Įkraunama...
Įkraunama...

kailiniai

ekstravagantiskas smile.gif
Atsakyti
1)Dėkui.
2)Manęs jokie kulinarijos skyreliai nedomina. Parašiau, kad paskui nebūtų " dedasi gyvūnų mylėtoja, o valgo mėsą.. o tai tas pats ir t.t. ir bla bla bla " .. aš bent neprisidėjau nei prie vieno jų kankinimo. Viskas, aš išsakiau savo aiškią nuomonę, o jūs galit putotis nesiputavusios. Tik man kartais gaila pasidaro mados aukų.. ( dviprasmiškai pasakiau, kaip suprasit taip) Dėkui už dėmesį, neperšalkit 4u.gif
Atsakyti
Oho, kokia rūpestinga hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute_ @ 2006 11 26, 19:42)
Tu prieš tai pacitavai mano tekstą ir atrodo perksiatei, (gal) bet nesupratai. Gi rašiau - MANO NUOMONĖ. Man šlykštu kailiniai, tau ne . Ir gerai. Aš gi nieko nesakau. Aš tik išreiškiu SAVO nuomonę. O ka parašei paskutinam sakiny, skaičiau kelis kartus bet taip ir nesupratau, prie ko gyvūnų gynimas, KITKO ( KO?) darymas ir kenkimas gamtai? kuo aš kenkiu? kad nenešioju kailinių ar kad per daug myliu gyvūnus ir parsinešusi katiną - valkatą pakenkiau gamtai? nu nesupratau nors tu ką.. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
P.S. mėsos nemėgstu. Dažniausiai valgau miltinius patiekalus, daržoves, pieno gaminiai ir pan.

na viskas ok,tu turi ir issakai savo nuomone,o as issakiau SAVO nuomone,kad man tai juokiga tongue.gif ir ka, gal negaliu?
o del kenkimo,ok jeigu gilintis,tai popieriu naudoji,o kad jam pagamint kertami miskai,naikinami nameliai gyvunam,jie irgi kencia,visur galima kabliuku rast,vat todel man ir tokie labai jau skambus pasisakymai uzkliuna tongue.gif aisku dziugu,kad gini gyvnelius,bet benamio kaciuko priglaudimas nera didelis zingsnis manau,pati auginu jau 4 kacuka is gatves,tikrai nesijauciu kazka didelio padarius,dar daug liko vargsu kaciuku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2006 11 26, 21:13)
O kaip jums tokis drabužėlis
user posted image


Baisus. Kažin ko ir kiek vargšų nudobia, kad sukurti tokius katastrofiškus rūbus blink.gif
Atsakyti
labai atsiprasau,bet pataikiau i karo lauka,susigadinau nuotaika,o norejosi tik maloniu pokalbiu apie mada.visoms toms kurioms nepatinka-vieta gamtos myletoju temoje! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2006 11 26, 21:13)
Į sveikatą  mirksiukas.gif
Bet tema ne apie tai. Tačiau jei nori padiskutuoti apie maistą, užsuk į kulinarijos skyrelį  mirksiukas.gif

O kaip jums tokis drabužėlis
user posted image



labai grazus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bemse @ 2006 11 28, 00:38)
labai atsiprasau,bet pataikiau i karo lauka,susigadinau nuotaika,o norejosi tik maloniu pokalbiu apie mada.visoms toms kurioms nepatinka-vieta gamtos myletoju temoje!  bigsmile.gif



pritariu wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bemse @ 2006 11 28, 00:38)
gamtos myletoju temoje!


