Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

Tai jau tikrai, batus tiek žiemai tiek vasarai tikros odos renkuosi, su kitais žiemą šalta, vasarą kaista kojos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raspberry @ 2006 12 07, 18:25)
kailiniai 2006/2007 metu  ax.gif

isrinkau labiausiai patikusius  rolleyes.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image


O man, tai... user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Europiete: 29 sausio 2007 - 05:11
O man sitie labai grazus wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GoVeg @ 2006 11 19, 20:25)
Na ka, mielosios, matau megstat prabanga, kailiukus ir zinoma jais pasipuikuoti pries savo drauguzes. O ar jus susimastydavot kiek gyvunu zuva, kad tokios "damos" kaip jus, galetu staipytis pries veidrodi ir savim puikuotis, nors joms niekad tie kailiai taip netiks, kaip tiko tikriesiems ju savininkams.

o stai ir vaizdeliai, ka gyvuneliai turi patirti, kad tik jus, grazutes, meilutes, lepuneles svelniom rankelem ir mazom nosytem butumet laimingos ir petenkintos vaizdu pries veidrodeli.

http://www.strasbour...ux.com/fourrure
ar vis dar norite deveti tiek skausmo patyrusiu gyvuneliu kailiukus? Ar vardan mados reikia taip elgtis? Kas jei taip elgtusi su zmonem uz ju grazius plaukus ar oda?

Na visu pirma tai tikrai niekas taip ziauriai su gyvunais nesielgia.....Ir tie is kuriu kaili daro yra vesiami kaip kiaules, vistos ir t.t....ir tikrai manau ne taip ziauriai elgiasi kaip tam filmuke...taip elgtis gali tik fool.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 01 29, 10:50)
Na visu pirma tai tikrai niekas taip ziauriai su gyvunais nesielgia.....Ir tie is kuriu kaili daro yra vesiami kaip kiaules, vistos ir t.t....ir tikrai manau ne taip ziauriai elgiasi kaip tam filmuke...taip elgtis gali tik  fool.gif


visiskai pritariu...bet pasaulis neisigelbes nuotu kailiuniu nesiuvimo g.gif man kurkas ziauriau atrodo kai ateinu i darba(tvarkau privacius namus skandinavijoje)ir visi cia isproteje del medziokles,taigi pas kas antra kabo virs miegamosios lovos po KELIASDESIMT stirnu kaukoliu!man tai kraupu...ojie malonuma jaucia medziodami...juk stirnas tai ne kailiam saudo! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lorke20 @ 2007 01 31, 23:12)
visiskai pritariu...bet pasaulis neisigelbes nuotu kailiuniu nesiuvimo g.gif man kurkas ziauriau atrodo kai ateinu i darba(tvarkau privacius namus skandinavijoje)ir visi cia isproteje del medziokles,taigi pas kas antra kabo virs miegamosios lovos po KELIASDESIMT stirnu kaukoliu!man tai kraupu...ojie malonuma jaucia medziodami...juk stirnas tai ne kailiam saudo! doh.gif


Na jo, bet Lietuvoje pavyzdžiui stirnas leidžia šaudyti, nes kitaip jų prisiveistų labai daug, juk neturime beveik plėšrūnų.
Atsakyti
QUOTE(Mytis @ 2006 10 21, 16:20)
Na va, ką tik grįžau iš kailinių (tiksliau, puskailinių) paieškos (Kaune). Aplankiau Vilką, Vilniau kailius, bazę (čia - ne visur, nes labai daug žmonių, tai atsibodo stumdytis). Labiausiai patiko Vilke (Raudondvario plente). Visų pirma, labai malonus aptarnavimas, neša tuos kailinius, ir nerodo nepasitenkinimo, pataria. Pasižymėjau 2 modeliukus. Jei kas netinka, sakė, gali padaryti maždaug per 2 sav. pagal figūrą. Vilniaus kailiuose, atrodo, brangiau. Na, o bazėje manęs vertų visai neatsirado, viskas vienoda, tik pigiau. Jaučiu, teks vėl į Vilką keliaut ir užsisakyt.

O aš pries savaitę bazėj nukoviau liuks karakulius,bet buvo vieninteliai visoj bazėj.Gal būčiau ir nemačius,bet pardavėja pakvietė užeiti ir pasimatuot,sakau ieškau kailinių,bet pas jus nematau.Tai kai ištraukė,vyras ir ištižo lotuliukas.gif Labai jam patiko,o kadangi buvo pažadėjęs gimtadieniui,tai ir gavo pirkt.Dėl kainos,man biškiuką širdelę skauda,bet kai pamačiau,kad toks modelis Vilniaus kailiuose kainuoja 9000Lt,tai nurimau smile.gif

QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 11 19, 20:34)
apie tai jau kalbejom keliuose psl atgal. as neatsisakysiu kailiniu vis tiek, man jie ne pasipuikavimo bet patogumo ir silumos drabuzis

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif










Atsakyti
nu cia ir sou padare mamytes gyvunu globejos biggrin.gif
musu seima glaudziai susijus su tai ir galiu uztikrint kad niekas taip nesielgia su tais gyvunais , dabar labai daug reikalavimu europos sajunga ivedus . o tos kurios tuos pasisakymus rase ar valgo kiauliena, vistiena?ar zinot kad karves verkia kai jas.....o mes vistiek valgom atsilose taip kad ramiai biggrin.gif

as pati turiu dvejus kailinukus .audiniu baltus ir rudus pereinancios spalvos(praeitu metu topas blush-anim-cl.gif )
Atsakyti
Niu seip nesu kailinuku gerbeja, bet sitie lyg ir nieko... g.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Europiete: 05 vasario 2007 - 03:02
Gal aš čia biški ne į temą, bet apie tuos žveriukus. iš tikro labai man jų gaila. bet nenešiot kailinių?
ar žinot kaip testuojami vaistai? skalbimo priemonės? kosmetika?
patikėkit, ten tai iš tiesų gyvūnų kankinimas. nenoriu plėstis, kam bus įdomu ir skaitot angliškai - susirasit. negaliu net rašyt apie tai...
Atsakyti
niu as ir nezinau ar cia prie kailiniu priskiriamas sis klausimas...
bet norejau paklaust ka manot apie LAPUTES ant kaklo?(tokia neperdidziausia) g.gif
mat esu nusiziurejus tokia viena- balta su juoduliais(sidabrine lape vadinas) ax.gif
tik galvoju kazi ar kas lietuvoj jas nesioja?kad nebuciau ir neatrodyciau kaip is menulio suja doh.gif
idomi jusu nuomone butu wub.gif
Atsakyti
man praeita sezona vyras nupirko is bizono puskailinius,as tsiog suzaveta buvau,bet kai pradejau nesioti,tai pagalvoju kad jei kada ir pirksiu ka nors is kailio tai is labai minksto,plonaus,tokie buna kirptos audines,jie taip graziai krenta.nors mano irgi nestoroki,bet ta lape ant kaklo kartais nepatogiai juciuosi.gal po to imesiu nuotrauka. o siaip man labai patinka is bizono modeliai,nes jie tokie praktiski,madingi ir tikrai nera labai brangus,as kai dirbau vilniaus kailiuose tai ten su mada biski problemos.
Atsakyti