Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Aš iš pasisakymų suprantu, kad sukelia, bet vistiek yra px. Geriau praleisti pro akis tas visas vaizdines medžiagas ir paveiksliukus, ir galvoti, kad kailiniai ant medžių auga. Juk koks malonumas pasipuikuoti prieš tokius pačius besmegenius kaip patys, naujais, brangiais, o svarbiausia natūraliais kailiniais. Tai yra mano nuomonė, nemanau, kad protingas žmogus pirks kailinius. Jūsų nuomone gali būti, žinoma, kitokia... kad tik bukas neperka kailinių, gi pas mus taaaip šaaaaallllltttttaaaa...
Aš kažkaip dar tikiu, kad tai gali atsisukti prieš pačius kailiniuočius, niekada negali žinoti, gal kada turėsi laimę gimti laisvu gyvūniuku ir būsi šitaip žiauriai pribaigtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 05 vasario 2009 - 21:43
QUOTE(viltuse @ 2009 02 05, 22:19)
Zinau, kaip tom audinem nuneria kaili... gaila is tikruju...kai jas pamaciau gyvas narveliuose, tokios fainios... kai jas sveria, pries ju nuzudyma, jos krenta nuomaru, jei taip galima pasakyti...joms putos is burnos krenta ir jos purtosi...jos laaaabai jautrios yra... joms gyvoms niekas neneria to kailio, jos yra dedamos i duju kamera ir numarinamos, o tada dedamos ir dideli saldytuva, ir vezama isdoroti... bent jau Norvegijoj taip...nebenoriu kailiniu  verysad.gif

Zinote nuo pat pirmykstes santvarkos zmogus ir gyvunas buvo susije tampriais saitais.Pastarasis zmogui buvo ir maistas ,ir vaistas,ir rubas-apsisaugoti nuo gamtos procesu.Tuo paciu islaikoma pusiausvyra gamtoje,nes analogisku atveju butu chaosas... g.gif Gamta duoda ir gamta atima!kartais zmogus pasirenka netinkamus ir per ziaurius naturalios sanitarijos budus verysad.gif Manau,kad padetume visai zmonijai pradeje tobuleti nuo saves:siuksliu rusiavimo, visuomeninio transporto ar dviracio pasirinkimo, elektros ir silumos taupymo! Zeme privalome islaikyti kuo svaresne ir saugesne be chemijos ir sintetikos! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(night_ @ 2009 02 05, 23:36)
Aš iš pasisakymų suprantu, kad sukelia, bet vistiek yra px. Geriau praleisti pro akis tas visas vaizdines medžiagas ir paveiksliukus, ir galvoti, kad kailiniai ant medžių auga. Juk koks malonumas pasipuikuoti prieš tokius pačius besmegenius kaip patys, naujais, brangiais, o svarbiausia natūraliais kailiniais. Tai yra mano nuomonė, nemanau, kad protingas žmogus pirks kailinius. Jūsų nuomone gali būti, žinoma, kitokia... kad tik bukas neperka kailinių, gi pas mus taaaip šaaaaallllltttttaaaa...



As tai pastebejau,kad kailinius dazniausiai perka ir jais puikuojasi greitai praturteje prasisiekeliai arba motereles,gaunancios,na,toki daugiau maziau vidutini atlyginima, taupancios arba is vyro ismelziancios pinigu,tada nusperka ir wow... wub.gif gi visos drauges ir kaimynkos pavydes ir galvos,kad,va Birute turi pinigu wub.gif As nors kailiniu priesininke,bet buna tikrai graziai pasiutu kailiniu,jeigu butu dirbtiniai,tai pati nusipirkciau,bet dazniausiai matau moteriskes toookiais baisiais apsirengusias, dar paspalvotais visokiom vaivorykstes spalvom ir klampoja kaip storos meskos su zmogaus veidu. wub.gif
Atsakyti
Va va man tas veidas irgi netinka prie kailinių, apart to, kad uodegos neužsideda, dar ir snukučio norisi.... nu jei jau gyvūnu norisi būti, tai iki galo kaip sakant mirksiukas.gif kailinių tikrai yra gražių, tik aš taip nevalingai vis įsivaizduoju, kaip jie gražiai atrodytų ant gyvūno... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 05 vasario 2009 - 21:49
QUOTE(magreen @ 2009 02 05, 23:42)
Zinote nuo pat pirmykstes santvarkos zmogus ir gyvunas buvo susije tampriais saitais.Pastarasis zmogui buvo ir maistas ,ir vaistas,ir rubas-apsisaugoti nuo gamtos procesu.Tuo paciu islaikoma pusiausvyra gamtoje,nes analogisku atveju butu chaosas... g.gif Gamta duoda ir gamta atima!kartais zmogus pasirenka netinkamus  ir per ziaurius naturalios sanitarijos budus verysad.gif Manau,kad padetume visai zmonijai pradeje tobuleti nuo saves:siuksliu rusiavimo, visuomeninio transporto ar dviracio pasirinkimo, elektros ir silumos taupymo! Zeme privalome islaikyti kuo svaresne ir saugesne be chemijos ir sintetikos! mirksiukas.gif



