Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Ir tai tkrai ne reiklama paskutiniai postai ( isskyrus sunsetheat ) juokina mane tokie dalykai, po tokiu postu gyvenime neeiciau i tokia parduotuve doh.gif naivuoliu iesko...
Atsakyti
QUOTE(geriaunebuna @ 2009 11 04, 14:15)
na tiklsaus adreso tikrai neprisiminsiu, tik zinau, salia lukiskiu aikstes, bet einant link katedros, o ne seimo link, ten SEB bankas salia visai...ir atrodo priesais Konstitucini teisma  smile.gif  nusipirkau audines kailinukus, juos galima is abieju pusiu nesioti  thumbup.gif  kainavo kiek virs 5 tukst, bet padare nebloga nuolaidele  mirksiukas.gif  pasiklausinejau apie kainas, tai nuo 3 tukst jau galima nusipirkti visai gerus.. daugiausiai ten audines ir karakulio, bebro dar maciau, triusiuko labai patiko, nes labai minksti ir jaukus  biggrin.gif  is pirmo zvilgsnio atrodo ganetinai prabangi parduotuve, bet kainos tikrai preinamos!

ai dar tiesa, atidarymo proga gavau dovanele - tokia kailine uodegele, galima kaip raktu pakabuka nesioti, visai miela  : ax.gif


audines kailiniai is gabaliuku ar istisines?
Atsakyti
[quote=geriaunebuna,2009 11 04, 13:15] nusipirkau audines kailinukus, juos galima is abieju pusiu nesioti  thumbup.gif  kainavo kiek virs 5 tukst, bet padare nebloga nuolaidele  mirksiukas.gif  pasiklausinejau apie kainas, tai nuo 3 tukst jau galima nusipirkti visai gerus.. daugiausiai ten audines ir karakulio, bebro dar maciau, triusiuko labai patiko, nes labai minksti ir jaukus  biggrin.gif  is pirmo zvilgsnio atrodo ganetinai prabangi parduotuve, bet kainos tikrai preinamos!


Na pasigirt pasigyrėt, tai dabar ir pasirodykit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondie20: 04 lapkričio 2009 - 14:47
QUOTE(Cherry_ @ 2009 11 04, 14:08)
Ir tai tkrai ne reiklama paskutiniai postai ( isskyrus sunsetheat ) juokina mane tokie dalykai, po tokiu postu gyvenime neeiciau i tokia parduotuve  doh.gif naivuoliu iesko...




reklamuoju, nes man patiko smile.gif o eiti ten ir pirkti niekas nieko nevercia.
Papildyta:
QUOTE(hederi @ 2009 11 04, 14:45)
audines kailiniai is gabaliuku ar istisines?



istisines, nes jie siltesni smile.gif
Papildyta:
[quote=Blondie*,2009 11 04, 15:46]
[quote=geriaunebuna,2009 11 04, 13:15] nusipirkau audines kailinukus, juos galima is abieju pusiu nesioti  thumbup.gif  kainavo kiek virs 5 tukst, bet padare nebloga nuolaidele  mirksiukas.gif  pasiklausinejau apie kainas, tai nuo 3 tukst jau galima nusipirkti visai gerus.. daugiausiai ten audines ir karakulio, bebro dar maciau, triusiuko labai patiko, nes labai minksti ir jaukus  biggrin.gif  is pirmo zvilgsnio atrodo ganetinai prabangi parduotuve, bet kainos tikrai preinamos!
Na pasigirt pasigyrėt, tai dabar ir pasirodykit.
[/quote]


okey, pasistengsiu greitu metu ikelti.
Atsakyti
Skelbimuose radau, negaliu tik dar issirinkt, nes visi 3 modeliai ziauriai patinka doh.gif

O kaip jums? Kurie graziau atrodo? blush2.gif

user posted image

user posted image


user posted image
Atsakyti
tai kad čia toks pats modelis visų, tik kad spalvos skiriasi. Man tai nelabai jie. Bet jei tektų rinktis, rinkčiausi pirmus.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 05, 18:33)
tai kad čia toks pats modelis visų, tik kad spalvos skiriasi. Man tai nelabai jie. Bet jei tektų rinktis, rinkčiausi pirmus.



nu jo, ta prasme, kurios spalvos graziausi blush2.gif Turbut ties beziniu apsistosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 05, 17:44)
nu jo, ta prasme, kurios spalvos graziausi  blush2.gif  Turbut ties beziniu apsistosiu  ax.gif

kas yra beziniu? blush2.gif Kokia kaina jų? O čia kailininkė kokia pardavinėja, ar šiaip žmogus iš kažkur parsivežęs? g.gif
Atsakyti
jeigu domina kokybiski audines, karakulio, sidabrines lapes kailiniai uz prieinama kaina galite parasyti i az ar jeigu nepries idesiu nuoroda i foruma kur galima pamatyti musu parduodamus kailinius.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 05, 18:48)
kas yra beziniu? blush2.gif  Kokia kaina jų? O čia kailininkė kokia pardavinėja, ar šiaip žmogus iš kažkur parsivežęs? g.gif


beziniai tai smelio spalvos ax.gif
Raso, kad tai Just Cavalli, kainuoja 650 lt, per ebay turbut parsisiuncia, nes uzsisakai ir reikia laukti apie 3 sav.

Man tai jie ziauriai grazus, negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika333 @ 2009 11 05, 18:03)
beziniai tai smelio spalvos  ax.gif
Raso, kad tai Just Cavalli, kainuoja 650 lt, per ebay turbut parsisiuncia, nes uzsisakai ir reikia laukti apie 3 sav.

Man tai jie ziauriai grazus, negaliu  doh.gif

Tikiuosi nesitikit originalo. smile.gif nebrangūs šiaip. Tik didelis minusas, kad nėra galimybės pasimatuoti. Man tai ta liemenė nereali. wub.gif įsimylėjau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 05 lapkričio 2009 - 18:26
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 11 05, 19:13)
Tikiuosi nesitikit originalo. smile.gif nebrangūs šiaip. Tik didelis minusas, kad nėra galimybės pasimatuoti.


Is kur originalas bus uz tokia kaina, nea nesitikiu hihihi.gif Del dydzio tai taip, galima prasaut g.gif Bet nezinau, taip jie man patinka, kad surizikuosiu turbut blush2.gif
Atsakyti