Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Labas rytas,

Stilius ir apranga - KAILINIAI, užėjus į šias temas tikiuosi kailinių modelių, kainų, dalinimosi žiniomis nuolaidomis, na viską kas susiję su stilium ir šiuo atveju pokalbius apie kailinius, kaip apie rūbą, tai va atsidarius šią temą aš nusiteikusi, tai pamatyti, o ne diskusijas Jūsų aršias apie gyvūnėlius, siūlau atsidaryti naują temą ir diskutuoti..
Ir šiaip moderatoriai ar kaip jus ten vadinates:))) šiaip kitas temas greit uždaro arba be ceremonijų nusiunčia ten kur reikia... o čia kažkaip nepastebi ar ne stebi g.gif
Aš nieko prieš, bet kai perskaitai antrašte atitinkamai ir nusiteiki prieš ją atsiversdamas. Atsidarykite tema

gun_smilie.gif "Nežudykite vargšų gyvunėlių, moteriškės nepirkite kailinių jus Žudikės bigsmile.gif (ar kažka panašaus)
Va ir rašykite kiek širdis geidžia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirazas @ 2006 02 03, 11:01)
Labas rytas,

Stilius ir apranga - KAILINIAI, užėjus į šias temas tikiuosi kailinių modelių, kainų, dalinimosi žiniomis nuolaidomis, na viską kas susiję su stilium ir šiuo atveju pokalbius apie kailinius, kaip apie rūbą, tai va atsidarius šią temą aš nusiteikusi, tai pamatyti, o ne diskusijas Jūsų aršias apie gyvūnėlius, siūlau atsidaryti naują temą ir diskutuoti..
Ir šiaip moderatoriai ar kaip jus ten vadinates:))) šiaip kitas temas greit uždaro arba be ceremonijų nusiunčia ten kur reikia... o čia kažkaip nepastebi ar ne stebi g.gif
Aš nieko prieš, bet kai perskaitai antrašte atitinkamai ir nusiteiki prieš ją atsiversdamas. Atsidarykite tema

gun_smilie.gif "Nežudykite vargšų gyvunėlių, moteriškės nepirkite kailinių jus Žudikės bigsmile.gif  (ar kažka panašaus)
Va ir rašykite kiek širdis geidžia doh.gif


nesinervuok lotuliukas.gif
ir beje,musu diskusijos visai nearsios ax.gif
Atsakyti
zinau, kad cia irgi truputi ne prie ko, bet turiu superinius kailinukus ir juos parduodu. gal kuri noresit. apie juos pasiskaityt ir foto cia - http://www.supermama...0&hl=kailinukai
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2006 02 03, 15:04)
nesinervuok  lotuliukas.gif
ir beje,musu diskusijos visai nearsios  ax.gif


Aš nesinervuoju tongue.gif
Tik ieškau domiuosi kailiniais, atsiverčiu, o čia, kad diskutuoja i pievas trečia dieną iš eilės, tai nusprendžiau išreišti savo nuomuonę mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar drauge buvo atejusi su audines puskailiiniais naujais, sake GAriunuose pirko, uz 1300 doleriu. As irgi uzsimaniau.
Tik galvoju, kur gi pirkti, GAriunuose, Vilniaus kailiuose, Tigro kailiuose, o Poliaris dar toks yra, o Nijoles kailiai yra g.gif , o siaip man patiko Eksa kailiniai.

Vilniaus kailiai

Eksa

Atsakyti
QUOTE(Bzzz @ 2006 02 03, 17:40)
Vakar drauge buvo atejusi su audines puskailiiniais naujais, sake GAriunuose pirko, uz 1300 doleriu. As irgi uzsimaniau.
Tik galvoju, kur gi pirkti, GAriunuose, Vilniaus kailiuose, Tigro kailiuose, o Poliaris dar toks yra, o Nijoles kailiai yra  g.gif , o siaip man patiko Eksa kailiniai.

