Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

[quote=hederi,2009 11 19, 17:45]
kiek girdejau netgi parduotuves yra persiuta is devetu kailiniu, perdazyta ir kas? kad etikete bus tai reikia moketi 18000 lt uz istisines audines kailinius? Geriau tuos pinigus paaukoti vaiku namams, antkainiai nezmoniski.
Papildyta:

o kam moket po 18000, gi yra siuvyklos, kur galima apziuret kailius, pasirinkt is kokiu nori ir siutis.Va ir vakar buvau vienoj tik gaila niekas netiko, per mazi doh.gif is pasiutu liuks modeliu, jie pasiule siutis atnese net kailiuku pavyzdzius viska matai thumbup.gif
o ir dar pliusas, kad lietuvoj kaip supratau nelabai prekiauja, viskas lekia i uzsieni, 4u.gif tik tiek, kad ten audiniu ir kitu pribumbasu nera, avikailio, bet kokiu bigsmile.gif oziuku , negalejau patiket, kad abikailis gali but taip idomiai isdirbtas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2009 11 19, 17:49)
o kam moket po 18000, gi yra siuvyklos, kur galima apziuret kailius, pasirinkt is kokiu nori ir siutis.Va ir vakar buvau vienoj tik gaila niekas netiko, per mazi doh.gif  is pasiutu liuks modeliu, jie pasiule siutis atnese net kailiuku pavyzdzius viska matai thumbup.gif
o ir dar pliusas, kad lietuvoj kaip supratau nelabai prekiauja, viskas lekia i uzsieni, 4u.gif tik tiek, kad ten audiniu ir kitu pribumbasu nera, avikailio, bet kokiu bigsmile.gif oziuku , negalejau patiket, kad abikailis gali but taip idomiai isdirbtas bigsmile.gif

o kokioj cia taip siuvykloj buvot? smile.gif
Atsakyti
[quote=vile999,2009 11 19, 19:49]
[quote=hederi,2009 11 19, 17:45]
kiek girdejau netgi parduotuves yra persiuta is devetu kailiniu, perdazyta ir kas? kad etikete bus tai reikia moketi 18000 lt uz istisines audines kailinius? Geriau tuos pinigus paaukoti vaiku namams, antkainiai nezmoniski.
Papildyta:

o kam moket po 18000, gi yra siuvyklos, kur galima apziuret kailius, pasirinkt is kokiu nori ir siutis.Va ir vakar buvau vienoj tik gaila niekas netiko, per mazi doh.gif is pasiutu liuks modeliu, jie pasiule siutis atnese net kailiuku pavyzdzius viska matai thumbup.gif
o ir dar pliusas, kad lietuvoj kaip supratau nelabai prekiauja, viskas lekia i uzsieni, 4u.gif tik tiek, kad ten audiniu ir kitu pribumbasu nera, avikailio, bet kokiu bigsmile.gif oziuku , negalejau patiket, kad abikailis gali but taip idomiai isdirbtas bigsmile.gif
[/quote]

pati parduotuveje nupirkau pries 3 metus oziuko kailinius dazytus tipo leopardo spalvos mokejau 2500 lt, tokius pinigus uz oziuka? siandienai tikrai nemokeciau tiek, dabar galima oziuko kailinius uz 300 lt nusipirkti nenaujus. O audiniu kailiniai daugumai zinoma kiek nauji parduotuveje kainuoja. Sutinku kad mutonas, oziuko pigus kailiniai, bet taip ir atrodo kiek kainuoja.
Atsakyti
man tai įdomu gal kas Nijolės kailinius turit? kaip nešiojas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
o aš turiu audinės pilkus kailinukus, siuvausi UAB "Roris".Ten yra parduotuvė ir siuvykla. Labai gražiai ir pagal kiekvieno norus pasiuva kailinukus. Siuvausi prieš tris metus, mokėjau nemažai, bet nesigailiu.
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2009 11 20, 00:13)
o kokioj cia taip siuvykloj buvot? smile.gif




Cia uz kauno vos ribu, tinklalapis www.roso.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mukumuku @ 2009 11 20, 13:40)
Sveikos,
o aš turiu audinės pilkus kailinukus, siuvausi UAB "Roris".Ten yra parduotuvė ir siuvykla. Labai gražiai ir pagal kiekvieno norus pasiuva kailinukus. Siuvausi prieš tris metus, mokėjau nemažai, bet nesigailiu.


