvus triušio (už 2500) su diržu. Labai man patiko, tik gaila, kad jiems nuolaidos nėra...
O gal pavasarį visiems kailinukams bus nuolaidos?
Atsakyti
QUOTE(Ellana @ 2006 02 06, 13:12)
Nusižiūrėjau ilgus melsvus triušio (už 2500) su diržu. Labai man patiko, tik gaila, kad jiems nuolaidos nėra...
O gal pavasarį visiems kailinukams bus nuolaidos?


O man karakulio tamsiai melyni trumpi su dirzu ir juodi panasus patiko. Vieno is ju modelis berods L144, ten dar su kazkokia lyg atlasines medziagos apdaila. Tik as kainu nezinau, nes gyvenu provincijoje ir siuo metu nelabai galiu i Vilniu istrukti sad.gif Bet irigi tikiuosi ant PAvasario nuvykti ir apsiziureti, kur, kas ir kokios nuolaidos.

Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2006 02 01, 00:50)
Šlykštu skaityt kaip jūs čia kailinių norit. Ar bent įsivaizduojat kiek tu pačiu jaunų triušiukų elektra užmuša ar dar gyviems kailius lupa? Aišku, kam čia mąstyrt, svabu madas sekti. Biški moteros susimąstykit. Kam pirkt tikrus kailinius, jei šiais laikais tiek dirbtinio kailio. Juo labiau, kad atrodo taip pat kaip tikras.


Pritariu visiškai
aggressive.gif sakot jautrios esat? būtumėt jautrios, su tokiais kailiais nevaikščiotumėt schmoll.gif aš asmeniškai jau geriau su sena, apdriskusia striuke einu, negu leidžiu, kad mano sąžinę graužtų už mano 6000lt. žiauriau negu žiauriai nužudyti gyvūnai. Neįsivaizduoju koks malonumas tai nešioti ant savo MOTERIŠKO kūno.. sorry, bet ,man pikta kažko.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 02 08, 21:29)
Pritariu visiškai
aggressive.gif sakot jautrios esat? būtumėt jautrios, su tokiais kailiais nevaikščiotumėt schmoll.gif aš asmeniškai jau geriau su sena, apdriskusia striuke einu, negu leidžiu, kad mano sąžinę graužtų už mano 6000lt. žiauriau negu žiauriai nužudyti gyvūnai. Neįsivaizduoju koks malonumas tai nešioti ant savo MOTERIŠKO kūno.. sorry, bet ,man pikta kažko.. verysad.gif

Šlykštu skaityti - NESKAITYKITE, mielosios, "nesipryklinkite". Nepatinka mėsa - NEVALGYKITE, kad neapsivemtumėte. Nepatinka kailiniai - NENEŠIOKITE. JŪSŲ TEISĖ RINKTIS. Bet nebūtina piršti savo nuomonę ten ir tada, kai jos niekas neklausia. Jauskite taktą. Eikite ten, kur esate laukiamos, ir kalbėkita tada, kai jūsų bent kas nors klauso.

Taigi kas man galėtų pasakyti, kokios vidutinės "dublionkių" kainos?
Atsakyti
QUOTE(Švonderis @ 2006 02 08, 21:37)
Eikite ten, kur esate laukiamos, ir kalbėkita tada, kai jūsų bent kas nors klauso.




na koled gi taip?? verysad.gif g.gif as klausau visu tongue.gif , o nuomone galima isakyti, tas neuzdrausta (gal geriau butu kitoj tam spec skirtoj temoj) bet jau kad uzklydom cia abieju karo stovyklu puses, tai ka padarysi doh.gif mirksiukas.gif
man tas buvo naudinga, uzsukau cia nes kazkaip pagalvodavau,kad gal kailiniu reikia, nu bet paskaicius visa temle, paziurejus filmuka, pakeiciau kardinaliai savo nuomone apie ta ruba schmoll.gif schmoll.gif nenoriu, nereikia!!!!!!!! aciu, kas idejo nuoroda su filmuku 4u.gif

viskas, viskas iseinu, daugiau neiko nebesakysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Švonderis @ 2006 02 08, 22:37)
Šlykštu skaityti - NESKAITYKITE, mielosios, "nesipryklinkite". Nepatinka mėsa - NEVALGYKITE, kad neapsivemtumėte. Nepatinka kailiniai - NENEŠIOKITE. JŪSŲ TEISĖ RINKTIS. Bet nebūtina piršti savo nuomonę ten ir tada, kai jos niekas neklausia. Jauskite taktą. Eikite ten, kur esate laukiamos, ir kalbėkita tada, kai jūsų bent kas nors klauso.

Taigi kas man galėtų pasakyti, kokios vidutinės "dublionkių" kainos?


