Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

O kur kailio gauti???Gal kas zino??
Atsakyti
Sveikutės,

šiai žiemai nusprendžiau nusipirkti karakulinius kailinius. Norėčiau rasti madingus, klasikinio stiliaus ir aišku nelabai brangius. Kažin kur galėčiau tokius nusipirkti Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 09 23, 08:22)
Sveikutės,

šiai žiemai nusprendžiau nusipirkti karakulinius kailinius. Norėčiau rasti madingus, klasikinio stiliaus ir aišku nelabai brangius. Kažin kur galėčiau tokius nusipirkti Vilniuje?


g.gif g.gif siaip manau nebent kur devetuose.. blink.gif g.gif
Atsakyti
Ką reiškia madingus klasikinio stiliaus? Ir ką reiškia nelabai brangius? smile.gif Šiaip - nuo Vilniaus Kailių iki Gariūnų... Dar supermamkos periodiškai parduoda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 rugsėjo 2005 - 11:35
Mano drauge parduoda kailinius,klasikinis stilius ,madingas,ilgas ,bet kaina nemaza(kainavo 8000e)parduoda pigiau,bet tikrai verta to ko praso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 09 23, 08:22)
Sveikutės,

šiai žiemai nusprendžiau nusipirkti karakulinius kailinius. Norėčiau rasti madingus, klasikinio stiliaus ir aišku nelabai brangius. Kažin kur galėčiau tokius nusipirkti Vilniuje?


as kai sau ieskojau karakuliuku,tai pigiausius buvau nusiziurejusi trumpus,tai yra iki klubu ,"Vilniaus kailiuose",tai kaina buvo 6000lt doh.gif .tai supykau ir paprasiau pazistamu,kad parvestu is Graikijos,tai tikrai vertejo palaukti,nes pusilgius,iliemenuotus su lamos apykakle ir rankogalais,klasikinio stiliaus parveze uz 4500lt,bet thumbup.gif. cia tokie kainuoja apie 8000lt....o pigiu vargu ar rasi..nebent labdaroj,bet ten jau buna schmoll.gif.dabar karakulis yra ,madingas ,prabangus kailis ...dar panos varo i Rietavo turgu ten yra!!!gana nemazai....ir neblogu... ax.gif jei pati esi is Vilniaus paieskok Gariunuose ten pigiau.... mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai kas yra pigus, klasikiniai g.gif g.gif g.gif as pirkau "vilniaus kailiuose" ilgus iki kulniuku, tiesaus silueto, klasikinius kailinius per ispardavima, tai mokejau 6000lt, buvo rodos 8000lt. tik galiu pasakyt, kad tikrai likau patenkinta kokybe, vienas minusas, kad tai nera silti kailiniai ax.gif
Atsakyti
Aš Gariūnuose jau nebeišdrįsiu niekad pirkti. Pirkau vienus prieš kelerius metus, labai puikiai atrodė, visi gyrė, bet nežinojo, kokią problemą su jais turiu: pasirodė, kad kailis nepakankamai išdirbtas, ir oda (ten buvo lapė) ėmė plyšinėti. Įsivaizduojat, kasdien pareini namo ir čiupinėji, kur dar praplyšo, užsiūt, kol nesimato. Galiausiai bijojau su jais išeit – o jei gatvėj drykstels? Svarbiausia, kad pirkdamas tu nepatikrinsi, ar gerai išdirbta, belieka pardavėju pasikliaut blink.gif
Atsakyti
O aš Garuose nusipirkau , tokius madingus-trumpus, su originalia apykakle, kainavo 650 Lt, nešiojasi gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2005 09 25, 22:10)
tikrai kas yra pigus, klasikiniai  g.gif  g.gif  g.gif  as pirkau "vilniaus kailiuose" ilgus iki kulniuku, tiesaus silueto, klasikinius kailinius per ispardavima, tai mokejau 6000lt, buvo rodos 8000lt. tik galiu pasakyt, kad tikrai likau patenkinta kokybe, vienas minusas, kad tai nera silti kailiniai  ax.gif



na bet pas mus ir tu salciu tokiu ner,kad reiktu jau labai siltu,turejau kiaunes kailinius,tai neimanoma buvo su jais iseit,visada budavo su jais per karsta,o jeigu dar masinoje vazinet,tai is vis doh.gif .karakuliniai man pats gazas.... biggrin.gif siltesni megztuka pasimaunu ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2005 09 26, 21:21)
O aš Garuose nusipirkau , tokius madingus-trumpus, su originalia apykakle, kainavo 650 Lt, nešiojasi gerai smile.gif



mano drauge irgi nusipirko Gariunuose,tai labai patenkinta. uz pusilgius karakulinius sumokejo 1200lt... labai gerai nesiojasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 26, 23:35)
mano drauge irgi nusipirko Gariunuose,tai labai patenkinta. uz pusilgius karakulinius sumokejo  1200lt... labai gerai nesiojasi thumbup.gif

Jaaazau, negundykit cry.gif , o tai vėl man baigsis kaip anąkart...
Atsakyti