Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Ožiarage, dar labai neblogai atrodo šunų kailis, gal auginate šuniuką? nudirkite ir jį, geriau gyvą, toks kailis gražesnis, jis turbūt kankinsis nesveikai, bet jums jokio skirtumo, jų kančios vistiek jūsų NEDOMINA. Aš čia patariu ir į temą, kaip norėjot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ožiaragė @ 2009 02 05, 17:28)
Bet tema apie kailinius ir jų madas  tongue.gif



Na, kiek mano vegetariskos, kailiniais neapdangstytos akys imato,tai tema vadinasi 'kailiniai, parduotuvės, siuvyklos, mados, priežiūra' laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(night_ @ 2009 02 05, 20:58)
Ožiarage, dar labai neblogai atrodo šunų kailis, gal auginate šuniuką? nudirkite ir jį, geriau gyvą, toks kailis gražesnis, jis turbūt kankinsis nesveikai, bet jums jokio skirtumo, jų kančios vistiek jūsų NEDOMINA. Aš čia patariu ir į temą, kaip norėjot bigsmile.gif



Del sunu ir kaciu kailiu, tai rimtai gi siuna is ju Kinijoj ir kitur,tada atveza cia parduot. Pavadina kazkokiu kitu gyvunu ir perkancios net nezino ka is tikro nesioja. Kaip vokietes nezinojo,kad rankinukus is zydu odos nesioja.
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2009 02 05, 20:06)

Nu nu, svarbu keli nuliai akyse atsispindi ir visa kita tampa nebesvarbu laugh.gif tik man įdomu, kaip tokios mamos diegia meilę gyvūnams... ar čia irgi nelabai domina? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(night_ @ 2009 02 05, 18:58)
Ožiarage, dar labai neblogai atrodo šunų kailis, gal auginate šuniuką? nudirkite ir jį, geriau gyvą, toks kailis gražesnis, jis turbūt kankinsis nesveikai, bet jums jokio skirtumo, jų kančios vistiek jūsų NEDOMINA. Aš čia patariu ir į temą, kaip norėjot bigsmile.gif

Nesu, kaip tamsta, kailiadyrė anei kailiadirbė tongue.gif
Dėviu avikailius, ypač patinka vadinamosios dublionkės, patinka audinės kailis... Šunį bei jo kailio dirimą palieku pačiai. Sėkmės 4u.gif
QUOTE(~FSCG~ @ 2009 02 05, 19:06)
Na, kiek mano vegetariskos, kailiniais neapdangstytos akys imato,tai tema vadinasi 'kailiniai, parduotuvės, siuvyklos, mados, priežiūra'  laugh.gif

Dar kiek aukščiau pažiūrėk - Stilius ir mada. Vegetarės apie savo racioną diskutuoja kitur.
Žinai, man daugiau nei juokinga, kai bando tokiais būdais pakeisti žmogaus mąstymą... lotuliukas.gif
Jei tokios oratorės, gal paskukite ir į kitas temas - musulmonėms aiškinkite apie, tarkim, katalikybę ir tt.

Ir iš viso - neatsibosta kišti savo propagandą?
Atsiminiau neblogą funkciją - ignoruoti dalyvį. Jums patarčiau ignoruoti visą temą 4u.gif
Atsakyti
Aha, kaip tik mano paraše ir yra šunų bei kačių kailiadirbystės ir kailianėrystės paslaptys ax.gif tiesiog verčiuosi tuom laugh.gif
Nu graži ta audinė, graži... ir kailiukas gražus... ANT JOS...
user posted image

Gal žinai kaip tokiam tą kailiuką nudiria? gyvam jaučiu ane? nes kitaip kailis jaučiu nebebūtų toks gražus? kaži su kuolu per galvą daužo kol kraujukas iš nosies ir burnos pasileidžia ar elektra? nežinai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 05 vasario 2009 - 20:07
QUOTE(night_ @ 2009 02 05, 19:59)
Gal žinai kaip tokiam tą kailiuką nudiria? gyvam jaučiu ane? nes kitaip kailis jaučiu nebebūtų toks gražus? kaži su kuolu per galvą daužo kol kraujukas iš nosies ir burnos pasileidžia ar elektra? nežinai? ax.gif