Tolerancijos ir supratingumo poniai šiek tiek trūksta. Mėsa ir kailiniai yra du skirtingi dalykai ir žinot ką? jeigu būtų tokie mėsos pakaitalai kaip pvz kailinų (dirbtiniai kailiai), mielai juos valgyčiau thumbup.gif o čia manau ne tame esmė, dirbtiniai kailiai yra tokie pat gražūs, o žiemos pas mus nėra tokios šaltos, kad su jais sušaltumėt. Bet ką aš čia šneku.. jum ne tas šaltis galvą kvaršina.. o tai, kaip pasipuokuoti prieš kitus, kad va aš nusipirkau kailinius už labai apvalią sumelę.. + aš savo nuomonės neperšu, o ją tik išsakau. Ir jei jūs viena čia manęs nelaukiat ir mano nuomonė jums neįdomi, tai siūlyčiau nekalbėti ir už visas kitas. Dėkui už dėmesį, daugiau šia tema neturiu ką pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 02 09, 14:52)
ir žinot ką? jeigu būtų tokie mėsos pakaitalai kaip pvz kailinų (dirbtiniai kailiai), mielai juos valgyčiau thumbup.gif 


Jei jau kalbam ne į temą - tai yra tokie mėsos pakaitalai, sojos mėsa vadinasi, visuose PC galima įsigyti... smile.gif
Atsakyti
Tema "Kailiniai", o ne "Kailiai", tad akivaizdu, jog čia rinksis kalbėti tos, kurioms aktualu kailinių tema. Ir nereikia čia man kaip kokia pradinukei pravesti auklėjamosios valandėlės, į temą ar ne į temą aš kalbu. Ir aiškinti, kas blogiau: gyvūnų žudymas, kai rūpi pilvo reikalai (mat mėsai - tai ne tas pats, kas kailiui žudyti...), ar kai drebi nuo šalčio, kai už lango šalta žiema. Jei jau avieną šašlykams suraitėte, tai kur kailį dėjote? O aš ekonomiška - pasirūpinu, kad ir kailis būtų panaudotas kailiniams. Ir prabangos neieškau - man tinka avikailis.
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 02 09, 14:52)
Tolerancijos ir supratingumo poniai šiek tiek trūksta. Mėsa ir kailiniai yra du skirtingi dalykai ir žinot ką? jeigu būtų tokie mėsos pakaitalai kaip pvz kailinų (dirbtiniai kailiai), mielai juos valgyčiau thumbup.gif  o čia manau ne tame esmė, dirbtiniai kailiai yra tokie pat gražūs, o žiemos pas mus nėra tokios šaltos, kad su jais sušaltumėt. Bet ką aš čia šneku.. jum ne tas šaltis galvą kvaršina.. o tai, kaip pasipuokuoti prieš kitus, kad va aš nusipirkau kailinius už labai apvalią sumelę.. + aš savo nuomonės neperšu, o ją tik išsakau. Ir jei jūs viena čia manęs nelaukiat ir mano nuomonė jums neįdomi, tai siūlyčiau nekalbėti ir už visas kitas. Dėkui už dėmesį, daugiau šia tema neturiu ką pasakyti smile.gif

konkretus pavydas tryksta per krastus blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Turiu Kaune nebloga siuveja, kuri siuna is visokiausiu kailiu, su mama pas ja siuvomes ir likom patenkintos, kokybe nebloga, tik gan eiles ilgokos, ji taip pat pertvarko, apie kainas negaliu nieko pasakyti, pigiau gaunasi nei pirkti parduotuveje, bet gal bangiau nei Gariunuose...
Poto zinau dar viena moteriske, kuri prekiauja odomis ir ivairiais kailiais, na gal tik i ziemos pabaiga bus daug ispardavusi visko...
Jei kam reikia smulkesnes info rasykit i a/z padesiu kuo galesiu, tikiuosi manes kailiniu prieses nenulinciuos uz tokios informacijos skelbima, nes pati nemazai privargau kol radau siu zmoniu kontaktus....todel gal taip pat kazkas iesko ir nieko gero neranda...
Atsakyti
QUOTE(mami-papi @ 2006 02 10, 13:07)
konkretus pavydas tryksta per krastus  blink.gif  lotuliukas.gif

Turbūt juokaujat.. doh.gif Nupirktų draugas kailinius kad ir už 20000 prisiekiu - NENEŠIOČIAU schmoll.gif liepčiau grąžint ar dar ką nors. Gal ir durnai atrodo, bet man tai menkas malonumas tai nešioti, kai žinau kokiais būdais išgautas. Pf..
P.S. nepažįstat gi manęs, nežinot kuo užsiiminėju ir visa kt. tai ne Jums sakyt ko aš galiu pavydėt, o ko ne.. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute_: 10 vasario 2006 - 16:05
QUOTE(saulute_ @ 2006 02 10, 17:03)
Nupirktų draugas kailinius kad ir už 20000 prisiekiu - NENEŠIOČIAU schmoll.gif

Sakai, draugas nupirktų g.gif ....... Aišku, kai draugas, galima ir pavarinėti jį... Va, kai pati nusiperki, nešioji ir avikailį lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet tema juk apie kalinius, jų modelius ir t.t.
Atsakyti