Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(Vika333 @ 2009 11 05, 20:18)
Is kur originalas bus uz tokia kaina, nea nesitikiu hihihi.gif Del dydzio tai taip, galima prasaut  g.gif  Bet nezinau, taip jie man patinka, kad surizikuosiu turbut  blush2.gif

atsargiai, realybei gali kitaip atrodyti, nors pinigai nedideli. O koks kailiukas tu kailiniu pasidomejote?
Atsakyti
QUOTE(hederi @ 2009 11 05, 19:24)
atsargiai, realybei gali kitaip atrodyti, nors pinigai nedideli. O koks kailiukas tu kailiniu pasidomejote?


g.gif negasdinkit, pati bijau doh.gif raso triusis + lape
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 05, 18:24)
Skelbimuose radau, negaliu tik dar issirinkt, nes visi 3 modeliai ziauriai patinka  doh.gif

O kaip jums? Kurie graziau atrodo?  blush2.gif

user posted image

user posted image
user posted image


o man paskutiniai dailus.
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 05, 20:32)
g.gif  negasdinkit, pati bijau  doh.gif  raso triusis + lape

gali buti tada kad tokia kaina ju reali, nes kailiukas tai pigus ir ziurint kieno gamintojas. pora metu atnesiosite, kaip tokia kaina tai gal ir galima sau leisti. Pasidomekite jeigu netiks ar yra galimybe grazinti atgal.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 05, 19:13)

super kokia liemene grazi doh.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(hederi @ 2009 11 05, 19:45)
gali buti tada kad tokia kaina ju reali, nes kailiukas tai pigus ir ziurint kieno gamintojas. pora metu atnesiosite, kaip tokia kaina tai gal ir galima sau leisti. Pasidomekite jeigu netiks ar yra galimybe  grazinti atgal.


aciu labai uz patarimus 4u.gif butinai pasidomesiu del grazinimo, bet abejoju ar priims atgal, nes cia ne is parduotuves, kaip suprantu ten per ebay uzsisako ir atveza, tai tokie tarpininkai dazniausiai atgal nepriima
Papildyta:
QUOTE(prokurotaite @ 2009 11 05, 19:34)
o man paskutiniai dailus.


ech, nu net nezinau... smelio spalvos labai grazus, bet juodi turbut praktiskesni g.gif siaube, ir tu ir anu noriu, nors verk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 05, 18:32)
g.gif  negasdinkit, pati bijau  doh.gif  raso triusis + lape

pati tokius turiu - triusiukas + lape - jau 3 ziema bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 05, 18:24)
Skelbimuose radau, negaliu tik dar issirinkt, nes visi 3 modeliai ziauriai patinka  doh.gif

O kaip jums? Kurie graziau atrodo?  blush2.gif

user posted image

user posted image
user posted image



pirmi graziausi, imk juos! cool.gif
Atsakyti
reikia ziureti kuri spalva tinka labiau.
Atsakyti
Rašė, kad siunčiasi juos, tai iš kur žinot kurie labiau tinka.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 05, 18:33)
Man tai nelabai jie. Bet jei tektų rinktis, rinkčiausi pirmus.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 05, 19:24)
Skelbimuose radau, negaliu tik dar issirinkt, nes visi 3 modeliai ziauriai patinka  doh.gif

O kaip jums? Kurie graziau atrodo?  blush2.gif

user posted image

user posted image
user posted image


gražūs ir man, pirmus imčiau pati mirksiukas.gif tik trumpučiai labai, atsargiai nes kailinių dydžiai dažnai nuotraukoj kitaip atrodo, man aiškiai per trumpi būtų..
Atsakyti
QUOTE(crembriule @ 2009 11 15, 00:04)
gražūs ir man, pirmus imčiau pati mirksiukas.gif  tik trumpučiai labai, atsargiai nes kailinių dydžiai dažnai nuotraukoj kitaip atrodo, man aiškiai per trumpi būtų..

Labai geras pastebėjimas. Maniškių, jau skaitau tikrai trumpų, rankovės yra trumpesnės už pačius kailinukus. Trumpesnių dėvėt nenorėčiau. O čia rankovės gerokai ilgesnės nei patys kailinukai, tai jie tikrai labai labai trumpi, nemanau, kad gražiai atrodytų.
Atsakyti