Kazi kiek tam roris kainuoja? Skambinau i eksa, tai 1800, pavasari turetu buti kokia 1500. Bet cia ieina ir pamusalas ir visi kiti priedai. Kazkaip nesinori bele kur siutis, nes vis tik kailiai brangus...
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2009 11 26, 17:11)
Kazi kiek tam roris kainuoja? Skambinau i eksa, tai 1800, pavasari turetu buti kokia 1500. Bet cia ieina ir pamusalas ir visi kiti priedai. Kazkaip nesinori bele kur siutis, nes vis tik kailiai brangus...



Mano pilkos audinės kailinukai su dideliu kapišonu ir maždaug iki vos žemiau kelių, kainavo ax.gif nei daug, nei mažai - 10000Lt. Pilkos audinės kailis yra labai brangus, tamsiai rudi audinės kailinukai būtų perpus pigesni.
Atsakyti
QUOTE(mukumuku @ 2009 11 26, 15:41)
Mano pilkos audinės kailinukai su dideliu kapišonu ir maždaug iki vos žemiau kelių, kainavo  ax.gif  nei daug, nei mažai - 10000Lt. Pilkos audinės kailis yra labai brangus, tamsiai rudi audinės kailinukai būtų perpus pigesni.


Bet tai cia jau kailinukai, o ne vien siuvimas?
Atsakyti
Gal ka domina megztos audines pilki puskailinukai?nusipirkau is uk juodus, dar negavau aisku negaliu pasidemonstruoti blush2.gif bet zinau dar yra pilki ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2009 11 26, 21:02)
Bet tai cia jau kailinukai, o ne vien siuvimas?




Taip, čia ta kainytė jau pačių kailinukų su pasiuvimu. Juos siuvo pagal mano išmatavimus , tokius kokių aš norėjau ax.gif . Labai jie thumbup.gif , man patinka.Laukiu tikrosios žiemos, kad galėčiau jais pasipuošt.
Papildyta:
QUOTE(vile999 @ 2009 11 26, 22:26)
Gal ka domina megztos  audines pilki puskailinukai?nusipirkau is uk juodus, dar negavau aisku negaliu pasidemonstruoti blush2.gif bet zinau dar yra pilki ax.gif  4u.gif




Kaip suprast MEGZTOS AUDINĖS KAILINUKAI?? Kaip jie megzti? Jei jau yra kailis, tai kaip jis gali būt megztas? Galbūt kažkokia detalė yra megzta rolleyes.gif ?
Kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mukumuku @ 2009 11 29, 13:59)
Taip, čia ta kainytė jau  pačių kailinukų su pasiuvimu. Juos siuvo pagal mano išmatavimus , tokius kokių aš norėjau ax.gif . Labai jie  thumbup.gif , man patinka.Laukiu tikrosios žiemos, kad galėčiau jais pasipuošt.
Papildyta:
Kaip suprast MEGZTOS AUDINĖS KAILINUKAI?? Kaip jie megzti? Jei jau yra kailis, tai kaip jis gali būt megztas? Galbūt kažkokia detalė yra megzta rolleyes.gif  ?
Kokia kaina? ax.gif



ne jie visi yra vadinami megztais, kailiuku dalys yra spec perkaisiojamos tarp tokio tinklelio.Jie tokie nestori, musu salygoms as dar desiu pasiltinima su pamusalu, nes jie be jo. 4u.gif
Atsakyti