O tai čia renkasi tos kurios jų nekenčia, nemėgsta, nemyli ir t.t? ax.gif Ir dar moterys vadinamos švelnumo įsikūnijimais. Šiaip nuvažiuotumėm jūs su tais natūraliais kailiais į užsienį, liktumėt nesupratusios, ko taip šleivai į jus žiūri dauguma tenykščių žmonių biggrin.gif ( na išskyrus kokią Antarktidą ar pan.) Atsilikę dar mes, bet ką padarysi, kad nieko girdėt nenorim, o kailinius laikom būtinumu, neva numirsim iš to šalčio:) Dar jūs čia pastebėjau lyginot su mėsa. Mėsa reikalinga išgyventi, jos reikia mūsų organizmui, kitaip prasideda ligos ir t.t. O kailiniai LIETUVOJ tikrai yra tik pasipuikavimui. Gerai, lekiu ir aš iš čia, labai netolerantiškos jūs kitų nuomonei šitam skyrely.
Atsakyti
QUOTE(deisy @ 2006 11 28, 20:35)
O tai čia renkasi tos kurios jų nekenčia, nemėgsta, nemyli ir t.t?  ax.gif Ir dar moterys vadinamos švelnumo įsikūnijimais. Šiaip nuvažiuotumėm jūs su tais natūraliais kailiais į užsienį, liktumėt nesupratusios, ko taip šleivai į jus žiūri dauguma tenykščių žmonių biggrin.gif ( na išskyrus kokią Antarktidą ar pan.) Atsilikę dar mes, bet  ką padarysi, kad nieko girdėt nenorim, o kailinius laikom būtinumu, neva numirsim iš to šalčio:) Dar jūs čia pastebėjau lyginot su mėsa. Mėsa reikalinga išgyventi, jos reikia mūsų organizmui, kitaip  prasideda ligos ir t.t. O kailiniai LIETUVOJ tikrai yra tik pasipuikavimui. Gerai, lekiu ir aš iš čia, labai netolerantiškos jūs kitų nuomonei šitam skyrely.


Pati, matyt, būsi viena iš tų nemylinčių, kad taip dažnai čia lankaisi. Ką gi, sveika atvykusi mirksiukas.gif

Žinai, buvau užsienyje su kailiniais - nemačiau to kreivo žvilgsnio. Greičiau - tolerantišką požiūrį į kitaip mąstantį, besirengiantį, atrodantį.
Jokio nuomonės diktato, jokio spaudimo.
Atsakyti
suprantu, kad liksiu nesuprasta ir ne tik....Galiu pasakyti, kad kaip tik Kalediniai dovanai sau rinkausi kailinius, bet siandien vienas zmogus atsiunte sita
net nezinau, tiesiog paziurekit unsure.gif Dar karta persiprasau, tiesiog norejau pasidalinti...prasau paziureti iki galo... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 28 lapkričio 2006 - 23:11
QUOTE(sniurke @ 2006 11 29, 01:06)
suprantu, kad liksiu nesuprasta ir ne tik....Galiu pasakyti, kad kaip tik Kalediniai dovanai sau rinkausi kailinius, bet siandien vienas zmogus atsiunte sita
net nezinau, tiesiog paziurekit unsure.gif Dar karta persiprasau, tiesiog norejau pasidalinti...prasau paziureti iki galo... 4u.gif


o kaip tu anksciau galvojai?taip ir yra beabejo.
nesikisau as cia bet parasysiu visgi.as is tikro manau kad puikiausiai galima apsiet be kailiniu,nera pas mus taip salta,kailiniai perkami kaip prabangos dalykas 98proc. ir galima gincytis nors iki uzkimimo,as manau kad yra taip.kailiniu nenoriu ir ju niekada nepirksiu.
o atsakymai kad 'bet juk vistiek kenki gamtai,mesa valgai' ir tt.nu darau dalykus kurie yra butinybe, o ne prabanga.bet jei jau valgai mesa tai reikia iki galo tada?ir kailinius nesiot ir dar bele ka.ko galima nedaryt to ir stengiuos nedaryt,nes gyvunai isties rupi.duosiu toki pavyzdi kad butu aiskiau ka noriu pasakyt.na imkim nusaunu stirna-butinybei.ir pagal kai kuriu logika neturetu man kilt problemu dar 10 nuzudyt(nu nes visvien viena jau).o kam ta daryt jei galima nedaryt?
na bet as nei maniake nei dar kas situo klausimu,nesmerkiu,ir negrasinciau kaip ten kazkas rase sulauke grasinimu.cia tiesiog mano tokia nuomone
Atsakyti