Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

QUOTE(Savūnė @ 2005 09 26, 11:21)
Aš Gariūnuose jau nebeišdrįsiu niekad pirkti. Pirkau vienus prieš kelerius metus, labai puikiai atrodė, visi gyrė, bet nežinojo, kokią problemą su jais turiu: pasirodė, kad kailis nepakankamai išdirbtas, ir oda (ten buvo lapė) ėmė plyšinėti. Įsivaizduojat, kasdien pareini namo ir čiupinėji, kur dar praplyšo, užsiūt, kol nesimato. Galiausiai bijojau su jais išeit – o jei gatvėj drykstels? Svarbiausia, kad pirkdamas tu nepatikrinsi, ar gerai išdirbta, belieka pardavėju pasikliaut blink.gif

O kodel negali patikrinti?Kas ismano apie kailinius supranta kur gerai pasiuta,isdirbta ir t.t. Gal kai lapes kailiniai pigus,tai ir siuna belekaip,o gali but kad ten kinieciai siuvo,jie nespeja graziai siuti,o be to kam,juk ir taip perka. Tu nepyk uz pasakyma pigus,tiesiog tai masiniai kailiniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 27 rugsėjo 2005 - 11:33
Man anksciau karakulis ziauriai nepatiko,senos bobos nesiodavo,modeliai tokie nekoki buvo.O dabar kai pasiziuri i ju ivairove clap.gif uzsimaniau ir as,reiks turbut pirkt,bet pasiziurejus toki filmuka noras ko tais gerokai sumazejo cry.gif
http://www.strasbour...x.com/fourrure/ wacko.gif fear.gif protest.gif gun_rifle.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 27 rugsėjo 2005 - 11:42
QUOTE(Marzde @ 2005 09 27, 12:33)
O kodel negali patikrinti?Kas ismano apie kailinius supranta kur gerai pasiuta,isdirbta ir t.t. Gal kai lapes kailiniai pigus,tai ir siuna belekaip,o gali but kad ten kinieciai siuvo,jie nespeja graziai siuti,o be to kam,juk ir taip perka. Tu nepyk uz pasakyma pigus,tiesiog tai masiniai kailiniai.

Pasiūta buvo gerai, bet pats kailis neišdirbtas, ne per siūles plyšo, o kaip tau pasakyt, po kailiu oda vietomis plonėjo ir išdrykdavo.
O dėl pigumo nepykstu, aišku, kad jei negailėčiau bent 4000, tai parduotuvėj nusipirkčiau. Beje, čia rašė, kad už 1200 karakulio puskailinius nusipirko, tai mano lapės puskailiniai panašiai ir kainavo, tik daaaug gražesnio kailio buvo mirksiukas.gif

Su tuo karakuliu tai keista. Man jis irgi asocijuojasi su senatve, taip ir matau, kaip sulinkusios karakulėtos bobutės traukia gyvenvietės keliuku į bažnyčią. Paauglystėj man mama norėjo persiūti kailinukus iš savo mamos karakulio, bet aš pasakiau: nė už ką neužsivilkčiau, man gėda. O dabar žiūriu į karakulėtas damas, kad ir į vieną gražią jauną savo bendradarbę: tokios jos grakščios, elegantiškos su jais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2005 09 27, 12:40)
Man anksciau karakulis ziauriai nepatiko,senos bobos nesiodavo,modeliai tokie nekoki buvo.O dabar kai pasiziuri i ju ivairove  clap.gif  uzsimaniau ir as,reiks turbut pirkt,bet pasiziurejus toki filmuka noras ko tais gerokai sumazejo  cry.gif
http://www.strasbour...x.com/fourrure/  wacko.gif  fear.gif  protest.gif  gun_rifle.gif  cry.gif

Nu bet filmukas tai blink.gif blink.gif wacko.gif fear.gif fear.gif Neįmanoma žiūrėti, bet avikailius savo vistiek nešiosiu devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 09 27, 14:03)
Pasiūta buvo gerai, bet pats kailis neišdirbtas, ne per siūles plyšo, o kaip tau pasakyt, po kailiu oda vietomis plonėjo ir išdrykdavo.
O dėl pigumo nepykstu, aišku, kad jei negailėčiau bent 4000, tai parduotuvėj nusipirkčiau. Beje, čia rašė, kad už 1200 karakulio puskailinius nusipirko, tai mano lapės puskailiniai panašiai ir kainavo, tik daaaug gražesnio kailio buvo mirksiukas.gif