As tau visiskai,absoliuciai pritariu. Darau tuos paskutinius tavo isvardintus dalykur ir dar daugiau. Mesai pritariu tik tuo atveju, jei gyvulys butu isaugintas kaime ir deramom salygom paskerstas,suvalgytas,kas nesuvalgyta-sunims,oda gal kazkaip irgi panaudota,bet dabartine pramone yra visai kita ir nera ko ziuret i pirmykste santvarka. Kiek dabar prigaminta mesos,kiek neispirkta ir ismesta, kiek prisiuta kailiniu,kuriu niekada niekas nenupirks? Pirmykstis zmogus nudobdavo gyvuna,kada gindavos,noredavo valgyt,tada jo kaili panaudodavo ir as neturiu nieko pries tai. Dabar viskas tapo kazkokiu issigimimu.
Papildyta:
QUOTE(night_ @ 2009 02 05, 23:47)
Va va man tas veidas irgi netinka prie kailinių, apart to, kad uodegos neužsideda, dar ir snukučio  norisi.... nu jei jau gyvūnu norisi būti, tai iki galo kaip sakant mirksiukas.gif kailinių tikrai yra gražių, tik aš taip nevalingai vis įsivaizduoju kaip jie atrodytų ant gyvūno... verysad.gif


As kadangi tokia rupinuosi kas ka valgo, ar visos tinkamai apsirengusios,tai tokiu atveju dar ir daktara galeciau parupint ir palatele vasaros 5 laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~FSCG~: 05 vasario 2009 - 21:52
Nu va, gal kas užsimanys laugh.gif
Atsakyti
blink.gif Ar jums dar neatsibodo ir ar neatrodo, kad offtopinat?
Ir kas svarbiausia, tai mesa gi valgot ir gyvuneliu negaila????
O Jus, night_, matosi,kad protingas zmogus, tik ir mokat kitus besmegeniais pavadint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(balbetka @ 2009 02 05, 23:44)
blink.gif Ar jums dar neatsibodo ir ar neatrodo, kad offtopinat?
Ir kas svarbiausia, tai mesa gi valgot ir gyvuneliu negaila????
O Jus, night_, matosi,kad protingas zmogus, tik ir mokat kitus besmegeniais pavadint doh.gif

1.Mes į temą, ir dar kaip 4u.gif
2.Kas valgo, kas ne. Beje, mes Jums nesiūlome jos atsisakyti, atsisakykite bent kailinių ir tai jau 20 šermuonėlių lakstys laimingi ir patenkinti, o ne su kuolu per galvą gavę.
3.Nieko negaliu sau padaryti, man nesiverčia liežuvis vadinti protingais žmonių, kurių dėka vyksta tokie dalykai. Karves tai bent elektra kokia nutrenkia, greitai kaip sakant, o čia su kuoliuku per galvą, kol atitranko. Karvės mėsa kažkam suteiks reikalingų maisto medžiagų, kažkur panaudos kiekvieną jos dalelę, o Jūsų gyvūnelių kūnai mėtosi niekur daugiau nebepanaudojami, o kailis Jums tik dėl to, kad gražiai atrodo verysad.gif Aš daug kur matau skirtumus, nenoriu daug plėstis, 25 sykius toj temoj tai jau buvo aptarta...
Ir aš Jums leidžiu mane pavadinti paskutine idiote už tai, kad neprisidedu prie laukinių gyvūnų žudymo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 05 vasario 2009 - 23:09
QUOTE(balbetka @ 2009 02 06, 00:44)
blink.gif Ar jums dar neatsibodo ir ar neatrodo, kad offtopinat?
Ir kas svarbiausia, tai mesa gi valgot ir gyvuneliu negaila????
O Jus, night_, matosi,kad protingas zmogus, tik ir mokat kitus besmegeniais pavadint doh.gif


Tai cia naturalu,kad yra dvi puses-kam patinka kailiniai ir kam-ne. Ir sios dvi puses diskutuoja drinks_cheers.gif kaip ir pvz. temoj apie tuos guminius batus.
Atsakyti
Klausyk, protingosios gyvūnėlių globotojos, nieko prieš neturiu prieš jūsų įsitikinimus, mąstymą, gyvenimo būdą, bet ne offtopincit čia iki absurdų...

Beje, pasidomėjote, iš kokios odos pasiūti jūsų, jūsų vyrų ir vaikų batai, rankinės ir piniginės ir visa kita. Tik nepradėkite pasakoti bobučių pasakų, kaip jūsų gyvenime neatsirastų nė gabalėlio kailio ar odos Gal užtenka, sakau 4u.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Ou jes, suzinojau naujiena,kad Donna Karan nebenaudos kailiu savo kolekcijose. rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikos! Kiekvieno skonio reikalas- kaip gyventi,ka renktis, ka valgyti 4u.gif NEREIKIA IZULIAI GRUSTI SAVO NUOMONES,NERA JUK MOKSLISKAI IRODYTA, KAD JI TEISINGA IR NENUGINCIJAMA! mirksiukas.gif


O jei Jus domina kokybiski ir madingi kailiniai -http://www.carolinakmit.com/
As tiesiogiai su jais bendradarbiauju, todel visus matomus gaminius galiu pasiulyti tikrai zymiai pigiau 4u.gif su 20%nuolaida ! Beje siuo metu darau ispardavima ,prasome kreiptis per az thumbup.gif
[/quote]
Atsakyti