Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Uzvaziuok i Justiniskiu 91"Norfa" ten cokoliniam aukste yra "Modamira" dabar 10% nuolaida kailiniams.Yra visai graziu.
Papildyta:
QUOTE(cameja @ 2007 11 23, 12:39)



Kur galima isigyti tokiu modeliuku?
Labai grazu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leandra @ 2008 01 04, 15:21)
Prieš naujus įsigijau audinės kailinius iki pusės blauzdų ilgio. Kailiniai iš gabaliukų, bet tikrai labai dailiai ir kokybiškai susiūta (nesuklijuota), sujuosiami diržu, nestori ir pakankamai nesunkūs, atvežti iš Graikijos. Dabar kai šviečia saulė, kailiniai labai gražiai blizga saulėje. Kol kas gavau tik pagyrimus:)

Gal galetum ideti nuotrauka smile.gif
Atsakyti
Siaip as labai pries leisgyviu gyvunu nulupima kailiniams, bet snekant apie naturalius ar ne kailius, tai man jie grazu tik aukstai,lieknai moteriai ir tik ploni kailinukai, o kai uzsideda mazo ugio arba neliekna,arba mazo ugio + neliekna,tai ziauriai atrodo,kaip meskos.
Atsakyti
Jei kam reikia, galiu pasiūlyti porą ilgų tamsių audinės kailinių ax.gif Vieni visiškai nauji, kiti labai atidžiai nešioti. Rašykite į AŽ.
Atsakyti
man sie labai fainuciai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kitten` @ 2008 01 06, 16:53)
man sie labai fainuciai wub.gif
user posted image

Eina sau kokie grazus wub.gif O is kur jie?
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2008 01 05, 10:56)
Gal galetum ideti nuotrauka  smile.gif


Reikės pabandyt nufotkint, tik dabar apsiniaukė kaip tyčia, viso grozio nesimatys:)
Atsakyti
Aš turiu juodus mutoninius kailinukus su kapišonu... uždengia užpakali.. jie begalo šilti.. ir dar nebrangūs visai.. biggrin.gif
o šinšilų kailiniai man pažiūrėti gražu, bet niekada negalėčiau užsivilkti jų.. kadangi auginau šinšiliuką, tai jie man per daug mieli. kad galėčiau jų kailinius nešiot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Me To You @ 2008 01 07, 14:20)
Aš turiu juodus mutoninius kailinukus su kapišonu... uždengia užpakali.. jie begalo šilti.. ir dar nebrangūs visai..  biggrin.gif
o šinšilų kailiniai man pažiūrėti gražu, bet niekada negalėčiau užsivilkti jų.. kadangi auginau šinšiliuką, tai jie man per daug mieli. kad galėčiau jų kailinius nešiot  schmoll.gif


Man visų gyvūnų gaila, bet jei kas padovanotų šinšilo kailinius - paimčiau:) Beje, visai nesenai Kauno dienoj rašė apie kailinius, tai pasirodo kailinių mados skiriasi pagal miestus - prabangiausius mėgsta kaunietės, klaipėdietės mėgsta su gobtuvais (pagal klimatą), o vilnietės- visokius kitokius:) Čia kailių salono darbuotojų pastebėjimai.
Atsakyti
QUOTE(kitten` @ 2008 01 06, 15:53)
man sie labai fainuciai wub.gif
user posted image



Tiesiog pasaka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirmėlytė @ 2008 01 07, 15:19)
Tiesiog pasaka  wub.gif  wub.gif  wub.gif

gražu pažiūrėt, bet ar pirktumėt tokius? praktiškumo - nulis. Na nebent daug balių ir renginių turėtumėt, o kasdien būtų tikrai gaila trinti..........
O šiaip, tai labai gražūs.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaca @ 2008 01 06, 17:23)
Eina sau kokie grazus wub.gif O is kur jie?

is nordstrom.com, tik dabar neberandu
Atsakyti