Su tuo karakuliu tai keista. Man jis irgi asocijuojasi su senatve, taip ir matau, kaip sulinkusios karakulėtos bobutės traukia gyvenvietės keliuku į bažnyčią. Paauglystėj man mama norėjo persiūti kailinukus iš savo mamos karakulio, bet aš pasakiau: nė už ką neužsivilkčiau, man gėda. O dabar žiūriu į karakulėtas damas, kad ir į vieną gražią jauną savo bendradarbę: tokios jos grakščios, elegantiškos su jais biggrin.gif


as irgi anksciau tokios nuomones buvau,gal pries pora metu i juos ziuret nenorejau,sakiau jau ne,ne ,niekada nepirksiu tokiu,nes tikrai ,kaip tu sakai-"bobuciu kailiniai".....bet dabar.. wub.gif ..paciai juokas eme,kai juos pirkau. mintyse dar pagalvojau"niekada nesakyk niekada"...atrodo jie labai prabangiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murkliuke @ 2005 09 27, 14:22)
Nu bet filmukas tai  blink.gif  blink.gif  wacko.gif  fear.gif  fear.gif Neįmanoma žiūrėti, bet avikailius savo vistiek nešiosiu  devil.gif



istikruju, filmas tai brrrrrrrr... doh.gif vargsai gyvunai,kiek kanciu,del kitu....del mados sauksmo!....baisu... doh.gif .gaila man ju. cry.gif ...jie tokie nekalti,net ant sirdies negera paliko.... verysad.gif pas mus dar zmones i tai saltai atsizvelgia...bet uz tat uzsienyje ,ponias pasipuosusias brangiausiais kailiniais gatveje- zaliais dazais apipila...jie tai -pries gyvunu zudyma!!!!
Atsakyti
Sveikutės, ačiū visoms už informaciją.
Vakar buvau Vilniaus kailiuose, tokie kailinukai kokių norėčiau kainuoja mažiausiai 4000 lt. Brangu g.gif Reiks Gariūnuose apsilankyti, gal ką nors tinkamo išsirinksiu.
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 27, 22:17)
bet uz tat uzsienyje ,ponias pasipuosusias brangiausiais kailiniais gatveje- zaliais dazais apipila...jie tai  -pries gyvunu zudyma!!!!

O kokia čia logika? Juk toji apipilta poniutė bėgs kitų kailinių pirktis – dar vienam gyvūniukui ate blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 27, 21:09)
as irgi anksciau tokios nuomones buvau,gal pries pora metu i juos ziuret nenorejau,sakiau jau ne,ne ,niekada nepirksiu tokiu,nes  tikrai ,kaip tu sakai-"bobuciu kailiniai".....bet dabar.. wub.gif ..paciai juokas eme,kai juos pirkau. mintyse dar pagalvojau"niekada nesakyk niekada"...atrodo  jie labai prabangiai  thumbup.gif

Taip, nuo modelio priklauso-jei įsigysi kokius apytrumpius, tiesaus pasiuvimo, tai tikrai kaip bobutės ir atrodys. Vat savo buvusią bendradarbę žiemą sutikau- apsirengusi ilgais juodais įliemenuotais karakuliniais kailiniais, labai prašmatniai atrodė.
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2005 09 27, 11:40)
Man anksciau karakulis ziauriai nepatiko,senos bobos nesiodavo,modeliai tokie nekoki buvo.O dabar kai pasiziuri i ju ivairove  clap.gif  uzsimaniau ir as,reiks turbut pirkt,bet pasiziurejus toki filmuka noras ko tais gerokai sumazejo  cry.gif
http://www.strasbour...x.com/fourrure/  wacko.gif  fear.gif  protest.gif  gun_rifle.gif  cry.gif


filmukas labai baisus, tik nesuprantu, kodėl būtent kailių nešiotojos sulaukia smurto ir grasinimų apipilti dažais g.gif Žvejyboje aš baisesnių vaizdų prisižiūriu - ištrauktai iš vandens žuvytei irgi kalama per galvą, kraujai tik taškosi, bet nieko, kertame žuvis išsijuosę... O mėsa, kaip ant mūsų stalo atsiranda? Taip kad... toks gyvenimas.
Beje, fabrikėliai, gaminantys sintetines striukytės, ar tik nelabiau kenkia aplinkai, kiek į orą išmeta visokio brūdo, nuo kurio kenčia visa gamta doh.gif
Atsakyti
zinau viena moteriske kuri turguj gariunuose pardavineja is italijos siutais kailinukais, pirkau is jos audines kaktos kailinius, man jie nesiojasi super. dar izsimaniau karakuliniu ar kitokiu prabangiu kailiniu doh.gif noras kyla bevalgant doh.gif galeciau jos telefona duot, tik reikia paieskot kur nukisau
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 09 28, 11:07)
zinau viena moteriske kuri turguj gariunuose pardavineja is italijos siutais kailinukais, pirkau is jos audines kaktos kailinius, man jie nesiojasi super. dar izsimaniau karakuliniu ar kitokiu prabangiu kailiniu doh.gif noras kyla bevalgant doh.gif  galeciau jos telefona duot, tik reikia paieskot kur nukisau



imesk mirksiukas.gif

beje, turguje baisu pirkti.... ziurejau laida per kzk rusu TV. aiskino, kuo kinieciu produkcija skiriasi. jie nupjauna vidini odos sluoksni iki tokio plonumo, kad papesus truputi stipriau issipesa plaukai. tokie kailiniai labai lengvi, bet greitai plysta. pesasis is ju plaukas. tad atsargiai, panesiosite metus kitus ir atia.... blink.gif
Atsakyti