Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(vile999 @ 2009 11 29, 14:54)
ne jie visi yra vadinami megztais, kailiuku dalys yra spec perkaisiojamos tarp tokio tinklelio.Jie tokie nestori, musu salygoms as dar desiu pasiltinima su pamusalu, nes jie be jo. 4u.gif

na idomu butu pamatyt kap tas megztas kailis atrodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciupakabra: 29 lapkričio 2009 - 18:09
QUOTE(ciupakabra @ 2009 11 29, 18:08)
na idomu butu pamatyt kap tas megztas kailis atrodo  ax.gif

Štai pvz
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 11 17, 21:48)
Vika333, o man treti gražiausi, skonio reikalas ax.gif


Aciu labai visoms mamoms uz nuomones ir patarimus ax.gif Bet zinokit neuzsisakiau blush2.gif pamaciau skelbimuose realia nuotrauka ir dingo noras...ant zmogaus visai kitaip atrodo, absoliuciai nepatiko doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika333: 30 lapkričio 2009 - 13:35
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 29, 17:57)


O man megzti nepatiko...

Atsakyti
QUOTE(hederi @ 2009 11 19, 16:45)
kiek girdejau netgi parduotuves yra persiuta is devetu kailiniu, perdazyta ir kas? kad etikete bus tai reikia moketi 18000 lt uz istisines audines kailinius? Geriau tuos pinigus paaukoti vaiku namams, antkainiai nezmoniski.
Papildyta:

taigi jie nenauji, todel tokia kaina, bet stovis idealus.


Jei žmogus sau gali leist tiek mokėt už kailinius, kodėl jam nepirkt g.gif Yra žmonių kuriems labai svarbu etiketė doh.gif
Aš galėčiau sau leist už tiek nusipirkt kailinius, tikrai nusipirkčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 12 01, 07:23)
Jei žmogus sau gali leist tiek mokėt už kailinius, kodėl jam nepirkt  g.gif Yra žmonių kuriems labai svarbu etiketė  doh.gif
Aš galėčiau sau leist už tiek nusipirkt kailinius, tikrai nusipirkčiau  biggrin.gif


O as tikriausiai nepirkciau...

O jus panos daznai kailinius nesiojat? Pas man tai daugiausia spintoj prakabo, kazkaip kai kiekviena diena su auto, tai retai ju prireikia g.gif
Atsakyti
Pastarąsias žiemas ir mano daugiau spintoj... Vadinasi, puikiai galima versti ir be jų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 01, 10:00)
Pastarąsias žiemas ir mano daugiau spintoj... Vadinasi, puikiai galima versti ir be jų  bigsmile.gif


Aha, ale taip norisi, tokiu graziu buna... Man ypac patinka kirpto bebro - dabar svajoju apie tokius trumpus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo limpopooo: 01 gruodžio 2009 - 11:52
QUOTE(limpopooo @ 2009 12 01, 12:51)
Aha, ale taip norisi, tokiu graziu buna... Man ypac patinka kirpto bebro - dabar svajoju apie tokius trumpus ax.gif


Turiu bebro kailinukus trumpus iš Kailių Mito (raudoni), tik gaila retai tenka užsidėti, nešaltos mūsų žiemos, o ir kasdien su auto važinėju...
Atsakyti
QUOTE(Blondie* @ 2009 12 02, 14:20)
Turiu bebro kailinukus trumpus iš Kailių Mito (raudoni), tik gaila retai tenka užsidėti, nešaltos mūsų žiemos, o ir  kasdien su auto važinėju...


Tai va, pas mane tas pats - as ilgus turiu, tai dar reciau nesioju. O kur tas Kailiu Mitas?
Atsakyti
Na, ilgi tai nieko keisto, kad spintoje stovi, retai kada užsidėsi, bet manieji trumpi nešiojami diena iš dienos, pakaitomis. Trumpi daug praktiškiau, o kai man jaunai, tai ir gražiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2009 12 04, 15:02)
Tai va, pas mane tas pats - as ilgus turiu, tai dar reciau nesioju. O kur tas Kailiu Mitas?


Kailių Mitas yra Šiauliuos, o ant pačių kailinių yra jo prekinis ženklas carolinakmit. Jais prekiauja ir Kaune, kur ir pirkau pati.

Na kalendorinė žiema atėjo, bet man atrodo dar ne laikas traukti į dienos šviesą, lauksiu sniego hihihi.gif nepaisant, kad jie trumpi.
Atsakyti