Vilniaus kailiai

Eksa


Aš tai nusižiūrėjau kailinukus Vilniaus kailiuose, tik gaila, kad tiems nuolaidos nėra unsure.gif
Nuolaidos tik tiems modeliams kurie jau atgyvenę...
Atsakyti
QUOTE(Dole @ 2006 02 03, 17:24)
Aš tai nusižiūrėjau kailinukus Vilniaus kailiuose, tik gaila, kad tiems nuolaidos nėra unsure.gif
Nuolaidos tik tiems modeliams kurie jau atgyvenę...


O kuri modeli nusiziurejai?
Atsakyti
Tai ar buvot kuri pas AUreliją, kuri Gariūnuose kailinius parduoda? SMalsu ar verta skambinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2006 02 01, 00:50)
Šlykštu skaityt kaip jūs čia kailinių norit. Ar bent įsivaizduojat kiek tu pačiu jaunų triušiukų elektra užmuša ar dar gyviems kailius lupa? Aišku, kam čia mąstyrt, svabu madas sekti. Biški moteros susimąstykit. Kam pirkt tikrus kailinius, jei šiais laikais tiek dirbtinio kailio. Juo labiau, kad atrodo taip pat kaip tikras.

Patarimas vienas - NESKAITYK! O kailinių noriu ir norėsiu. Ir tavo nuomonė ir nuostatos manęs nepakeis. Nešiok dirbtinius, sintetiką, valgyk soją, keisk viską ir viskuo - tai tavo reikalas. Nei žmogaus, nei žmonijos nepakeisi - gali nesiparinti.
Beje, norėčiau pirkti versto kailio kailinukus, vadinamąją dublionkę. Gal kas patartų, kur geriau ją įsigyti ir kokios kainos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Švonderis: 04 vasario 2006 - 19:50
QUOTE(Švonderis @ 2006 02 04, 23:18)
Patarimas vienas - NESKAITYK! O kailinių noriu ir norėsiu. Ir tavo nuomonė ir nuostatos manęs nepakeis. Nešiok dirbtinius, sintetiką, valgyk soją, keisk viską ir viskuo - tai tavo reikalas. Nei žmogaus, nei žmonijos nepakeisi - gali nesiparinti.
Beje, norėčiau pirkti versto kailio kailinukus, vadinamąją dublionkę. Gal kas patartų, kur geriau ją įsigyti ir kokios kainos.


ooooooooooo cia tai pasakyta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
net paklėlė nuotaiką tongue.gif
Kaip blyn gerai pasakyta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Grįžtant prie temos apie kailinius...
Turiu senus ilgus verstos odos kailinius, tik man jie maži - mama atidavė. Kažin, ar persiūna tokį dalyką? Šilti labai, norėčiau nešioti, tik nežinau kur Vilniuje ieškoti tokios siuvyklos.
Ir dar, čia apie Gariūnus merginos diskutavo, o aš su Gariūnais smarkiai išsidūriau: pirkau puskailinius paprastučius, ožkinio kailio, o jie plyšta vos ne nuo kiekvieno judesio! Nežinau, ar ten kailis per plonas, ar kas, nenusimanau kailiuose, bet visiškas šlamštas, o ne kailiniai. Ką darysi, susiūnu ir dėviu toliau - šalčio nepernešu, joks paltas negelbėja, bet greitai iš mano puskailinių liks tik siūlės:(
Nebepirksiu Gariūnuose.

O jei apie gyvulių žudymą - ir aš turiu brolį vegetarą, beje, kankinamą puokštės visokių ligų, nes organizmas nusilpęs. Ir ką? Jis man neaiškina, kad mėsa ir kailiniai - blogis, o aš jam neaiškinu, kad tai - gėris. Kiekvienas gyvena pagal savo supratimą smile.gif . Draugiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bzzz @ 2006 02 03, 18:46)
O kuri modeli nusiziurejai?


Nusižiūrėjau ilgus melsvus triušio (už 2500) su diržu. Labai man patiko, tik gaila, kad jiems nuolaidos nėra...
Atsakyti