Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

na pareikškite savo nuomone 4u.gif 4u.gif ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra0711 @ 2008 12 10, 16:43)
na pareikškite savo nuomone 4u.gif  4u.gif  ax.gif  rolleyes.gif

man tie kailiniai labai jau puosnus atrodo smile.gif vakariniai tokie smile.gif o diena jie kvailai atrodytu smile.gif jei turi ne vienus kailinius, tokius gali pirkt, bet jei juos nesiot kaip pagrindinius, manau nelabai ax.gif
bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Garantuoju, jei tektų pačiai tai daryti, tai visos būtų vegetarės ir kentėtų šaltį. Viskas čia be abejo labai negerai. Filmuko iki galo nesugebėjau pasižiūrėt. Pradėjo ašaros akyse kauptis, kai pamačiau akytes jo, kai jis dar buvo gyvas, bet visai be odos, bandė stotis. Išjungiau. Nuotaika sugadinta visai dienai, bet dėl to neatsisakysiu norimų kailinių, nes ne mano rankos tai darė. O jei aš nenupirksiu to modeliuko nupirks kuri nors kita. Net ir visos Lietuvos moterys, sutarusios ignoruoti kailius, nieko nepakeis, nes didžiausia jų paklausa yra tikrai ne pas mus. Žudyti galima, nes gyvūnai gyvūnus dėl išlikimo žudo, bet jei žudyt, tai iki galo. Aš garantuoju, jog vienai kitai tik būtų svarbu, jog tas kailiukas blizgėtų. Ir tos, kurios pasirinktų neblizgantį kailį, tam gyvūnėliui skausmo nesuteiktų. Bet mada diktuoja savo ir dėl kažkokių mados kūrėjų, kenčia begalės daug gyvūnų, nes reikalaujamas blizgantis kailis, o tai reiškia ir nerealus skausmas. Ir čia tikrai nėra tas, kad pasipuikuoti prieš veidrodį.. Kapotis čia beprasmiška, nes dabartinės tikrosios žaliųjų ginėjos naudoja kremus, kurie irgi yra išbandomi ant mielų triušiukų, nugramdant jiems iki kraujų odą be nuskausminamųjų ir tepant bandomąjį kremą, kurio sukeliama reakcija niekam iš pradžių nežinoma. Šitą skausmą manau žinom kiekviena, kuri buvome susižeidusi ir kažką užsipylėme ant žaizdos, net tą patį spiritą, o juk gyvūnas tokį skausmą jaučia žymiai labiau. Ir ne vien su kailiais ir ne vien su kosmetika taip yra, yra be galės daug kitų sričių, kur gyvūnėliai kenčia. Tiesiog galime nors pasidžiaugti, jog ant mūsų valstybės teritorijos per daug tas kraujas nesilieja. O visas šitas žiaurus elgesys su gyvūnais, tai yra tik Europos viršūnių kaltė. Jei būtų didesnis noras, gyvūnų skausmas būtų sumažintas – juos pribaigiant iki galo, o po to kažką su jais darant. Bet yra kaip yra, ir jų dėka pasireiškia „itin humaniškas“ elgesys su gyvūnais.

Grįžtant prie pačios temos, Lvovo g. 13 Vilniuje iš močiutės kailinių panelės kailinių suformavimas kainuotųapie 1300 litų, tiesa, kaip kokybė deja nežinau.. kažkuri mergina čia rašė kainas dėl įliemenavimo, tai kaip man pardavėja pasakė, gali būti nuo 150 litų, bet kartais tenka persiūti visą modelį, nes žmogui atrodo vienaip, o darbas visai kitas, taigi ta kaina išauga iki 1300 litų.
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2008 01 26, 16:18)
Issirinkau ir as kailinkus tongue.gif  Jau koki menesi nesioju, net neprisiruosiau foto padaryt doh.gif  Audine, juodasis briliantas, kirptos kaktytes. Su kapisonu thumbup.gif ( man labai patogu, nes kepuriu nemegstu..) O kaktas rinkausi todel, kad jos girdejau atsparesnes trynimui ir nuo lietaus ar slapdribos taip nesukimba mirksiukas.gif
tik foto labai prasta, bet gal kas matysis - modelis kaip paltuko
user posted image