Galėtum pati pasidomėti, jei jau taip įdomu mirksiukas.gif

Juk Tau įdomu - manęs nedomina, jau rašiau schmoll.gif
Kailinukai mane domina, gražūs, šilti, natūralūs tongue.gif
Ai, bet pasakokit hihihi.gif Ką aš čia mirksiukas.gif
Išsikalbėkit, protą ir lygį parodykit umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ožiaragė: 05 vasario 2009 - 20:14
Nu kad nieko aš čia nerodau, diskutuoju apie kailinius, nelabai nusimanau, matot kailinių neturiu tai nežinau kaip skiriasi kailis, kai gyvam nulupa ir ne. Sakau, gal jūs, kailiniuotė, žinosit... o pasirodo perkat, o domėtis ką perkat, kailio gamyba nenorit... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 05 vasario 2009 - 20:19
QUOTE(Ožiaragė @ 2009 02 05, 22:12)
Galėtum pati pasidomėti, jei jau taip įdomu mirksiukas.gif

Juk Tau įdomu - manęs nedomina, jau rašiau  schmoll.gif
Kailinukai mane domina, gražūs, šilti, natūralūs  tongue.gif
Ai, bet pasakokit  hihihi.gif  Ką aš čia  mirksiukas.gif
Išsikalbėkit, protą ir lygį parodykit  umn.gif



O ko tu taip susireiksmini? Tai kas,kad tau neidomu,gal kitam idomu. Teisingai, forumas vadinasi stilius ir mada ,nors kailiniai su tuo nieko bendra neturi,juk vistiek apie ju siuvyklas galime padiskutuoti.
Atsakyti
QUOTE(~FSCG~ @ 2009 02 05, 20:32)
O ko tu taip susireiksmini? Tai kas,kad tau neidomu,gal kitam idomu. Teisingai, forumas vadinasi stilius ir mada ,nors kailiniai su tuo nieko bendra neturi,juk vistiek apie ju siuvyklas galime padiskutuoti.

Tai ir diskutuokim apie siuvyklas, ne apie vegetarizmą ar kitokias jūsų problemas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nuo kada vegetarizmas yra problema? blink.gif nu aš dar ne visiška vegetarė, bet ir nieko prieš tokius žmones. Ir apie tai čia ne tiek daug ir kalbama, kalbama apie kailinius ir jų išgavimo būdą. Manau tikras kailinių žinovas tuom domisi ir net labai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 05 vasario 2009 - 20:48
Zinau, kaip tom audinem nuneria kaili... gaila is tikruju...kai jas pamaciau gyvas narveliuose, tokios fainios... kai jas sveria, pries ju nuzudyma, jos krenta nuomaru, jei taip galima pasakyti...joms putos is burnos krenta ir jos purtosi...jos laaaabai jautrios yra... joms gyvoms niekas neneria to kailio, jos yra dedamos i duju kamera ir numarinamos, o tada dedamos ir dideli saldytuva, ir vezama isdoroti... bent jau Norvegijoj taip...nebenoriu kailiniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ožiaragė @ 2009 02 05, 22:40)
Tai ir diskutuokim apie siuvyklas, ne apie vegetarizmą ar kitokias jūsų problemas  drinks_cheers.gif



As neturiu problemu del vegetarizmo ir siaip del maisto, o jeigu kazkas turi ,tai uzjauciu verysad.gif na,bet gi ne del to cia susirinkome friends.gif wub.gif wub.gif wub.gif tai ir toliau diskutuokime apie siuvyklas ir kitus dalykelius wub.gif

Koks nemalonus vistik tas gamybos procesas,o dar perkant moket jiems uz tai

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Moterys (ir vyrai,jeigu cia yra) pasakykit be ironijos ar issidirbinejimo, jums jokio liudesio, neigiamu emocijus nesukelia zinojimas,kaip padaromi kailiniai?

Atsakyti