Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

user posted imageuser posted image
Atsakyti
rokio tipo kaip pirmi tik trumpu ir be dirzo labai noreciau,man taip graziai tas kapisoniukas atrodo wub.gif
Atsakyti
O gal kas žino Kaune kas gerai siuva, taiso kailinius? Man reiktų pamažint mano kailinukus t.y. pasiaurint. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2006: 02 lapkričio 2007 - 23:19
QUOTE(REGIS @ 2007 10 16, 09:07)
merginos kurioj parduotuvėj matėt daugiau trumpų modelių aš Klaipėdoj žiūrinėjau bet nemačiau nieko kad būtų jaunatviška ir už prieinamą kainą

Merginos Kaune "Vilko" firmineje kailiu parduotuveje yra kokybišku ir gražiu kailinikų.Gal jums patiks.
Atsakyti
O man labai dailiai atrodo plonyciai sabalo kailinukai su dirzeliu iki keliu ilgio.Tokie klasikiniai, rudos tamsiai spalvos.Planuoju siais metais isigyti.Tik nezinau kur ieskoti.Daug kas kalba kad gariuose nepirkti, taciau parduotuviu kainos kandziojasi doh.gif Tai net nezinau kaip pasielgti.Gal zinot kiek mazdaug tokie kainuotu gariunuose???????
Atsakyti
QUOTE(2006 @ 2007 11 03, 01:17)

antri faini thumbup.gif
Atsakyti
is kur gariunuose sabalo kailiniai???
Papildyta:
p.s. man tai dar visai patinka www.ziemys.lt. pati is ten 2 turiu.pigesni nei vilniaus kailiuose ir geriau nesiojasi-asmenine patirtis.
Atsakyti
QUOTE(2006 @ 2007 11 03, 00:17)

man tai pirmi visai nieko
Papildyta:
QUOTE(ausryciukas @ 2007 11 03, 11:36)
Merginos Kaune "Vilko" firmineje kailiu parduotuveje yra kokybišku ir gražiu kailinikų.Gal jums patiks.

ax.gif Vilnius tolokai nuo Klaipėdos bet dėl kailinių verta atvažiuot biggrin.gif
Papildyta:
pasirodo ir Vilniaus nuo Kauno nebeskiriu hihihi.gif
Atsakyti
mergaitės, prašysiu patarimo ax.gif
Radom pirkti puskailinukus. Audines. Bet jie tokie nesusiūti, o tartum supinti. Niekad nebuvau mačius nieko panašaus. Ir viršuje prikabinėta galybė tartum mažų uodegėlių. Pardavėja prašo 5000 Lt. Apsirengus atrodo puikiai, bet kadangi aš visiškai nieko nesuprantu kailiuose, bijau tiek mokėti aklai. Internete nieko panašaus neaptinku, parduotuves Vilniuej apvažiavau - nieko net arti panašaus nėra. Moteriškė man tvirtina, kad dirbinys vienetinis.
Atsakyti
Sveika,
Jei Graikų gamybos gali mokėti, nes jų kailinių gamybos technologijos pažengusi toliau nei mūsų. O jei tai vietiniai, nepatartina... Lietuviai visgi geriau moka siūti nei pinti biggrin.gif .
sėkmės
Atsakyti
QUOTE(ausryciukas @ 2007 11 03, 11:36)
Merginos Kaune "Vilko" firmineje kailiu parduotuveje yra kokybišku ir gražiu kailinikų.Gal jums patiks.

O koks adresas parduotuves? smile.gif
Ieskau savo dukrytei kailinuku(7metai), gal zinot kur galima butu rasti vaikisku kailinuku? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudakis: 20 lapkričio 2007 - 12:16