Labai grazus kailinuku modelis thumbup.gif wub.gif
Batukai grazus wub.gif turiu tokius, man jie be galo patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu prasyma vilnieciu 4u.gif RESERVED parduotuveje buvo pirkti triju spalvu(pilki,juodi ir balti)kailinukai(nenaturalus).Ziauriai man ju reik,o Kaune nei viena Reserved neturi.Gal kas mate,gal kur dar uzsilike?Rytoj tada lekciau i Vilniu ju ieskoti.Aciu
Atsakyti
QUOTE(Karameline @ 2008 01 26, 18:36)
Grazu kailinukai?
O procesas kaip jie padaromi?
http://strasbourgcur...ee.fr/fourrure/



QUOTE(balbetka @ 2008 02 08, 02:53)
Dieve, kaip baisu blink.gif  unsure.gif  o as girdejau, kad  ir nuo gyvu gvuneliu nulupa oda verysad.gif

tai virsuj ir duota nuoroda, kaip lupama oda dar gyviems gyvuneliams blink.gif
Atsakyti
Buvau vegetarė dėl moralinių įsitikinimų, tad manau turiu pakankamai objektyvią nuomonę. Kankinti bet kokį gyvą sutvėrimą yra nepateisinama, tačiau mes valgome mėsą, nešiojame odinius batus, rankines, pinigines, o taip pat ir kailius. pvz. aš nenorėčiau laukinių gyvūnų kailių ar odos pvz. krokodilai, gyvatės, lapės ir kt. Tačiau ėriuko ar avies kailiai visai kas kita, nes jie anksčiau ar vėliau atsidurs ant stalo. Dažnai tas kas labai prieš kailinius pasilaižydamas žiaumoja mėsą ir nieko tame bloga nemato.
Atsakyti
QUOTE(Audkvd @ 2009 01 03, 20:46)
Buvau vegetarė dėl moralinių įsitikinimų, tad manau turiu  pakankamai objektyvią nuomonę. Kankinti bet kokį gyvą sutvėrimą yra nepateisinama, tačiau mes valgome mėsą, nešiojame odinius batus, rankines, pinigines, o taip pat ir kailius. pvz. aš nenorėčiau laukinių gyvūnų kailių ar odos pvz. krokodilai, gyvatės, lapės ir kt. Tačiau ėriuko ar avies kailiai visai kas kita, nes jie anksčiau ar vėliau atsidurs ant stalo.  Dažnai tas kas labai prieš kailinius pasilaižydamas žiaumoja mėsą ir nieko tame bloga nemato.

Visiskai sutinku wink.gif
Atsakyti
sveiki,gal kas zino,kur vilniuje galima nupirkti audines kailiniu,kirptu arba ne,ziurejau vilniaus kailiuose bet nieko neradau,pasene modeliai visai.

parasykite prasau
Atsakyti
man tai kažkaip nesmagu lavonėliais apsikastyti būtų.
žiūrint filmuką ašaros kaupiasi? o kailinukų nenorima atsisakyt? kol bus taip mastančių moteriškių tol ir bus kankinami tie vargšeliai.
kaip jums negėda. Pradėti reik nuo savęs.
nesu vegetarė, bet tarkim karvytę kai nudobia, panaudojamos beveik apsoliučiai visos jos kūno dalys, niekas nenueina veltui. o tuos vargšus nudirtus kūnelius gi išmeta. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2008 01 26, 17:18)
Issirinkau ir as kailinkus tongue.gif  Jau koki menesi nesioju, net neprisiruosiau foto padaryt doh.gif  Audine, juodasis briliantas, kirptos kaktytes. Su kapisonu thumbup.gif ( man labai patogu, nes kepuriu nemegstu..) O kaktas rinkausi todel, kad jos girdejau atsparesnes trynimui ir nuo lietaus ar slapdribos taip nesukimba mirksiukas.gif
tik foto labai prasta, bet gal kas matysis - modelis kaip paltuko
user posted image

KRISTELA, super kailinukai! Ar silti jie? Jei ne paslaptis, kur pirkai? wub.gif
Atsakyti
as nusipirkau sviesius ilgus audines kailinius. Du kartus uzsidejau ir nebepatinka sad.gif , supratau, kad kitokiu noriu sad.gif . Gal kas nors susidomesit. Uz 2800 lt atiduociau, vistiek nebevilkesiu ju
Atsakyti