Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Jus tiesiog esat besirdziai verysad.gif
Atsakyti
siais laikais,kai prigaminta sitiek naturaliai atrodanciu pakaitalu,ir dar visokiu medziagu,kurios yra siltesnes uz kaili-nu tiesiog GEDA nesioti tikrus kailinius.


aciu dievui del krizes gal atsoks fantazina uz tukstantines sumas skersti gyvulius. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(buda @ 2009 03 05, 21:18)

aciu dievui del krizes gal atsoks fantazina uz tukstantines sumas skersti gyvulius. cool.gif



Sutikciau gyvent amzinoj krizej laugh.gif
Atsakyti
cia tema gyvunu myletojoms, ar kailiniu myletojoms, ko cia kisates kur jum ne veta, eikit gal prie parduotuviu skleist savo nepasitenkinimo ir uzuojautu? bash.gif Ateini pasiskaityt apie tai kas domina, o cia isvien apie ta pati "kaip taip galima, vaje, besirdes" frusty.gif
Atsakyti
oi, matau verda diskusijos

o aš svajoju apie šituos
user posted image
Atsakyti
O man panos beda, nusipirkau ebejuj audiniu kailinius, na grazus, super duper, bet panesiojau dar tik pora savaiciu, o man pradejo irti per siules doh.gif
Tai vienur, tai kitur tokie kaip mazi itrukimai atsiranda.... nezinau, ar cia per siules susiuta prastai ar cia kas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2009 03 10, 17:20)
oi, matau verda diskusijos

o aš svajoju apie šituos
user posted image


Storina labai. Dar cia sonu pasisukusi,o is priekio tai turbut isvis baisiai.

Tinka nebent:

Esat plonesne uz modeli
Norit atrodyt storesne nei esate
Tokia stora,kad jau ir kailiniai nebesustorins
Visada norejote buti panasi i gyvuna (tiksliau, nevykusia jo kopija)

Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2009 03 10, 17:33)
O man panos beda, nusipirkau ebejuj audiniu kailinius, na grazus, super duper, bet panesiojau dar tik pora savaiciu, o man pradejo irti per siules  doh.gif
Tai vienur, tai kitur tokie kaip mazi itrukimai atsiranda.... nezinau, ar cia per siules susiuta prastai ar cia kas?  g.gif


Tai gal nunesk i kokia taisykla/siuvykla g.gif ten bent profesionalia pagalba suteiks.
Atsakyti
Savo gyvenime dar nemaciau kailiniu, kuriu noreciau g.gif Manes jie neveza visai. Kazkaip as neisivaizduoju, kad galeciau su jais kasdien vaikscioti schmoll.gif Kepure kailine turiu, tai labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VR999 @ 2009 03 11, 00:25)
Savo gyvenime dar nemaciau kailiniu, kuriu noreciau  g.gif  Manes jie neveza visai. Kazkaip as neisivaizduoju, kad galeciau su jais kasdien vaikscioti schmoll.gif  Kepure kailine turiu, tai labai patinka  smile.gif



Nu tai kam gi tada rasyt sitoj temoj? g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~FSCG~: 11 kovo 2009 - 01:07
QUOTE(~FSCG~ @ 2009 03 11, 02:07)
Nu tai kam gi tada rasyt sitoj temoj?  g.gif


O kodel as negaliu rasyti siotj temoj? g.gif Kazkas gali pasisakyti pries kailiniu, uz kailinius, o man jau ne zodzio blink.gif
Manyciau tau gara nuleisti reiktu, kad prie zmoniu nesikabinetum tongue.gif
Atsakyti
Juokavau as biggrin.gif Nes visada jei kazkas pries paraso, kas nors turi atsakyt 'tai ko cia skaitai ir rasai?' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2009 03 11, 11:47)
Juokavau as  biggrin.gif  Nes visada jei kazkas pries paraso, kas nors turi atsakyt 'tai ko cia skaitai ir rasai?'  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As tik nemokeciau kasdien nesioti kailiniu nei dirbtiniu, nei naturaliu, nes man kartais palta rankine nutrina, o kailinius irgi nutrint turetu g.gif
Atsakyti