Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Merginos, gal žinote, kur galima įsigyti dirbtinio kailio a la karakulio?

Atsakyti
QUOTE(wwitalija @ 2008 08 29, 19:00)
tai atsisakyk lavonų ir į skrandį, juk nėra būtinybės mėsytės valgyti, krimsk augaliukus. o natūralaus daikto niekada, niekas nepakeis.



Bepigu siandieniniams vegetarams postringauti, kai zmones tukstancius metu valgydami mesa jiems smegenis uzaugino..., labai noreciau paziureti i kokios ketvirtos-penktos kartos vegetaru palikuonis...
Atsiprasau uz posta ne i tema.

O dabar i tema 4u.gif

Labai ieskau dirbtinio kailio kailinuku, noretusi ilgesniu, ne tik inkstus dengianciu, gal kas kur matet, brukstelekit prasau temoje arba i AZ 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasandra @ 2008 09 12, 11:45)
Merginos, gal žinote, kur galima įsigyti dirbtinio kailio a la karakulio?


Pacios medziagos reikia, ne paltuko?
Pries kokius metus maciau medziagu parduotuveje, bet nepamenu kokioje, manau, reiketu ieskoti kokioje nors dideleje medziagu parduotuveje, turetu buti. As maciau net keturiu spalvu, juodos, kavos, sidabrines ir baltos. Labai graziai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 13 spalio 2008 - 13:12
Sveikos, mamytes
Noriu nusipirkti ziemai kazka silciau. Puspaltis, arba kailiniai, kad kailis butu viduje, arba... Vilnietes, kur jus apsipirkiniejat?

Vakar Akropoli buvau... Tik Bisone pamaciau tai ka panasaus noreciau kaina 3260 g.gif
Jei neklystu Ozka ten... gal kalnu ax.gif
Kazin Gariunuose tokiu buna?
Atsakyti
Noriu savo kailinius patrumpint Vilniuj. Gal kas trumpinot kur, kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(ZYLĖ7 @ 2008 08 24, 11:49)
Niekada nenesiojau ir nenesiosiu naturaliu kailiniu. Tai tas pats, kas ant peciu negyveli nesioti. Zinoma baisu kai zudomos ir kiaules, ir vistos, ir karves. Bet tai  daroma del maisto, o ne del ispindejimo, kad kuo retesnio ir brangesnio gyvuniuko kailinukais apsisiausti. schmoll.gif Vegetarais visi netapsime, o kailiniu gali atsisakyti kiekvienas,nes tai nera butinybe.

drinks_cheers.gif

QUOTE(wwitalija @ 2008 08 30, 18:50)
ne su galva, o su smegenimis galvoju. banalu butu argumentuoti pasenusius dalykus:  kam skerdziate jauti, kad galetumete mesa valgyti, ar oda naudoti ir t.t.(kaip minejau cia - tema apie kailinius, o ne apie koncentracijos stovyklas ar as uz, ar pries gyvuneliu zudyma, sukurkite tokias temas ir diskutuokite.)
man kailiniai grazu ir as juos mielai nesioju.

reikalas tas, kad paršiuką, jautuką, avytę suvalgome beveik visą. o va lapės, vilko, bebro tikrai nevalgome. ir dar -- žinot kad vienam paltukui pasiūt reikia apie penkiolika vilkų ar trisdešimt bebrų? niekad neįtikinsit kad tas reikalinga. laimė, ES uždraudė ruonių kailių importą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 10 30, 15:04)
drinks_cheers.gif
reikalas tas, kad paršiuką, jautuką, avytę suvalgome beveik visą. o va lapės, vilko, bebro tikrai nevalgome. ir dar -- žinot kad vienam paltukui pasiūt reikia apie penkiolika vilkų ar trisdešimt bebrų? niekad neįtikinsit kad tas reikalinga. laimė, ES uždraudė ruonių kailių importą  thumbup.gif


Lapes nevalgome, tas tiesa. Jas saudyti leidziama visa sezona, nes jos platina pasiutlige. Bebras yra valgomas absoliuciai visas, net jo uodega. Vienam paltukui pasiuti tikrai nereikia 30 bebru, nes bebro kailis 80 - 100 cm ilgio ir pakankamai platus. Kailiniams pasiuti reikia apie 10 vidutinio dydzio lapes kailiu, o bebras gerokai didesnis.
Cia aisku ne i tema, bet nesusilaikiau. Tema ne apie tai ar nesioti kailinius ar ne. Ir niekas nieko neitikineja. Cia kiekvieno asmeninis reikalas - taip pat kaip ir nesioti odinius batus, odines rankines, pirstines ir t.t. ar dermantinines... Valgyti mesa ar ne ir panasiai. Kaip jau buvo mineta, susikurkit atskiras temas ir diskutuokit.


O kaip firma "Rudasis bebras", salonas vadinasi ''Silta mada"? Gal kas taiset ar persisiuvot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenele: 30 spalio 2008 - 15:54
Laba 4u.gif

Perverčiau temą, bet neradau mane dominusios informacijos, tai klausiu blush2.gif

Gal žinote kur būtų galima įsigyti kokybiškų dirbtinio kailio kailinukų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lūšis: 18 lapkričio 2008 - 10:01
QUOTE(Lūšis @ 2008 11 18, 11:01)
Laba  4u.gif

Perverčiau temą, bet neradau mane dominusios informacijos, tai klausiu  blush2.gif

Gal žinote kur būtų galima įsigyti kokybiškų dirbtinio kailio kailinukų?  g.gif


Žinau tik Kaune, buvusiame Pasimatyme.

Skaičiau kažkam reikia kailių siuvejos.
Žinau puikią, jei ką domina rašykit į az.
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2008 11 18, 11:01)
Laba  4u.gif

Perverčiau temą, bet neradau mane dominusios informacijos, tai klausiu  blush2.gif

Gal žinote kur būtų galima įsigyti kokybiškų dirbtinio kailio kailinukų?  g.gif

Esu macius Vilniaus kailiu pardese -uzkliuvo dirbtinio karakulio paltukai ir puspalciai..Gal ir ivairesniu turejo-ale man tie karakuliai akyse stovi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2008 11 24, 11:43)
Esu macius Vilniaus kailiu pardese -uzkliuvo dirbtinio karakulio paltukai ir puspalciai..Gal ir ivairesniu turejo-ale man tie karakuliai akyse stovi smile.gif



Vilniuj "pardziu" didele galybe, gal galetumete sukonkretinti paieskos rajona? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2008 11 24, 12:45)
Vilniuj "pardziu" didele galybe, gal galetumete sukonkretinti paieskos rajona? g.gif

Turiu uomeny ,,Vilniaus kailiu,, parduotuveje Kauno akropolyje..
Atsakyti
nemoku ykelti nuotrauku bet ydesiu odos imperijos nuoroda ten yra tokie balti triušio kailio kailinukai su aukso spalvos papuošimais man jie labai patinka ka manote apie juos?ar verta tokius už tokia kaina pirkti?kaip jum toks modelis?http://www.odosimperija.lt/lt/kolekcija/collection=79 laukiu atsakymu smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti