Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 29, 20:57)

negrazu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 04, 16:29)

man taip pat megztas kailis negražu. smile.gif Nebent jau ten koks super modeliukas būtų, bet neteko matyti.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 04, 17:56)
man taip pat megztas kailis negražu. smile.gif  Nebent jau ten koks super modeliukas būtų, bet neteko matyti.




O as maciau gyvai megztus, tik ne sita modeli, tai man labai patiko ax.gif tikiuosi kaip atsius manuosius liksiu patenkinta 4u.gif o va ir del ziemu siltu patogu nesioti, nereiks spintose laikyt thumbup.gif o jei atsals labai siusim isegama pasiltinima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2009 12 04, 17:06)
O as maciau gyvai megztus, tik ne sita modeli, tai man labai patiko ax.gif tikiuosi kaip atsius manuosius liksiu patenkinta 4u.gif o va ir del ziemu siltu patogu nesioti, nereiks spintose laikyt thumbup.gif o jei atsals labai siusim isegama pasiltinima bigsmile.gif


Tai lauksim pasirodant cia ax.gif
Atsakyti
o as tai kailiniu nelabai pripazistu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2009 12 05, 00:14)
Tai lauksim pasirodant cia ax.gif




jei nenusivilsiu ka gausiu ir nenukabinsiu nosies, pasirodysiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
kailinius reikia nesioti o ne spintoje laikyti, kailiukas turi gauti atitinkama temperatura, kitaip kailiui nesveika.
Atsakyti
Ištikrųjų, pagal rekomendacijas sezono metu kailinius reikia kuo daugiau vėdinti, dėvėti, nes šaltis, žiemos vėjas tik pagerina jų savybes.

Tačiau kaip ir prieš tai rašiau man jie nesidėvi, kol dar nėra sniego ar šaltuko smile.gif o ir svarbiausia, kad vieta kur jie stovi būtų erdvi, nebūtų suspausti.

Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2009 12 05, 08:48)
jei nenusivilsiu ka gausiu ir nenukabinsiu nosies, pasirodysiu ax.gif  4u.gif


na, siaip ar taip labai idomu, ka ten gausite ax.gif

QUOTE(hederi @ 2009 12 05, 11:27)
kailinius reikia nesioti o ne spintoje laikyti, kailiukas turi gauti atitinkama temperatura, kitaip kailiui nesveika.



QUOTE(Blondie* @ 2009 12 05, 13:04)
Ištikrųjų, pagal rekomendacijas sezono metu kailinius reikia kuo daugiau vėdinti, dėvėti, nes šaltis, žiemos vėjas tik pagerina jų savybes.

Tačiau kaip ir prieš tai rašiau man jie nesidėvi, kol dar nėra sniego ar šaltuko  smile.gif o ir svarbiausia, kad vieta kur jie stovi būtų erdvi, nebūtų suspausti.


taip taip, as jau sau pasizadejau, kad kailinukus siemet nesiosiu kiek imanoma dazniau smile.gif

Atsakyti
user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Nei vienoj foto neatrodo dailiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaveja @ 2009 12 05, 23:05)



O kieno cia kailiai g.gif
Atsakyti